Kripto Para Lutfen Yardim

merhaba bende altından çıkıp kripto para alıp satıyorum paparadan hesap açtım,binanceden işlem yapıyorum.doge alıp satıyorum 2 parça yüksekten aldım bekliyorum.Dün 41 kuruştan 10000 tl lik aldım 43e sattım 488 tl aldım.altından 8500 zararla çıktım 2 haftada 3000 tl civarında kar aldım.beklemedeyim. zararımı çıkardıktan sonra aldığım karlarla fiziki altın alacağım.Hepimize bol kazançlar olsun :) ytd.

kripto paranın hangi cinsini aldınız ?
merhaba bende altından çıkıp kripto para alıp satıyorum paparadan hesap açtım,binanceden işlem yapıyorum.doge alıp satıyorum 2 parça yüksekten aldım bekliyorum.Dün 41 kuruştan 10000 tl lik aldım 43e sattım 488 tl aldım.altından 8500 zararla çıktım 2 haftada 3000 tl civarında kar aldım.beklemedeyim. zararımı çıkardıktan sonra aldığım karlarla fiziki altın alacağım.Hepimize bol kazançlar olsun :) ytd.

dogecoin alıp satıyorum ama chz ye de bakıyorum izlemedyim.yatırım tavsyesi değildir
Borsa dısında korkmayın sanal paralarda kriptolarda sorun yok tavsiyelerin o yatirim tavsiyesi spk nın koymuş olduğu yasak nedeniyle var biz kriptocuları ilgilendirmiyor😇 hayirli kazanclar

Borsa dısında korkmayın sanal paralarda kriptolarda sorun yok tavsiyelerin o yatirim tavsiyesi spk nın koymuş olduğu yasak nedeniyle var biz kriptocuları ilgilendirmiyor😇 hayirli kazanclar

oda doğru kripto paralar daha devletler tarafından taninmadi :) teşekkürler hatirlatma için daha rahat yazısabiliriz 😎

Bende RVN avındayım :) (Yatırım tavsıyesı degıldır.)
Korona gunlerıme aksiyon oldu :dondurma:

Ne gecem kaldi ne gunduzum kari koca bu kripto yuzunden kafayi yedik. 😁 valla meraki olanda iyi dusunsun bagimli gibi surekli ekrana bkiyorsun
Bizde öyle vallahi :KK70: eşimin elemanlari yapıyordu beni de esim teşvik etti yoksa ben altin gümüş sürünüyordum zararda bekliyordum 🥸
Esimin elemani 50 bini 80 bin yapti bende altini 8500 zararla bozup kripto para ya girdim ama uyumuyoruz bizde cidden.
2 bebis var zaten uyutmuyorlardi dedik bari ise yarasin :KK70:

X