Pudra, Fondöten, Kapatıcılar KRYOLAN SUPRACOLOR FONDOTEN DENEYİMLERİNİZ?

elf_k89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
2
1
35
Ben bi online alışveriş sitesinden aldım normalde kendi siteside 55 ml si 150 tl civarında ama ben 33 tlye aldım ya orjinal değil yada ben kullanmasını bilemedim. internetten araştırdığım kadar güzel sonuç alamadım yanlış mı kullanıyorum kullanan arkadaşlarımız var mı yorumlarınızı bekliyorum

Ben bi online alışveriş sitesinden aldım normalde kendi siteside 55 ml si 150 tl civarında ama ben 33 tlye aldım ya orjinal değil yada ben kullanmasını bilemedim. internetten araştırdığım kadar güzel sonuç alamadım yanlış mı kullanıyorum kullanan arkadaşlarımız var mı yorumlarınızı bekliyorum
Bende aldim.hic memnun kalmadim cok.kütü durdu

20 senedir kryolan kulanirim cunku ulkede cok iyi fondotenler yoktu sizin aldiniz orjinal olmadigi icin istediginiz sonucu vermemistir.. artik piyasada cok guzel sonuc veren fondotenler var kryolaynlar koselerde kaldi.. hele inteenet satislarindan hiccc almayin sahtenin sahtesi

Supra serisi yağ bazlı olduğu için özellikle kuru ciltlerde daha iyi sonuç verir ve kullanımı uygundur. Tekrar satın almak isterseniz bu kriteri göz önünde bulundurarak kendi web sitesinden veya mağazalarından(şehrinizi bilemedim ama İstanbul'daysanız Bağdat Caddesi'nde var bir tane bildiğim kadarıyla) güvenle satın almalısınız. Kryolan, Mac, Balm gibi markaların internette düşük fiyatlı çok fazla kopyası dolaşıyor. Fiyatı düşük görünce hiç düşünmeyin orijinal mi diye. Değildir. Bir de orjinal olmayan ürünlerden mutlaka uzak durun. Nerde, nasıl, hangi şartlarda yapılıp içine ne konulduğu belli değil. Markalara para bayılmamızın bir sebebi de zilyon tane denetimden geçip, cildimiz için mümkün olduğunca güvenilir olmalarıdır. Sevgiler.

X