Gelin Makyajı Kryolan

evet canım. kullanıyorum..

kirpiğin duo galiba adlı özel bir yapıştırıcısı var. onunla yapıştırılıyor.
20 gün falan. dikkat edersen çıkmıyor. denize gir duş al. birşey olmuyormuş.
anladim cnm sagol verdigin bilgiler icin..Sevindim..:1hug:

tamam canım. gelince izlenimlerini yazarsan sevinirim..

he he gittim geldim bilem cnm...kaydirigubbakcemile3 Ne fenayim haa..aklinialirimsmile İpek hanimla gorustum cnm sagolsun cok yardimci oldu hatta belki dugun makyajimi bile ona yaptirabilirim..Bana kuafor ve makyaj icin yer onerisinde de bulundu..hihoyyytFondoten,goz alti kapaticisi bi de allik aldim..Artik geri kalanlarini diger aylarda alirim bayaga cok oldu cunku simdi..:1no2:

he he gittim geldim bilem cnm...kaydirigubbakcemile3 Ne fenayim haa..aklinialirimsmile İpek hanimla gorustum cnm sagolsun cok yardimci oldu hatta belki dugun makyajimi bile ona yaptirabilirim..Bana kuafor ve makyaj icin yer onerisinde de bulundu..hihoyyytFondoten,goz alti kapaticisi bi de allik aldim..Artik geri kalanlarini diger aylarda alirim bayaga cok oldu cunku simdi..:1no2:

ayy. çok sevindim..
evet. ipek hanım süper makyaj yapıyor. onu düğün makyajı için düşünebilirsin gerçekten..

.gülegüle kullan canım aldıklarını....

Son düzenleyen: Moderatör:
Dun aldiklarim..
2m7b01y.jpg
allik
2w67alg.jpg
Fondoten
tahfyg.jpg
Goz alti kapaticisi
bi de sunger aldim..
Ben makyajdan pek anlamiyorum ama sungeri islak kullanmak gerekiyomus...

Miss'im merak ettim fiyatlarını yaa,ne kadara aldın ürünleri söyleyebilir misin? okypete arkadaşın söylediği fiyatlar çok cazip, ben bir göz altı kapatıcısı alıyorum 75e sadece:KK70:.
Eğer güzel diyorsanız bir de bu markayı deneyeyim.

Miss'im merak ettim fiyatlarını yaa,ne kadara aldın ürünleri söyleyebilir misin? okypete arkadaşın söylediği fiyatlar çok cazip, ben bir göz altı kapatıcısı alıyorum 75e sadece:KK70:.
Eğer güzel diyorsanız bir de bu markayı deneyeyim.
canimcim ben kesinlikle tavsiye ediyorum cok dogal duruyor..Goz alti kapaticisi ve fondoten 57 diye hatirliyorum, allik 30 falandi..
Senin soylediginden daha uygun hem de...valla her ay gidip bi urun alayi planliyorum nasipse ilk asamada cok oldu biraz ama diger urunleri kapaticilari kadar pahali diil..

Dun aldiklarim..
2m7b01y.jpg
allik
2w67alg.jpg
Fondoten
tahfyg.jpg
Goz alti kapaticisi
bi de sunger aldim..
Ben makyajdan pek anlamiyorum ama sungeri islak kullanmak gerekiyomus...

canım. güle güle kullan. evet süngeri hafif ıslatman lazım..
stick fondoten almışsın. tatlım. bunu tek kullanamazsın. mutlaka yanına toz pudralarındanda al...

canım. güle güle kullan. evet süngeri hafif ıslatman lazım..
stick fondoten almışsın. tatlım. bunu tek kullanamazsın. mutlaka yanına toz pudralarındanda al...

cnm sagol toz pudrayi goz icin mi kullanicam kat lekesi olmasin die yoksa yuzume de mi.fisfisfis

canım o stick fondoten tek kullanılmaz. ondan sonra,yüzüne toz pudrasını kullanmak zorundasın...

canimcim ben kesinlikle tavsiye ediyorum cok dogal duruyor..Goz alti kapaticisi ve fondoten 57 diye hatirliyorum, allik 30 falandi..
Senin soylediginden daha uygun hem de...valla her ay gidip bi urun alayi planliyorum nasipse ilk asamada cok oldu biraz ama diger urunleri kapaticilari kadar pahali diil..

Sağ ol canımcım bilgi verdigin için.bir bakayım bu markaya da.

ben kullandım canım...nude makyaj diye bi makyaj stili var profesyonel makyaj uzmanları uyguluyor...cilt porselen gibi duru bi görüntü alıyo...biraz uzun sürüyor fakat sonuç muhteşem oluyor...tavsiye ederim...benim makyajımı trt nin makyözü yapmıştı o da bir internet sitesinden sipariş vermişti malzemeleri...

[/COLOR]
ilk defa bu markayı gördüm düğün makyajı kesinlikle bu marka ile yapılmalı bence :)

gercekten cok iyi bir marka..biz iş yerimizde sadece bunu kullanıyoruz..EBRU GÜNDEŞ de bu markayı kullanıyor daha doğrusu bütün sanatçılar bu markayı kullanıyor

X