Makyaj Ürünleri Kullandıklarım - fikir alışverişi -

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar bugün zeytin yağını kaynatıp soğumaya bırakıcam sonra saçıma sürücem 1 2 saat bekleticem 😁 miss gibi 😍 sonra manikürümü yapıcam bir manikür seti aldım 5 TL ye i gratisten Eki Görüntüle 2562947 daha öncede kullandım beğeniyorum manükürü yapıp tırnak ve eli besliyor ölü deri arındırıyorum üstüne onu sürerim aldığım kür şu :KK24:

Eki Görüntüle 2562946
Bugün benim de bakım günüm :KK70:

Pazar günü candır ya ilaç kullanmasam özel bölge agda yapmam lazım ama 2 3 gün geçiştiricem :işsiz: kaşlarıma sarımsak sürmeyi düşünüyorum seyrek değilde ala ala bozdum boşluk var belki iyi gelir hergün yatmadan kaşlara sürüp yatıcam.
Ne ilacı mantar falan mi . Benim de ala ala bazı yerler boşluk oldu dur bende sarımsak deniyim. Bozdum yapısını herhalde eskiden daha doluydu . Bugün saç maskesi de yapicam banyo sonrası da keratinli spray ve mucizevi yağ sürerim

Ne ilacı mantar falan mi . Benim de ala ala bazı yerler boşluk oldu dur bende sarımsak deniyim. Bozdum yapısını herhalde eskiden daha doluydu . Bugün saç maskesi de yapicam banyo sonrası da keratinli spray ve mucizevi yağ sürerim
Yok şükür mantar değilde sistit olmuşum 🤦‍♀️ ilaç aldım işte sabah..
Sarımsak çok işe yarıyor diyorlar mutlaka dene ben çok istikrarlı gitmeyi düşünüyorum çok bozuldu kaş farı yada kaş kalemi olmadan çıkamaz oldum.

Bu maskeyide aldım çok seviyorum kadife gibi yapıyor cildimi :KK24:
IMG_20191208_133839.jpg

Dove çooookk seviyordum sampuan saç kremi deodorant kullanıyordum efsane kokuyordu ama eskisi gibi o kokusu yok diye almadım bidaha bende rexon siyah beyazlar için 2 şişe aldım indirimde 12.tl idi
Konuya sonradan pat diye dahil oldum gibi olacak ama ben de geçen ay dove almıştım. Evet kokusu güzel ama bence hiç bir işlevi yok. Ter kokusunu giderme konusunda hiç bir şey yapmadı. Nivea black and white kullanıyorum. Hem kokusu güzel hem de asla ter kokusu yaptırmıyor. Daha iyisini bulana kadar ki başka marka denemem kolay kolay bu çok iyi

Yok şükür mantar değilde sistit olmuşum 🤦‍♀️ ilaç aldım işte sabah..
Sarımsak çok işe yarıyor diyorlar mutlaka dene ben çok istikrarlı gitmeyi düşünüyorum çok bozuldu kaş farı yada kaş kalemi olmadan çıkamaz oldum.
Geçmiş olsun canım. Deneyeyim o zaman kesin. Ben kas kalemi kullanmıyorum henüz ama almayı düşündüm bir ara. Ben de neutrogena maskesini kullaniyorum

Konuya sonradan pat diye dahil oldum gibi olacak ama ben de geçen ay dove almıştım. Evet kokusu güzel ama bence hiç bir işlevi yok. Ter kokusunu giderme konusunda hiç bir şey yapmadı. Nivea black and white kullanıyorum. Hem kokusu güzel hem de asla ter kokusu yaptırmıyor. Daha iyisini bulana kadar ki başka marka denemem kolay kolay bu çok iyi
kesinlikle black and white serisi çok kurtarıcı niveanında denemek lazım :)

Sizi kiskandim ben de sac bakimi falan yapiyim bari bugun:) saclarimin acayip bakima ihtiyaci var... dun manikur yaptirmistim bende ama kedinin dedigi tarz el maskesi de mantikli geldi, tirnak etlerim kuruyunca kopariyorum nemli tutmam lazim:) yeri gelmisken hemen manikurumu de paylasiyim:))
FA9162FE-04CF-47EE-B34D-C47441D3DA9F.jpeg

Sizi kiskandim ben de sac bakimi falan yapiyim bari bugun:) saclarimin acayip bakima ihtiyaci var... dun manikur yaptirmistim bende ama kedinin dedigi tarz el maskesi de mantikli geldi, tirnak etlerim kuruyunca kopariyorum nemli tutmam lazim:) yeri gelmisken hemen manikurumu de paylasiyim:))
Eki Görüntüle 2563026
yap kuzu yap süper hissediyor insan :)
tırnaklar ve ellerin de çok bakımlı çok beğendim 🌸♥️

Eki Görüntüle 2563026
Mermer desenine bayıldım! 😍

Günlük bakımlar tamam haftasonu yaptığım bakım da tamam :) mis gibi aklandik paklandk
Valla pürü pak olduk :halay: ben saç maskesini bekletirken manikürümü yaptım duşa girdim çıktım biraz birşeyler atıştırdım ay yatakta dizi seyrederken bir uyumuşum 😁🤦‍♀️ şuan uyandım geçmiş olsun inşallah sabah 4 de uyumam 😁

Valla pürü pak olduk :halay: ben saç maskesini bekletirken manikürümü yaptım duşa girdim çıktım biraz birşeyler atıştırdım ay yatakta dizi seyrederken bir uyumuşum 😁🤦‍♀️ şuan uyandım geçmiş olsun inşallah sabah 4 de uyumam 😁
maskeyi ne sıklıkla yapiyosun kuzu bende yeni saç ürünlerimi denedim yağ bakımı yaptım bugun

X