Kürtaj sonrası adet düzensizliği yardım edin

birnazenin01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
48
6
24
2 ay önce kürtaj oldum ilk adetimi 23. Gün oldum 10 gün sürdü ve bitti 2. Adetimi 17 gün sonra oldum ama bugün 12. Gün hala kanamalarım var normal mi sizce bu kadar uzun sürmesi yardımcı olmanızı istiyorum

2 ay önce kürtaj oldum ilk adetimi 23. Gün oldum 10 gün sürdü ve bitti 2. Adetimi 17 gün sonra oldum ama bugün 12. Gün hala kanamalarım var normal mi sizce bu kadar uzun sürmesi yardımcı olmanızı istiyorum
Bazen normal olabiliyor ama kürtaj sonrası muane oldunuz mu doktor kontrole çağırıyor kürtaj sonrası kontrol önemli çünkü bende aralıkta oldum ilk regl çok yoğun oldu sonra düzeldi benimde

Bende onbesgun önce oldum kürtaj neyazikki doktora bir hafta sonra gittiğimde sonrası için konuştu kırk gün sonra ilk regli olursun sonrasında aynen devam edersin değişiklik olmaz anormal kanama veya az kanamada mutlaka gel demisti isterseniz bir kontrol randevusu alıp görünün

Kürtajdan sonra ilk adetim 8 gün sürdü 15gün sonra tekrar adet oldum yogundu oda 7 gün falan sürdü normale dönmesi için kürtajdan sonra 3 adet geçirmemiz gerekiyormus dr öyle söylemişti

X