Cilt Bakımı Ürünleri Kuru ciltler icin nemlendirici yüz kremi??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Miranda32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
255
142
Kuru ve çok kuru yüz için hangi kremi önerirsiniz? Bir çok denedim ama fayda gördüğüm hiç olmadı

Kuru ve çok kuru yüz için hangi kremi önerirsiniz? Bir çok denedim ama fayda gördüğüm hiç olmadı
Çok kuru cilt tipine sahibim bende ne denesem fayda görmedim maalesef sadece kullandıklarım arasında kötünün iyisi olan bephantendi o da tatmin etmedi mecburiyetten kullandım en son bioderma aldım şuan için aşırı memnunum henüz yeni başladım ama umarım sonradan yüzümde sivilcelenme falan olmaz.

Canım bende 1 senedir tüm kremleri bıraktım çünkü hepsi çok zararlı
Evde hindistan cevizi yağı yapıyorum meyvesini alıp.youtube da yapılışını göstermiş yaptım 1 senedir onu kullanıyorum çok da memnun kaldım çok şükür benimde cildim çok çok kuru en uzun süre nemli tutan bu oldu.
Haaa yapamasan da Balen in Hindistan Cevizi yağı var onu da kullanıyorum çok da memnunum 😉🎈

Cildinizin ihtiyacına göre kuru ciltler için en iyi nemlendiricileri incelediğim yazıma bakabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Aloe vera deneyebilirsiniz. Ben farmasiden almıştım buzdolabında saklıyorum soğuk soğuk cildime iyi geliyor.

X