Bölgesel İncelme l Dogum sonrası kalan göbek..

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

hayltkdn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
381
234
29
Merhaba hanımlar konu başlıgımdanda anlaşıldıgı üzere normal dogum sonrası kalan göbegım. dogum yapalı 8 ay olacak ve dıyetteyım 80 kilodan74 düştüm egxersiz mekik cekmeme ragmen nednese belırgın bi fark yok halen aynı nasıl eritmem gerekıyor korse takmadım dogum sonrası bez sarmıstım pişman oldum sonrada cevrenızde ya da sizin tecrübelerinizden ötürü göbegi giden varmı kesin gidermi? azimle mekik karın egzersizleri yapmaya devam etmelımıyım?

Sadece arkadaşlarımdan biliyorum, hepsi uzun süre korse takmıştı doğumdan sonra. Belki de geç kalmış sayılmazsınız korse edinin bir tane kendinize. Düzenli olarak takın. Sporla da desteklerseniz sıkılaşırsınız diye düşünüyorum. Pilates yaptığımda pilatese gelen yeni bebeği olmuş anneler de vardı, epey iyi geliyor demişlerdi.

Sadece arkadaşlarımdan biliyorum, hepsi uzun süre korse takmıştı doğumdan sonra. Belki de geç kalmış sayılmazsınız korse edinin bir tane kendinize. Düzenli olarak takın. Sporla da desteklerseniz sıkılaşırsınız diye düşünüyorum. Pilates yaptığımda pilatese gelen yeni bebeği olmuş anneler de vardı, epey iyi geliyor demişlerdi.
çok teşekkür ederim uzun süre takımca gıtmısmıydı arkadaslarınızınkı peki

Merhaba hanımlar konu başlıgımdanda anlaşıldıgı üzere normal dogum sonrası kalan göbegım. dogum yapalı 8 ay olacak ve dıyetteyım 80 kilodan74 düştüm egxersiz mekik cekmeme ragmen nednese belırgın bi fark yok halen aynı nasıl eritmem gerekıyor korse takmadım dogum sonrası bez sarmıstım pişman oldum sonrada cevrenızde ya da sizin tecrübelerinizden ötürü göbegi giden varmı kesin gidermi? azimle mekik karın egzersizleri yapmaya devam etmelımıyım?
Maalesef cnm korse ancak takmalısın ama birtane normal dogumla getirdim geçti yani ikinci sezeryan ama göbegim varla yok arası maalesef demem yengem 3 tane getirdi ve haylada var göbek

Sezeryan doğum yaptım. Korsede kullandım ama göbek kaldı. Zaten korse zayıflamak için değil, gebelik döneminde nereye kayacağını şaşıran organları toparlamak için. Amaaann göbeğide çok dert etmiyorum zaten. Annelik gibi kutsal bir şeye nail olmuşum. Yemişim göbeğini 😂 ( diyerek kendimi avutuyorum ) Bu arada 36 beden iken 42 oldum.

Kırmızı biberli jeller var canim onu sürüyosun üstüne korse takiyosun eritiyor.. bende göbek olmadi hiç ama kal cam için yaptim ise yaradı

çok teşekkür ederim uzun süre takımca gıtmısmıydı arkadaslarınızınkı peki
Arkadaşlarım spor vererek kilo verdiler genelde , korse icin de karınlarını toparladığını söyledi normal doğum yapan arkadaşım. Biri sezaryenle dogum yaptı mesela hala az da olsa göbeğim kaldı ama korse ilk zamana göre toparladı der konusu açıldığında. Sanırım sporla destekleyince korse sıkılaştırıcı etki yapıyor azda olsa.

Merhaba,
Korse vs cozum degil fazla kilolar gidince gobekte gidecek.

Kırmızı biberli jeller var canim onu sürüyosun üstüne korse takiyosun eritiyor.. bende göbek olmadi hiç ama kal cam için yaptim ise yaradı
En güzeli hangisi acaba farmasinin var bildigim ama o çok işe yarar gelmedi gözüme. Siz hangisini kullandiniz?

Ya belki göbekten zor veriyosunuz eskiden korse yoktu çünkü bi de benim yengem de çarşafla sarmıştı beli ipp ince çünkü zayıf bi kadın

Sezeryan doğum yaptım. Korsede kullandım ama göbek kaldı. Zaten korse zayıflamak için değil, gebelik döneminde nereye kayacağını şaşıran organları toparlamak için. Amaaann göbeğide çok dert etmiyorum zaten. Annelik gibi kutsal bir şeye nail olmuşum. Yemişim göbeğini 😂 ( diyerek kendimi avutuyorum ) Bu arada 36 beden iken 42 oldum.
Bendee 38den 42 ye dogru gidiom Allah sonumuzu hayretsin 😅

Tamda onu kullanıyorum 😁 çok hassas çıktım normalde alerji yapar hemen ama o iyi geldi ve baya incelme oldu hala kullanıyorum tabi termal tayt giyiyorum üzerine
Hadi ya😂 ben çok reklami olunca bir ara sogumustum. X2 mi kullaniyorsun normal mi birde termal tayti nerden aldin canım?
Termal tayt normal termal mi yoksa kilo vermek için olan mi? Bedene nasil karar verdin. Ne sordum ya😂

Hadi ya😂 ben çok reklami olunca bir ara sogumustum. X2 mi kullaniyorsun normal mi birde termal tayti nerden aldin canım?
Termal tayt normal termal mi yoksa kilo vermek için olan mi? Bedene nasil karar verdin. Ne sordum ya😂
Estağfurullah sor tabi😊 forx5 aldim ben hatta cayinida aldım . Vücut ölçülerime göre yolladı bedeni m beden yolladı 40 giyiyorum normalde tabi simde 38 oldum 1 ay oldu kullanali😁

Estağfurullah sor tabi😊 forx5 aldim ben hatta cayinida aldım . Vücut ölçülerime göre yolladı bedeni m beden yolladı 40 giyiyorum normalde tabi simde 38 oldum 1 ay oldu kullanali😁
Vay be sastim kaldım helal olsun masallah 😃 sporla destekliyor musunuz? Yoksa giyip duruyor musunuz ne kadar süre giyiyorsunuz

2 çocukla spora vaktim olmuyor 😁 günde 3-5 saat giyiyorum tam isleri yapacağım zamana denk getiriyorum 😂
Cok iyiymis sevindim sizin adınıza. Cay ve hapa baktim kiminde çarpıntı yapmış. Yakinima önerecektim emin olamadim yaşı 40tan fazla. Birde çarpıntı falan yapar mazallah. Sizde dikkatli kullanin bence ama tayt denemeye değer o vakit.
Ama tayti aratiyorum cikmiyor :/

X