Bölgesel İncelme l Dogum sonrası kalan göbek..

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
peki söyle birsey var ben bunu nerden ögrenicwm doktora giidp mi kontrol ettirip ameliyat olup olmadigima baktirmma lazim

Kas ayrilmasini mi?
Sorun buysa gözle görülüyor zaten yani
Tabi fazla kilolarda pek belli olmaz ama ideal kilondaysan kaslarin görülüyor

İlk kızımda hiç kullanmadım, spor da yapmadım ama hareketten göbek möbek kalmadı. Enteresan şekilde ne yaptıysam gitmeyen basenlerden de doğum sonrası kurtuldum. 8-9 ayda eski kilomun 5 kilo altına inmiştim. İkincisinde vücudum daha zor topladı ama kızım 2 aylıkken bile aman aman bir göbeğim yoktu. İkincisinde sadece 3-4 gün sezaryen sonrası dik durmak zor olduğu için ayağa kalkarken taktım sadece. Bence korse ile pek bir ilgisi yok canım. Gebelik öncesi zayıf biriysen ve gebelikte fazla kilo aldıysan deri esnediği için sarkma yapmış olabilir. Kuzenim kilo verdi, geçen göbekteki sarkmalar için bir şeye gittiğinden bahsetti. Karın bölgesini gösterdi de bayağı iyiydi. İstersen neye gidiyormuş, fiyatı neymiş sorayım senin için.
tabikinde cok memnun olurum hem burdaki arakadaslarda bilgi edinmis olurlar🤗

Kas ayrilmasini mi?
Sorun buysa gözle görülüyor zaten yani
Tabi fazla kilolarda pek belli olmaz ama ideal kilondaysan kaslarin görülüyor
evet kas ayrilmasini yok göbegim var yani söyle 2 sylik hamile olan birini göbegu kadar belirgin ama kötü durmuyor öyle

İnşallah olmaz.
Tayt nerde satiliyor sitesinde göremedim. Daha doğrusu internette bile bulamadım 🙁
merhaba haddime değil elbette ama görünce yazamadan gecemedim bir karaciğer hastası asla bitkisel doktora danışılmadan zayıflama çayı adı altında satılan zımbırtılardan içmemesi lazım çok tehlikeli sulardasınız Allah korusun karaçiğer iflası yaşabilirsiniz. hastanede çalışıyorum ve servisler bu sağlıksız çayları içip karaciğer iflası yaşayanlarla kaynıyor ki siz zaten bir karaciğer hastasısınız çok çok tehlikeli lütfen kendinize bnu yapmayın

sanırım beceremedim yanlış kişiyi alıntıladım karaciğer rahatsızlığım var diyip bitki çayı kullandığını söyleyen bayan için yazmıştım

İlk kızımda hiç kullanmadım, spor da yapmadım ama hareketten göbek möbek kalmadı. Enteresan şekilde ne yaptıysam gitmeyen basenlerden de doğum sonrası kurtuldum. 8-9 ayda eski kilomun 5 kilo altına inmiştim. İkincisinde vücudum daha zor topladı ama kızım 2 aylıkken bile aman aman bir göbeğim yoktu. İkincisinde sadece 3-4 gün sezaryen sonrası dik durmak zor olduğu için ayağa kalkarken taktım sadece. Bence korse ile pek bir ilgisi yok canım. Gebelik öncesi zayıf biriysen ve gebelikte fazla kilo aldıysan deri esnediği için sarkma yapmış olabilir. Kuzenim kilo verdi, geçen göbekteki sarkmalar için bir şeye gittiğinden bahsetti. Karın bölgesini gösterdi de bayağı iyiydi. İstersen neye gidiyormuş, fiyatı neymiş sorayım senin için.
Bana bilgi verebilir misiniz acaba bende 55 kiloydum 69 la falan doğuma gittim çok aşırı ve kalın catlaklarim var

X