La casa de papel

Ben berline sigukkanliligina aşık oldummmm adam nasil soguk nasil cool. Muthis bir dizi. Ama yeni sezon da ne olacak ne olabilir.
Berlin adamim yaa profosor onu bosuna secmedi akil arkadasiydi onun ve ona danisirdi hep 😍 insallah ölmemistir ve yeni sezonda da vardir cook amiin cook 🙏

Cok gec gordum canim kusura bakma nolur :oops:

3. sezonu çekmeseler olurmuş, ilk 2 sezondaki heyecan ve merakı yaşatamadı..
Ayrıca Nairobi'nin ölmesine dayanamam, profesörden sonra en beğendiğim karakterdi.

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler..
2017 yapımı 2 parca halinde yayinladi..

İzleyen varmi hanimlar esimle izledik bitirdik ve bayildik :KK36:
Profosore hasta oldum bu arada:-)
Bu dizi aslinda tamamen bitti ancak netflix birakmamis bizim profosoru devamini getirmelerini istemis ve devami cekiliyormus yeni sezonda yeni bolumunun 1 bolumu istanbulda olucakmis ve istanbul lakabli nesrin cavadzade oynicakmis..
İlk bolumdeki konusu cok muthisti bakalim yeni sezon nasi olucak heyecanla bekliyorum.. izleyen varmi kizlar siz ne dusunuyorsunuz bu dizi hakkinda :)

Not: Bu arada biraz baktim ama bu diziyle ilgili acilmis bir konu goremedim eger varsa ki ben gozden kacirmissam affola :) kk’da ozellikle konusu olmasi gereken bir dizi oldugunu dusunuyorum ben :)
Eki Görüntüle 2190418
La casa de papel | Netflix Resmi Sitesi
Baslıyımmı tavsiye edermisin🤣

Kizlar selam dizinin ilk iki sezonunu bitirdik Ama 3. Sezona başlamak için biraz zaman geçmesini bekleyecegiz
Benim kafama takılan, Moskova'nın ölürken Tokyo'yla konuşmaları.. bu durumda Tokyo, Denver'in annesi olmuyor mu? Bununla ilgili hiç yorum görmedim internette

Kizlar selam dizinin ilk iki sezonunu bitirdik Ama 3. Sezona başlamak için biraz zaman geçmesini bekleyecegiz
Benim kafama takılan, Moskova'nın ölürken Tokyo'yla konuşmaları.. bu durumda Tokyo, Denver'in annesi olmuyor mu? Bununla ilgili hiç yorum görmedim internette
moskova ölürken halüsinasyon gördü o yüzden öyle söyledi 😂😂 ölmeden önce karşısında eski eşinin hayalini gördü. tokyo denver in annesi değil olamazda zaten aşağı yukarı aynı yaştadırlar :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

moskova ölürken halüsinasyon gördü o yüzden öyle söyledi 😂😂 ölmeden önce karşısında eski eşinin hayalini gördü. tokyo denver in annesi değil olamazda zaten aşağı yukarı aynı yaştadırlar :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Ya Tokyo 35+ gibi görünüyor Denver ise ergen daha 20 belki Ben öyle gördüm Ama 3 ve 4.sezonu izlemedim eğer halüsinasyon ise iyi bari diğer türlü türk filmine bağlamışlar diye kızmıştım

Ya Tokyo 35+ gibi görünüyor Denver ise ergen daha 20 belki Ben öyle gördüm Ama 3 ve 4.sezonu izlemedim eğer halüsinasyon ise iyi bari diğer türlü türk filmine bağlamışlar diye kızmıştım
öyle bir şey olsa zaten dizinin başından beri biliyor olurduk. adam günlerdir fark etmedi de bir anda tanımadı ya çocuğunun annesini saçma olurdu.

X