Lazer Epilasyon Lazerden sonra ter kokmaya başladım Yardımm

Lazer epilasyon koku yaparmı

• evet

OY: 0 0,0%
  • hayır

OY: 1 33,3%
  • fikrim yok

OY: 2 66,7%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
Merhaba

Lazer epilasyona başladım ve sadece 2 seans gittim. Alexmidir nedir o alet ile yapıyor. Çok can yakıcı birşey. Tüylerim eskisi kadar gür değil ve geç çıkıyor. 2 ayda bir seansa gidiyorum. Herşey buraya kadar normal. Ancak lazere başladığımdan beri çok kötü ter kokmaya başladım. Banyo yapıyorum, ne kadar rollon ve deodarant varsa evde kullanıyorum. Kış günü sobalı evde her gün banyo yapıyorum ama bir kaç saat içinde kokmaya başlıyorum. İşe gelene kadar kokular içinde kalıyorum.

lütfen yardım edin. Ter bezlerimmi zarar gördü, eğer öyleyse düzelir mi. Mevsim kış şimdi böyle kokarsa yazın ben ne halt yerim.

bende tam bu başlığı açıcaktım ki seninkini gördüm bende 2 seans lazeere gittim koltukaltı için bende ter kokuundan çok rahatsızım:/

bende de bole olmustu ama sızınkı kadar fazla deıl. gecıyor so nradan benımkı gectı en azından. 5. seans bitti benım nerden baksan 1 yıl oldu 2 ay aralıklı gıttım.

arkadaşlar biraz geç yazıyorum ama bu soruna çare bulan varmı ??ben lazeri yapan bayanla konuştum kesinklikle ilgisi yok diyor ısrarla.15 yıldır bu işi yapıyormuş,ilk defa duymuş muş :44:

merhabalar arkadaşlar
üyeliğimin ilk mesajı :)
bende alexandriate lazer epilasyon yaptırdım geçen yaz, bir ara bende de oldu aynı koku ve rahatsız ediciydi fazlasıyla, korkmuştum baya ama sonra kendiliğinden geçti. Şu an neredeyse tamamen bitti benim tüy sorunum 3-4 tane çıkıyor. Cildiye doktoruna danışmakta fayda var tabiki herkesin cildi farklı ama benimki kendiliğinden geçti korkulacak bişey olduğunu düşünmüyorum. Vücudun alışma sürecidir diye düşünüyorum.

kesinlikle oluyor o ter kokusu. Benimde çok abartılıydı bir de ben kimseyi dinlemedim yazın rahat edeyim diye haziranın 14ünde yaptırdım. Of o ne biçim ter kokusuydu öyleee. Günde 5 kere duşa girdiğimi bilirim. Ama o azalıyor sonradan şimdi ilk zamanlardaki gibi değil benim baya azaldı ama 22 gün olmuş yani anca bitti o koku normale döndüm...
Bu sıcakta bir de iğrenç yani :KK50:

bende duydum boyle sorunu! bunun sebebının ter bezlerındekı gozdeneklerının ani açılmasından kaynaklanıyormuş bunun ıcın teremen diye ılaç varmış o gecırıyormuş bır arastırın sızlerde derım...

bende koltukaltına lazer yaptırdım ve aynı sorun bende de oldu.daha fazla terliyosun.bazı arkadaşlarımda da olmuş.doktora sordum lazerin doğal sonucu gözenekler kapandığı için öyle oluyormuş bir on senede eski haline döner dedi.

ben seansları tamamlayamadım hamile kalınca yarıda bıraktım.doğumdan sonra da geri dönüp tamamlamadım.şuan ağda ile devam.

seanslar tamamlanıp tüyler tamamen bitince bu sorun da kendiliğinden bitiyor mu yani...

ben lazere 2011 yılında başladım toplamda 11 seans gittim daha sonra maddi durum olmayınca bıraktım tüylerimde yüzde 80 bitmişti koltukaltı ve genital alexandrite da yaptırdım.koltukaltım birkaç seans sonra kokmaya başladı yapan kişiye söylediğimde hiç böyle birşey olmadığını söyledi yaptırdığım süre boyunca koku oldu yptırmayı bırakalı bir yıl oldu ve hala koku devam ediyor hemde eski ter kokum gibi de değil iğrenç bir koku duşlA deodorantla falan da geçmiyorbu hafta dr a gidicem bu nedenle bence koltukaltınız aşırı problemlı değilse yaptırmayın lazer resmen sosyal hayatınızı mahvedio koku burnunuza geldikçe kaçıyorsunuz insanlardan

aynı sorun bende de var ne yazık ki... 2010 da basladım epilasyona 12 seans gittim bıraktım simdi oyle bi kaç ayda bi jiletle alıyorum cıkanları. arada kampanya sitelerinden tek seans bulup gitmeyi dusunuyorum bakalım. ancak koltukaltı terlemesinden ben de cok ama cok rahatsızım. eskiden roll on sürerdim kokmazdı bu kadar artık beni cidden cok rahatsiz eden bir ter kokum var. resmen duş jelleri,losyonlar,deodorant ve parfum sürmeden cıkamıyorum evden ozellikle bu yaz sıcaklarında. napıcam bilmiyorum :KK43:

lazerden sonra aynı sıkıntı bendede oldu.
ben hergün banyo yapıp karbonat sürüyorum.koku olmuyor bilginiz olsun.

Arkadaşlar lazerden sonra ter kokmaya başladım. öyle geçici biir koku değil lazeri bırakalı bir yıl oldu hala geçmedi.28 yaşındayım bu yaşıma kadar koltuk altına deodarant bile sürmezdim düşünün mis gibi kokardı. ama lazerde sonra çok iğrenç ve ağır bir koku oldu banyo filan da çözüm değil hemen koku oluşuyor. o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. bu durum başına gelen ve çözüm yolu bulan var mı geçer mi? karbonat sürünce bir gün koku filan oluşmuyor tek bulduğum çözüm bu ama ben eski haline dönsün istiyorum.lazer yapttırmadan bir daha düşünün derim.lütfennn yardım:-)(

kesinlikle yapıyor ya banyodan çıkıyorum bi saat lifliyorum giyinirken kokmaya başlıyorum ki Adana gibi sıcak bi şehirde yaşıyorum. sosyal hayatımı bile engellemişti,iyi ki erkek arkadaşım yok diyordum bi aralar . tam bi bela bende 6 seans+6 kontrololmak üzere koltukaltıma yaptırdım. bi tanıdığım genitale de yaptrdı o da hem koltukaltının hemde genitalinin koktuğunu söylüyorum arkadaşlarım da hep şikayetçiler k.altından

karbonatı yok himalaya tuzu felan hep denedim ama o irenç okuyu engelleyemedi şimdi akrabamıızın tavsiyesi üzerine eczaneden bi ilaç aldım banyo sonraları sürüyorum ben kızlar hepinize tavsiye ederim .
Adı : KURSEPT antihidrotik ve antiseptik yazıyor üstünde beyaz tüp üzerinde turkuaz renkli şerit var. ben bundan ço memnun kaldım umarım sizde memnun kalırsınız.

Kızlar yıl 2016 ve ben size anca yazıyorum. İnşallah aranızdan bu duruma çözüm bulan olmuştur. Eğer böyle koku olacagını bilsem asla koltuk altına yaptırmazdım zaten azdı bk varmış gibi bulaştım kafayı yicem artık. Magazada çalışıyorum yıllardır o yogunlukta gram terlemem olmazdı. Ya hastanede yapan kadına soruyorum bana diyo ben bilmem kaç yıldır yapıyorum bu işi hiiç duymadım şikayet böyle.. Laan bende 26 yıldır yaşıyorum anasını satayım hiiiiç terlemeyen deodorant roll on bile kullanmayan ben pis bi kokuyu yaşıyorum şu aralar nasıl alakası olmaz Lazerle. Nolur yardımm edin yemin ederim kendimden tiksiniyorum bu nasll koku nolur biri sonradan geçiyo desin :'(

Kızlar yıl 2016 ve ben size anca yazıyorum. İnşallah aranızdan bu duruma çözüm bulan olmuştur. Eğer böyle koku olacagını bilsem asla koltuk altına yaptırmazdım zaten azdı bk varmış gibi bulaştım kafayı yicem artık. Magazada çalışıyorum yıllardır o yogunlukta gram terlemem olmazdı. Ya hastanede yapan kadına soruyorum bana diyo ben bilmem kaç yıldır yapıyorum bu işi hiiç duymadım şikayet böyle.. Laan bende 26 yıldır yaşıyorum anasını satayım hiiiiç terlemeyen deodorant roll on bile kullanmayan ben pis bi kokuyu yaşıyorum şu aralar nasıl alakası olmaz Lazerle. Nolur yardımm edin yemin ederim kendimden tiksiniyorum bu nasll koku nolur biri sonradan geçiyo desin :'(
Hangi cihazı kullanıyosunuz markası ne canım bende yaptırıyorum clnc medilife da alex candela kullanıyoruz hiç böyle sorunlarım yok yani ter kokusu felan şaşırtıcı :KK64:

Hangi cihazı kullanıyosunuz markası ne canım bende yaptırıyorum clnc medilife da alex candela kullanıyoruz hiç böyle sorunlarım yok yani ter kokusu felan şaşırtıcı :KK64:

Alexandret. Hastanede yaptırıyorum bide. Yoruldugumda stres yaptığımda falan acayip farkediyor ve gerçekten o üstte yazan arkadaşlar gibi anca derinlemesine duş alacaksın stick roll on parfüm faydasız ya

merhaba kızlar aynı durum bende de var terleme zaten olur ama terin kötü kokması olayı lazerden sonra oldu ben yaptıralı 5-6 sene oldu artık düzelmez herhalde deodorant falan normalde surekli kullanıyorum hamilelikte kokusundan rahatsız olduğum için onuda kullanamıyorum. Böyle bir etkisi olabileceğini söyleseler keşke yapmadan önce

X