Jinekoloji Leep işlemi sonrası süreç için acil yardım :(

abcdef12390

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
2
0
26
Acil yardımınıza ihtiyacım var çünkü ne yapacağımı kime ne soracağımı bilmiyorum.
Haziran ayında Leep işlemi oldum cin3 gelmişti cerrahi sınırlarım da temiz geldi doktorum 6 ay sorma smear testi önerdi. Fakat ben regl dönemleri arasında kahverengi akıntı problemi yaşamaya devam ediyorum kaşıntı koku ağrı vs bişeyim yok. Fakat bu durumu yaşayan var mı lütfen yardımcı olun yoksa gerçekten kafayı yemek üzereyim :KK43:

selamlar,

ben de cin3 sebebiyle leep oldum. bende hiç kahverengi lekelenme olmazdı öncesinde, direkt regl kanamam başlardı.
ancak leep sonrası kahverengi lekelenme ile başlıyordu adetim. Aralarında değil ama başlangıcı hep kahverengi lekelenmeye oluyordu. doktora sormuştum, bir kaç doktora sordum hatta normal dediler,
süreci hiç geçirmeyen arkadaşlarıma sordum lekelenme ile adetleri başlayanlar oluyormuş.

başlarda ben de çok takıyordum kafaya ne zaman regl başladığını da anlamıyordum böyle olunca ama maalesef spesifik bir sebep söylememişlerdi doktorlar

selamlar,

ben de cin3 sebebiyle leep oldum. bende hiç kahverengi lekelenme olmazdı öncesinde, direkt regl kanamam başlardı.
ancak leep sonrası kahverengi lekelenme ile başlıyordu adetim. Aralarında değil ama başlangıcı hep kahverengi lekelenmeye oluyordu. doktora sormuştum, bir kaç doktora sordum hatta normal dediler,
süreci hiç geçirmeyen arkadaşlarıma sordum lekelenme ile adetleri başlayanlar oluyormuş.

başlarda ben de çok takıyordum kafaya ne zaman regl başladığını da anlamıyordum böyle olunca ama maalesef spesifik bir sebep söylememişlerdi doktorlar
4 ay oldu işlem olalı son bir aydır ara ara böyle kahve rengi kanamalarım oluyor çok aşırı yıprandım artık psikolojim bozuldu doktor değişikliğine gideceğim polip olabilir dedi başka doktor ama leep işlemine kadar hiçbir sıkıntım yoktu ne yapacağımı bilmiyorum pek iyi halde değilim ilişkimi de etkiliyor bu durum çıkmazda kaldım..

Bende mayıs ayında leep oldum ve operasyondan sonra aynı sizin gibi her adet dönemimde üç dört gün öncesi kahverengi akıntım oluyor. Dr a sordum kan değerlerime bakıldı problem yok kist olabilir dedi, bu ay ki kontrollerimle beraber bakacaklar. Fakat adet dönemini hep bu şekilde geçirenler varmış meğer sanırım çok takılamamak gerekiyor

X