Lierac, Mustela, Bio oil. Çatlaklar

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.698
10.134
Merhaba hanımlar. 31. haftadan selam 💜💜

Öncelikle şunu belirteyim, annem ve iki ablamın da karınları çatlak. Hamilelikte çatlak oluştu, "genetikten oluyor" dendiği için yazdım. İlk 3 aydan sonra hemen Lierac kullanmaya başladım. Düzenli kullandım. 30.haftamın içinde alt karın, kasık kısmında sağ ve solda ikişer üçer tane kırmızı çizgiler oluştu maalesef. Artı olarak hindistan cevizi yağı da kullanıyordum. Devamı gelmezse rahatsız edici bir şey gibi durmuyor. Bir de beyazlarsa hiç görülmeyecek derinlikteler. Şu an Lierac+Mustela kullanıyorum. Bio oil siparişini de tavsiye üzerine verdim . Bi de onu kullanıcam 🙈🙈

Sonuçlarını artık doğum sonrası paylaşırım. Tabi en önemlisi denen "su içme" kısmı da günde 2 lt anca içiyorumdur 🤦‍♀️

Bakalım inşallah "çatlakların devamı gelmedi" diye de konumu tamamlarım 🙈😂

Bugüne kadar verdiğim para 1.000 tl yi geçmiştir. Çatlayacaksam çatlıcam evet ama en azından denedim derim 🙈 ve krem işe yararsa ona verilen paranın kaç katıyla bile tedavi edilemeyecek bi şeyle mücadele ediyoruz sonuçta.

Herkese çatlaksız, en büyük derdinin sadece çatlak olduğu, sağlıklı gebelikler dilerim 🌸🌸

Ben de 4 aydan beri lierac ve bebek yağı dönüşümlü olarak kullanıyorum sanki pek çatlamadı gibi ama bakalım. Annemde de çatlak oluşmamış. Umarım bende de oluşmaz.🙈

34+3 teyim. Çatlaklar sabit duruyor hâlâ. Yeni çatlak yok ama azıcık yukarı doğru tırmanmış sanki var olanlar. Umarım daha ilerlemez 🐣

X