Lipo karın germe sonrası...

seyma444

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
46
20
39
Merhaba lipo karın germe olanlar işe ne zaman başladınız 8.günüm bugün ve 9 gün sonra iş başı yapmam gerekiyor kalkınca hala kambur yürüyorum ve karnımın iki yanı kaya bağlanmış gibi beni asağı çekiyor yorum yapacak olan var mi ne zaman tam yürüme olur sizce 😣

Merhaba,siz iyileşme sonrasını sormuşsunuz ama ben başka bir şey soracağım size.Ben de bu ameliyatı düşünüyorum ama kesi izleri ömür boyu geçmeyecekmiş,sizin ne durumda acaba.Bu ameliyatı kafama takmış durumdayım,göbeğim var üstelik iki doğumdan sonra sarkmalar da var.Siz ameliyatı nerede oldunuz ve ne kadar çdediniz acaba?

Merhaba lipo karın germe olanlar işe ne zaman başladınız 8.günüm bugün ve 9 gün sonra iş başı yapmam gerekiyor kalkınca hala kambur yürüyorum ve karnımın iki yanı kaya bağlanmış gibi beni asağı çekiyor yorum yapacak olan var mi ne zaman tam yürüme olur sizce 😣
Merhaba ben de 13 gün önce oldum fakat ilk günden beri dik yürüyebiliyorum.Tabii vücut farklılıkları vardır.Doktorum2. Haftadan sonra yavaş yavaş ağır iş yapmamak şartıyla dönebilirsin demişti

Merhaba ben de 13 gün önce oldum fakat ilk günden beri dik yürüyebiliyorum.Tabii vücut farklılıkları vardır.Doktorum2. Haftadan sonra yavaş yavaş ağır iş yapmamak şartıyla dönebilirsin demişti
Sizin de karnınız taş gibi mi kıyafet olarak ne giyiyorsunuz dikişler açıyor iç çamaşırı giyerken bile

Merhaba,siz iyileşme sonrasını sormuşsunuz ama ben başka bir şey soracağım size.Ben de bu ameliyatı düşünüyorum ama kesi izleri ömür boyu geçmeyecekmiş,sizin ne durumda acaba.Bu ameliyatı kafama takmış durumdayım,göbeğim var üstelik iki doğumdan sonra sarkmalar da var.Siz ameliyatı nerede oldunuz ve ne kadar çdediniz acaba?
Bende iki sezeryan oldum yaş ilerledikçe yağlanma ve sarkık durum daha da arttı 10 sene önce ikinci doğumumu yapmıştım ben istanbulda oldum 50 bin ödedim

Sizin de karnınız taş gibi mi kıyafet olarak ne giyiyorsunuz dikişler açıyor iç çamaşırı giyerken bile
Evet taş gibi.Sanırım gazdan ötürü.Şu an korse kullanıyorum.Bol kıyafetler giymeyi tercih ediyorum çünkü hem korse hem de dar kıyafet nefes almamı zorluyor.

10 gün oldu ameliyat olalı hala kambur yürüyorum korkuyorum açıkçası bu yüzden işe başlayamadim bu durumu yaşayan var mı çok mutsuzum tam yürüme ne zaman olur

Merhaba birşey sorucam ince beliniz ağrıyormu kalca üstü, bende lipo ve karın germe yaptım bugün 11 gün banyoya gireceğim zaman ayakta zo duruyorum sanki vucudum çok ağır, çok korkuyorum yanliş birşeymi oldu diye,

Çok seviniyorum böyle paylaşımları okudukça.sanırım en büyük sorunu ben yaşıyorum darısı başıma diyelim.39. Günüm ve hala uykusuz geçen geceler yaşıyorum.sızısı ayrı akıntısı ayrı korsesi ayrı sıkıntı.😢

Merhaba birşey sorucam ince beliniz ağrıyormu kalca üstü, bende lipo ve karın germe yaptım bugün 11 gün banyoya gireceğim zaman ayakta zo duruyorum sanki vucudum çok ağır, çok korkuyorum yanliş birşeymi oldu diye,
Merhaba o bölgelere kaziyarak lipo yapıldığını söyledi ameliyat hemşiresi çürük gibi ağrıyordu benim 32 gün oldu o ağrılar hala var ama yan yatabiliyorum

Merhaba o bölgelere kaziyarak lipo yapıldığını söyledi ameliyat hemşiresi çürük gibi ağrıyordu benim 32 gün oldu o ağrılar hala var ama yan yatabiliyorum
işallah biran önce gecer zormuş bu ameliyat heryerimde sızlama var , işe nasıl başlicam bilmiyorum bile bir dik yürüseydim

Merhaba haftaya 3 ayım bitiyor gayet iyiyim şükürler olsun ilk günler çok acılar çeksem de iyi ki olmuşum diyorum 60-62 kilo ile ameliyata girmiştim şuan 55 kiloyum fazla yemek yiyince rahatsızlık duyuyorum midemde sanırım bu da kilo verdiriyor korkmayın ameliyattan :)

Merhaba arkadaşlar
Ben 3 aya girecem ve bütün ağrıları unuttum ilk 10 gün sızlama ve rahatsız edici oluyor ama şimdi çok rahatım, çok güzel dümdüz karnım oldu ☺️, doktoruma çok teşekkür ederim, vallah isteyen herkese tavsiye edebilirim ,

X