Lojman hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi?

kanayanyaram

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
219
15
28
Merhaba arkadaşlar 🙌daha önceden lojmanda oturanlar bilgi verebilirmisnz eşimle biz 6 aydır çalıştıgımız yere yakın bir yerde kirada oturuyorz çalıştıgımız yere uzak git gel yapıyorduk ben memnundum halimden şimdi eşim tutturdu lojmanda oturalım diye bn hiç sıcak bakmıyorum bu duruma duyduğuma göre cok dedikodu oluyormuş fikri olanlar aydınlatabilir mi please

Çoluk çocuk varsa ya da düşünülüyorsa lojmanda oturmak gibi bir seçenek muhakkak değerlendirilmeli. Çocukluğum lojmanda geçti, bir çocuk için şahane ortam. Yakın arkadaşım lojmanda yaşıyor şu an evler çok eski ama çocukların konforu ve güvenliği için asla çıkmam diyor.

Bizim lojmanda yoktu öyle dedikodu falan. Hala oradaki komşularımızla görüşürüz ailece. Anneler birbirini her gördüğünde duygulanıp ağlar falan. Aile gibi olmuştuk biz. Yeni nesil ne durumdadır bilemiyorum.

Bizde kısmetse bu sene lojmanda oturacağız. Lojman olunca ne dedikodusu olacak ki günlük hayattan farklı olarak

Merhaba arkadaşlar 🙌daha önceden lojmanda oturanlar bilgi verebilirmisnz eşimle biz 6 aydır çalıştıgımız yere yakın bir yerde kirada oturuyorz çalıştıgımız yere uzak git gel yapıyorduk ben memnundum halimden şimdi eşim tutturdu lojmanda oturalım diye bn hiç sıcak bakmıyorum bu duruma duyduğuma göre cok dedikodu oluyormuş fikri olanlar aydınlatabilir mi please
Dedikodu olsun. Siz mesafenizi koruduktan sonra sizene. Gelip gitmeyin , görüşmeyin selam kelam yeter. Lojman maddi açıdan daha rahat ettirir sizi o kadar.

Bu sizinle alakalı. Her ortamda olayım birsürü arkadaşım olsun derseniz dedikodu kaçınılmaz olur. Ama az ve öz insanı hayatınıza alırsanız kafanız rahat olur. Ayrıca şu piyasada lojmanda oturma durumunuz varsa hiç düşünmeyin.

Hiyerarşiye tabi bir meslekteyseniz eşler de bu şekilde hareket etmek ister genelde. Bir tane herkesi yönetmek isteyen, kadınları emir eri yapmak isteyen kişi muhakkak okur. Sadece askeriyeyi kastetmiyorum. Ondan uzak durursanız huzurunuz da olur. Siz de çalışıyorsanız zaten içlerine girmezsiniz olur biter. Tabi arkadaşlık da kurmak isteyebilirsiniz sizin tercihiniz. Güvenlik açısından ise gerçekten iyi şu zamanda. Evi beğendiyseniz ve aile menfaatine olacaksa sadece bu sebeple reddetmeyin derim. Artık komşuculuk kalmadı hiçbir yerde.

Evler eski ama büyük . Ayrıca piyasanın çok altında bir fiyata ikamet ediyorsunuz. Lojman olmasindan dolayida güvenli
İmkanınız varsa hiç düşünmeyin.
Eski ama sağlam. Nişanlımın ablasına çıkmıştı. Depremden sonra bakmışlar bir tane bile çizik yok, ben de gittim gördüm. 2-3 ay orada oturmuşlar.

Herkese çıkmıyor zaten lojman, çıkarsa düşünmeden taşının. 5 sene kiranız çok çok düşük olacak.

Çalışıyorsunuz o çalışmayan memur eşleri arasındaki dedikodu dedikleri şey.

Onlarınki de can sıkıntısı kafaya takılacak bir durum değil.

Çoluk çocuk varsa ya da düşünülüyorsa lojmanda oturmak gibi bir seçenek muhakkak değerlendirilmeli. Çocukluğum lojmanda geçti, bir çocuk için şahane ortam. Yakın arkadaşım lojmanda yaşıyor şu an evler çok eski ama çocukların konforu ve güvenliği için asla çıkmam diyor.

Bizim lojmanda yoktu öyle dedikodu falan. Hala oradaki komşularımızla görüşürüz ailece. Anneler birbirini her gördüğünde duygulanıp ağlar falan. Aile gibi olmuştuk biz. Yeni nesil ne durumdadır bilemiyorum.
Yeni nesilde birbirine hava atma derdi varmış diyorlar lojmanda kalan arkadaşlar

Herkese çıkmıyor zaten lojman, çıkarsa düşünmeden taşının. 5 sene kiranız çok çok düşük olacak.

Çalışıyorsunuz o çalışmayan memur eşleri arasındaki dedikodu dedikleri şey.

Onlarınki de can sıkıntısı kafaya takılacak bir durum değil.
Lojman eşime tahsisliymiş eşim orda bölük komutanı .. İlk başlarda eşim istemiyordu şimdi mali sebeplerden dolayı ısrarcı

Hiyerarşiye tabi bir meslekteyseniz eşler de bu şekilde hareket etmek ister genelde. Bir tane herkesi yönetmek isteyen, kadınları emir eri yapmak isteyen kişi muhakkak okur. Sadece askeriyeyi kastetmiyorum. Ondan uzak durursanız huzurunuz da olur. Siz de çalışıyorsanız zaten içlerine girmezsiniz olur biter. Tabi arkadaşlık da kurmak isteyebilirsiniz sizin tercihiniz. Güvenlik açısından ise gerçekten iyi şu zamanda. Evi beğendiyseniz ve aile menfaatine olacaksa sadece bu sebeple reddetmeyin derim. Artık komşuculuk kalmadı hiçbir yerde.
Evde çok iyi sayılmaz. . Ama dediğinz gibi olaylar oluyormuş bunlar da beni korkutuyor

X