Loreal mucizevi yağ saç güzelleştirici krem kullanan?

kitty28

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.544
570
45
Loreal Mucizevi Yağı hepiniz gibi ben de severek kullanıyorum.Yağın bir de krem versiyonu çıkmış, 2 çeşidi var: kuru ve sert saçlar için, bir de tüm saç tipleri için.Ürünü merak ediyorum ancak elimde çok fazla saç ürünü var.Bloglarda gezindim biraz, kimi yağdan daha iyi diyor, kimi yağ daha iyi diyor.Buklelerini düzene soktuğunu da yazanlar olmuş.Genelde kuru&asi saçlar için olandan daha memnun kalınmış.KK da tarattım, bir sonuç çıkmayınca konu açayım, kullananlardan fikir alayım istedim.Evet bayanlar, kullananlardan yorum bekliyorum :)
image.jpg

Yağ olanını bugün aldım ve kullandım. Şu an saçlarım hala ıslak, sabah bir olsun durumu yazarım.

ben krem olanını kullanıyorum. ilk havluyla iyice nemini aldıktan sonra fındık kadar bir şey yediriyorum saça arkasından kurutup az nemliyken bir o kadar daha sürüyorum. ama benim saçım çok kuru ondan iki kere uyguluyorum. yağını denemedim ama bunu çok sevdim.

ben krem olanını kullanıyorum. ilk havluyla iyice nemini aldıktan sonra fındık kadar bir şey yediriyorum saça arkasından kurutup az nemliyken bir o kadar daha sürüyorum. ama benim saçım çok kuru ondan iki kere uyguluyorum. yağını denemedim ama bunu çok sevdim.
Ürünü almak için bir ışık bekliyordum bu konuyu açarken.Bir süre o ışık gelmedi :) Sonra dedim ben alıp yorumlayayım en iyisi, bu sefer de ürün bitmişti watsons da :) güzel yorumlarınızın ardından almak farz oldu sanırım :)

Buradaki olumlu yorumlardan dolayı yağını almıştım hiç faydasını görmedim,ama böyle bir ürüne ihtiyacım olduğu için bunu görünce aldım yinede ve ilk defa bu tarz bir üründn sonuç aldım,saçlarım yumuşacık oldu ve elektrikli görüntü kayboldu,ben saçımı şekillendirmedim ama maşa yapınca akışkan durur saç gibi geliyor,tavsiye ederim kesinlikleHoppa

ben de merak ediyorum bunu kesin alırım yakında dayanamayıp.. of resmen bütün param saç ürünlerine gidiyor bir de sivilceli cilt ürünlerine..

Sarı olanı. Kesinlikle tavsiye ederim. Kabarma, elektriklenme kalmadı. Yumuşattı da uçları kesinlikle.
Parlaklık konusunda net bir şey söyleyemem, yağ kullaniyordum çünkü ben hemen hemen onunla aynı etkiyi verdi .
Denemekte fayda var ben sevdim.
Tek eksi yönü çok cıvık . kapağı ac sıkmaya gerek yok lıkır lıkır geliyor ele..
sen hangisini kullandın canım bu kırmızı kapaklıyı mı yoksa sarı kapaklıyı mı?

Bende yeni aldım kullanıyorum cok sevdimm bu ürünü.. yağını da kullaniyordum ama sanki bu daha güzel gibi saçlarımi yumusacik yapti

kzılar ben maşa yapmayı seviyorum ama saçım düz olduğu için maşa tutmuyor nasıl bir ürün tavsiye edersiniz bunu alırsam olrumu şöyle söyliyim maşa sonrası kabarıyor ve elektrikleniyor saçım

Loreal Mucizevi Yağı hepiniz gibi ben de severek kullanıyorum.Yağın bir de krem versiyonu çıkmış, 2 çeşidi var: kuru ve sert saçlar için, bir de tüm saç tipleri için.Ürünü merak ediyorum ancak elimde çok fazla saç ürünü var.Bloglarda gezindim biraz, kimi yağdan daha iyi diyor, kimi yağ daha iyi diyor.Buklelerini düzene soktuğunu da yazanlar olmuş.Genelde kuru&asi saçlar için olandan daha memnun kalınmış.KK da tarattım, bir sonuç çıkmayınca konu açayım, kullananlardan fikir alayım istedim.Evet bayanlar, kullananlardan yorum bekliyorum :)
Eki Görüntüle 1610165
Ben de markette görür görmez aldım. Ama pek bir değişiklik göremedim. Sonra geçenlerde Vanilya kutumdan çıkan Tigi ürünlerinden birini denedim. Şimdi birkaç aydır onu kullanıyorum ve çok memnunum. İlk önce biraz pahalı diye hediye ürün bittikten sonra almamıştım ama sonra belki fayda sağlar, saçlarımdan kıymetli mi diye düşündüm :) aldımo günden beri saçlarımın kırıklarını aldırmadım çünkü hiç belli olmuyor
İşte bu ürün
https://www.vanilyaclub.com/kadin/s...ci-durulanmayan-bakim-ve-sekillendirici-krem/

X