Lütfen bu resme bakınnn!!! ATAMIZ için....

seni görmek çok güzel ATAM çok güzelll..senağlama sana bu ülkenin çokk ihtiyacı var çokk..senağlama BELKİDE HİÇ OLMADIĞI KADARR..senağlama. mekanın cennet olsun...senağlama

süpersssss valla çok etkileyici, insanın tekrar tekrar bakası geliyo sanki gözlerimin içinden çıkıcak da bi dur diyecek şu gidişata :)

ata9ik4.jpg
nutkum tutuldu ya! atam'ı görmek çok duygulandırdı beni...senağlama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum... çok sağol canım...:1hug:

aman bune böle :) yazarken bile şimdi yazılarımın üzerinde bile qezindiqini qörüyorum. Acayip hipnoz hayal qörmek qibi :)

Bu mesaj taktiği sublimanal mesaj taktdiğir.Bilinçaltına mesaj gönderme olarak bilinir.. İnternette kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim :)

bunun mutlaka bir taktik olduğu belli araştırma yapmamıza da gerek yok zaten ne göreceğimizi hepimiz bilerek baktık oraya. mühim olan orda ATAMIZI görmek. arkadaşımız bizimle paylaşmış ben paylaşmadan önce bi araştırıyım bunun ne olduğunu mu demeliydik acaba!!!!!!!!!!:kızgın:

harikaa tşkler eylül canımm
ATAM sanki canlı gibiydiii
dayanamadım bir kaçkez yaptım
şirkettekilerede yaptırdım
herkez çok etkilendi
çok güzel bir paylaşım tşkler canımŞeniz

olmadı yapamadım :a015: tşk paylaşımın içina.s.

cemrecim bir daha denee kaçırmamanı tavsiye ederimm yerimseniben

kızlar paylaştığınız için teşekkürlerr..a.s. insan gerçekten çok hoş oluyo,her baktığımda tüylerim diken diken oluyor...:çok üzgünüm:

ben anca ikinci denemede görebildim niyekü acep fisfisfis ama gördümsırnaşık şey

ATA mızı görücez diye heyacanlanıyoruza.s ondan olsa gerek canım yerimseniben

muhteşemdi. çooooook teşekkürler canım. gerçekten çok makbul bir paylaşımdı.a.s.

aa çok hoş ya. çok hoş çok hoş. teşekkürler

harikaa tşkler eylül canımm
ATAM sanki canlı gibiydiii
dayanamadım bir kaçkez yaptım
şirkettekilerede yaptırdım
herkez çok etkilendi
çok güzel bir paylaşım tşkler canımŞeniz

yaaa... cok guzel... gozlerımı kırptım ama yınede gordum harıkaydıııı ellerıne saglıkkk..yerimseniben
teşekkür ederim kızlar...!!!​
yerimseniben a.s. yerimseniben​

cok super yaa...
cok sasirdim gercektenkafamçokkarıştı
paylastigin icin cok tesekkurler eylul-son ablacimmm:asigim:a.s.

X