Lütfen cevap!!

Nuru_Huda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
22
0
merhaba arkadaşlar benim sorum şu;adetimi cuma günü beklerken salı günü gecesi kahverengi lekelenmeler geldi adet olcam sandıum bekledim 2 gündür hiç bişey yok acaba hamilemiyim eğer hamileysem düşük tehlikesi olabilir mi?Çok korkuyorum cevaplarsanız çok memnun kalırım ayrıca bende kan pıhtılaşması var..

canım tabiki hamile olma ihtimalin var eğer kan pıhtılaşması sorunu varsa hamile olup olmadığını kesinleştir bi kan tahlili felan yaptır ve hamileysen hemen önlemini al bence

teşekkürler cevap yazdığın için belirtiler hamile olduğumu kanıtlar gibi ama tabiki emin olmak için ve önceden tedbir almak için hemen dra gideceğim ilk bebeğimi kaybettiğim için bunda da korktum ve o yüzden sormak istedim inş hayırlısı olur..

Bence hemen kan testi yaptır.Ne olur ne olmaz.Benim de ona benzer olmuştu ve düşük tehlikesi vardı.

lekelenme kahverengiyse yerleşme kanaması da olabilir.benm öle olmustyu çünkü.yazdıklarını okuyunca hemen aklıma o geldi

canım o kahverengı lekeler yerlesme lekesıdır ınsallah hamılseındır allah gonlune gore versın

yani genelde adet olmayı beklerken azıcık olup kesilmek hamilelikle sonuçlanmıştır benim etrafımda
uanda eczane testi yapsada beli olur hemen al yap bari canım bizede söyle merak ettim ben

merhaba arkadaşlar benim sorum şu;adetimi cuma günü beklerken salı günü gecesi kahverengi lekelenmeler geldi adet olcam sandıum bekledim 2 gündür hiç bişey yok acaba hamilemiyim eğer hamileysem düşük tehlikesi olabilir mi?Çok korkuyorum cevaplarsanız çok memnun kalırım ayrıca bende kan pıhtılaşması var..

yanıı bı teet al yap dene en azından ıcındekı supheyı kaldırmıss olursun??

Arkadaşlar cuma günü dra gittim kan verdim bugün öğleden sonra sonucumu alcam dra tekrar göstercem dönünce muhakkak yazcam inş sorun çıkmaz ilginize teşekkür ederim..

arkadaşlar siteye yeni üye oldum ama beceremiyorum ya nasıl giriceğimi neyse benimde adetim pazar günü tam bir hafta önce yani dün pıhtı şeklinde çok az lekeler geldi kahve telvesi gibi eşimle sarıldık ağlıcaktık nerdeyse ama çok şükür internetten araştırdık lekelenme implantasyonda olabiliyormuş diye okuduk canım seninde hamileliktir işallah ya bide bu lekeler kaç gün ne miktarda oluyor bilen varsa söylermi bide abdest almak gerekiyormu namaz kılınmaz dimi bu halde tabi bu hamileyim demekte değil ama başıma ilk defa geliyor içimde bişeyler oluyor anammm çok heyecanlı adetime 1 hafta var test yapsam pozitif çıkarmı kıslarrr

arkadaşlar siteye yeni üye oldum ama beceremiyorum ya nasıl giriceğimi neyse benimde adetim pazar günü tam bir hafta önce yani dün pıhtı şeklinde çok az lekeler geldi kahve telvesi gibi eşimle sarıldık ağlıcaktık nerdeyse ama çok şükür internetten araştırdık lekelenme implantasyonda olabiliyormuş diye okuduk canım seninde hamileliktir işallah ya bide bu lekeler kaç gün ne miktarda oluyor bilen varsa söylermi bide abdest almak gerekiyormu namaz kılınmaz dimi bu halde tabi bu hamileyim demekte değil ama başıma ilk defa geliyor içimde bişeyler oluyor anammm çok heyecanlı adetime 1 hafta var test yapsam pozitif çıkarmı kıslarrr

cıkmaz daha maalesef.. 1 2 gun kala bile cıkmayabiliyor adetin gecmesi idrar testi için en garantisi şeker. allah gonlune gore versin..

Bugün sonucumu gösterdim dra düşük çıktı kan seviyesi gebelik var ama yarın tekrar kan vereceğim inş hayırlısıyla yüksek çıkar bu sefer

Beklenen regl tarihinden önce gelen bir lekelenme olduğu için bu implimantasyon kanaması olabilir.Yani senin de ebildiğin gibi genel adıyla yerleşme kanaması.Tabi bu cevap seni tatmin etmezse ve okuduğunda hala regl olmamışsan erken gebelik testleri var onlardan satın al.Regline de zaten pek bişey kalmamışkesinlikle net cevabı alırsın. :)
Sonucu da yazmayı unutma taaabiii :KK66:

Bak son sayfayı okumadan cevaplayıvermişim ve anladığım kadarıyla doğru da çıkmış. :) Bhcg değerinin düşük olması illaki bebişin düşeceğini ya da tutunup tutunamadığının net olmadığını göstermez.Erken anlaşılan gebeliklerde genelde düşük çıkması normaldir ancak her iki günde bir eğer artı iki katına çıkmıyorsa o zaman ortada bebekle ilgili bir problem vardır.Tıpta şu da bir gerçektir ki erken tespit edilen gebeliklerin çoğunun düşükle sonuçlandığı ispatlıdır.Ama bunlardan biri de sen olacaksın diye bişey yok.
Kafandaki soru işaretini gidermek için kan testini iki gün sonra tekrarla...

Bu lekelenme genel olarak bir ya da iki gün sürüp miktarı hakikaten çok çok azdır.Bazılarında koyu kahve olup kimilerinde de pembemsi bir renktedir.Genelde regle bir iki gün kala olduğu söylenir ama ortada bir gebelik varsa belki de senin ovulasyon tarihindeki bir deişiklik nedeniyle regl günün de kaymış olabilir...
Şimdi test yapman ne kadar doğru sorusuna gelince;bütün bu olasılığı düşük şeylerin hepsinin senin başına gelme yüzdesi tabiki senin takdirine kalmış umarım da öylesindir ama ben olsam test için regl tarihimin gelmesini ya da dayanamazsam erken gebelkik testlerinden birini alıp iki gün öncesinde denerdim.

testi aldım ve yaptım sonuç pozitif gibi yani silik ama belirgin yani çizgi silikte olsa var fakat pazar akşamından başlayan leke devam ediyor doktora gitmek idtemiyorum düşük olmasından da çekiniyorum aslında ama doktor ne yapabilirki zaten hatalı bir döllenme olmuşsa vucüt onu kabul etmez görelim Mevlam (c.c.) neyler neylerse güzel eyler.bilgileriniz için hepinize teşekkürler

testi aldım ve yaptım sonuç pozitif gibi yani silik ama belirgin yani çizgi silikte olsa var fakat pazar akşamından başlayan leke devam ediyor doktora gitmek idtemiyorum düşük olmasından da çekiniyorum aslında ama doktor ne yapabilirki zaten hatalı bir döllenme olmuşsa vucüt onu kabul etmez görelim Mevlam (c.c.) neyler neylerse güzel eyler.bilgileriniz için hepinize teşekkürler

Canım testteki ikinci çizginin belirgin olmaması bişeyi değiştirmez hamilesin.Tebrike derim :) Sadece şunu gösterir BHcg değerin yeterince yükselmediği için testte çok net çıkmamıştır.Yani yeni bir gebelik Dikkat et kendine.Ağır şeyler kaldırma çok fazla sağo sola koşturma.Umarım lekelenmen geçmiştir. :) Haberdar et olur mu :KK66:

X