Lütfen cevaplar mısınız hamilelik şüphesi var ne yapmam lazım

kkzkkzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
25
12
19
Arkadaşlar merhaba benim korunmasız ilişkim vardı düzensiz olarak, ve 1 haftadır bütün hamilelik belirtileri var adetime 3 gün varken yani dün yerleşme kanaması gibi kanama geldi açık pembemsi ve bugün adetime 2 gün var ve idrar testi yaptım silik çizgi çıktı sizce akşam kan tahlili yaptırsam çıkar mı ya da ne zaman yaptırmam lazım lütfen cevaplar mısınız ilk çocuğum olucak bilmiyorum ne zaman kan vermem lazım hamile miyimdir sizce

testte silik çıktıysa idrar da çıkar zaten . ama düşük olur. 2 günde bir kan verip artış bakarsınız

Arkadaşlar merhaba benim korunmasız ilişkim vardı düzensiz olarak, ve 1 haftadır bütün hamilelik belirtileri var adetime 3 gün varken yani dün yerleşme kanaması gibi kanama geldi açık pembemsi ve bugün adetime 2 gün var ve idrar testi yaptım silik çizgi çıktı sizce akşam kan tahlili yaptırsam çıkar mı ya da ne zaman yaptırmam lazım lütfen cevaplar mısınız ilk çocuğum olucak bilmiyorum ne zaman kan vermem lazım hamile miyimdir sizce
sen bilirsin istediğin zaman gidebilirsin
bence silik çizgi çıktıysa sürekli kan tahlili verip artış takip etmektense evde 2 günde bir gebelik testi yap net pozitif çıkana kadar

testinizin görüntüsünü ekler misiniz ?
IMG20240418133852.jpg

Testiniz pozitif. Tebrik ederim. Akşam da kan verseniz çıkar, sabah da.

Tebrikler 🌸 kan sonucunu alınca bize de haber verin

X