lütfen yardımm!

kxixxsxgxuxnexsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
15
0
selam arkadaşlar adetime 4-5 gün kala idrar testi yaptım.silik pembe çizgi göründü.daha sonra 2 kez tekrarladım yine 2.silik pembe çizgi çıktı.bu arada kan testi yaptım değerim 55,20 çıktı 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırdım 122 ye çıktı.şuan adetime 1 gün var.fakat bu sabah benden açık renkli kan geldi ama çok az.merak ettiğim şey bu kadar erken zamanda idrarda görünmesi ve bu gün gelen açık rekli kan düşük yada dış gebelik belirtisi olabilirmi.çevremdeki bi kaç kişi erken dönemde idrarda çıkmasını tuhaf karşıladı.deneyimli olan arkadaşlar sizce bi problem olabilirmi.dış gebelik yada düşük olabilirmi..

canım gözünaydın hamilesin ama kızlara katılıyorum hemen bi doktora görünmelisin bencede allah korusun düşük falan olmasın sonra...

Canım sakın bunları kafana takıp kendini yıpratma sakin ol sabret ve doktora git benden kaç kez kanama geldi.ben nasıl taktım kafama boş gebelıkmı dış gebelikmi bebek düştümü diye helede internette bunlarla ilgili konulara bakınca insan dahada kötü oluyor sen sakın ol hayırlısını iste.ultrasona gıttığımınde bıle yuzumu kapatım boş gebelık dimi dedım.ultrasoncu doktor dediki ne boşuu bak bebeğinin kalbi nası atıyor dedi sonra çok kızdım kendıme boşuna kafama taktığım için...bu arada değerlerin gayet sağlıklı..muhtemelen 7. haftada gorursun bebeğini.yat dinlen ıstırahat et.ilişkiye gırme kanamama olunca bana denılen şeyler bunlardı

selam arkadaşlar bende adetimin 24 günü doktora gittim benden beta hcg istedi (kanda gebelik) ve sonuç 27.66 çıktı fakat bir sorun daha var ben klomen kullandım ve arkasından çatlatma iğnesi yapıldı şu anda sevineyimmi sevinmeyimmi tereddütte kaldım doktorum hamilesin dedi ve yarın tekrar kanda gebelik bakılacak o zaman herşey kesinleşecek ama ben bilmiyorum duygularım çok karışık

X