Mantar olmuş olabilirmi vajinoplasti labioplasti

Hayatkader3116

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
100
28
33
Nerdeyse 1 ay dolucak bu operasyonlari gecireli kaşıntı oluyodu dudaklarda vajina iç kısmında hiçbir şikayetim yok rahatta oturuyorum kaşıntı ve kalçaya doğru tek taraf tan ağrı oluyor rahatsız sizlerde oldumu bunlar mantar dan supheleniyorum bu durumda dikişleri etkilermi kaldıysa yorumlarsanız çok sevinirim yarın gidicem doktora ama üzüldüm şimdi hep kuru tutmaya çalıştım sık sık crstalin sprey kullandım ama bilmiyorum 😔

Doktoruma gittim mantar yok hafif bir enfeksiyon var çok iyi bakmışsın iyileşmiş dikişlerin henüz düşmemiş ama çok iyi durumda dedi Haziran 4 ünde ilişki yaşayabilirsin 6 haftan doluyor dedi
Dikişleri eşin hissedebilir yada ilişki sırasında eriyip düşebilir korkma görürsen sağlam iplerle diktogimiz için geç düşer ben kesinlikle alma taraftarı değilim kendi halinde olması en iyisi dedi.
İlişki için ginhyal jel verdi
Gynomax fitil
Travozol verdi herşey yolunda dedi sorusu olan olursa cevaplarım 🌸

Sizlerde durumlar nedir azcik konuşalım kızlar☺️

Ben cuma kontrole gtcem,en ust tarafta dikis yerinde kabarti ve aci var. Dikişleri alalm dedi orda dugum cokmus bakalm hic görünmeyen dikişler de nasil alinacak bilmyrm. Lokal anestezi ilr aliriz dedi

Doktoruma gittim mantar yok hafif bir enfeksiyon var çok iyi bakmışsın iyileşmiş dikişlerin henüz düşmemiş ama çok iyi durumda dedi Haziran 4 ünde ilişki yaşayabilirsin 6 haftan doluyor dedi
Dikişleri eşin hissedebilir yada ilişki sırasında eriyip düşebilir korkma görürsen sağlam iplerle diktogimiz için geç düşer ben kesinlikle alma taraftarı değilim kendi halinde olması en iyisi dedi.
İlişki için ginhyal jel verdi
Gynomax fitil
Travozol verdi herşey yolunda dedi sorusu olan olursa cevaplarım 🌸

Sizlerde durumlar nedir azcik konuşalım kızlar☺️
tam olarak ne operasyonu yaptirmistin sen

valla bende kasintidan ölüyorum once mantar dedim sonra baktim dikis ipleri degdigi yer acayip batiyor ondan kasiniyorum gorunen dikis ipleri tabi gorunmeyen de var tabi

X