Mantık uzerine kurulu evlilik ve yalanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kime göre neye göre problem degil?
Bana ,keyfime ve kahyasına göre problem değil mesela.
Benim gibi düşünenler çoğunlukta,gördüğünüz üzere.
Neyden rahatsızsınız anlamadım. Adamla mantık evliliği yapıp sonradan aşık olmuş olmanızda ne gibi bir sakınca var? Belki adam sizinle mantık evliliği yaptı da öylesine aşığım dedi,ne malum? Herkes eşine aşık olacak diye bir kural yok. Üzülmeyin belki o da sizi sever zamanla. Ne diyelim yani?

Oncelikle herkese merhabalar demek istiyorum. Ben 5 aylik evli bir kadinim fakat bu evliligim kalp uzerine degil mantik uzerine kurulu bir evlilikti. Hayatim boyunca kimseyi sevemeyecegimi dusundugum icin mantik evliligi yapip hayat kalitemi arttirmak daha mantikli diye dusundum her zaman en iyisi olmaliydim cunku ama suan isler tam
Tersine donmus durumda hayatimda hic kimseyi sevemeyecegimi mantik evliligi kuracagimi keza suan ki esimle mantik evliligi yapmistim ama isler istedigim gibi gitmedi ve kendimce mantik uzerine kurulu esimce kalp uzerine kurulu evliligim tam tersine dondu ve esime asik oldum resmen kalbimi calmayi basardi ama icimde susmayan vicdan azabima yardimci olabilirsiniz diye sizden akil almaya geldim. Gelelim asil soruya mantik uzerine bir evlilik kuracagim icin yalan soylemek benim icin kolay olur sonucta asik degilim ogrense bile kalbim kirilmadan ayrilir giderim diye dusunuyorum ta ki kalbimi kaptirana kadar. esime hep olmadigim biri gibi davrandim hep onun sevdigi seyleri yaptik beraber eglendik o ne istiyorsa o oldu hep ama ben boyle biri degilim bunun tam tersi inatci ve dik kafali biriyimdir sirf istedigim hayati yasabilmek icin onun huyuna gitmek zorundaydim ve suan inanılmaz zorlaniyorum cunku o benim olmadigim halime asik ben onun olan haline asigim. Napacagim?

Hayatında herhangi bir insanla arkadaşlıkta mı yapmadın? Ne kadar saçma kendine yaşattığın şey. İnsan ilişkileri zaten böyledir? İlla kendi sevdiğimiz şeylere odaklı yaşamayız yeri gelir içimizden pek gelmeyen ama arkadaşımızın/sevgilimizin sevdiği yere gideriz, sevdiği yemeği yeriz, sevdiği etkinliğe konsere gideriz ve bunları yaparken en önemlisi birbirimize eşlik eder, anı paylaşırız.

Ufff taze şahane hayatım izlenmiş belli. Birincisi bu ekonomik şartlarda, 26 yaşında ev araba alacak nasıl bir işiniz var orası meçhul.
İkincisi eşiniz dediğiniz gibi 33 yaşında vizyonlu biriyse sizin niyetinizde kaç kişi karşısına çıkmıştır bi onu düşünün bence. Bunun ayırdını edemeyecek kadar saf değildir heralde. Adamı kandırdım derken ayakta uyutulan siz olmayasınız

Bu konu gerçek mi?
Okurken sanki ucuz aşk romanı okuyormuşum gibi hissettim.
Eskilerin pembe dizilerini anımsatan bir yanı da yok değil hani.
Gerçekse de "ne hayatlar var" deyip geçiyorum.

Son düzenleme:
Bu konu gerçek mi?
Okurken sanki ucuz aşk romanı okuyormuşum gibi hissettim.
Eskilerin pembe dizilerini anımsatan bir yanı da yok değil.
Gerçekse de "ne hayatlar var" deyip geçiyorum.
Gercek degil tabi ki dalga gectim bazi asalaklar gercekten ciddiye alip kavga etmeye bile calisti. Eglendirdiniz beni tesekkur ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X