Çene Estetiği Masseter botoks (çene botoksu)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
ben yaptırdım 4 ay önce ağzım yüzüm yamulmadı sadece az gülebildim bir süre ama sonra düzeldi. benim şikayetim alt yüzüm inceldi. çene kaslarım görünmez oldu. sizce bu etki geçici mi çene kaslarım yeniden kuvvetlenir mi? ilk yaptırışımdı senede bir tekrarlatabilirim ama daha sık değil.

ben yaptırdım 4 ay önce ağzım yüzüm yamulmadı sadece az gülebildim bir süre ama sonra düzeldi. benim şikayetim alt yüzüm inceldi. çene kaslarım görünmez oldu. sizce bu etki geçici mi çene kaslarım yeniden kuvvetlenir mi? ilk yaptırışımdı senede bir tekrarlatabilirim ama daha sık değil.
Bence yapmayın eger 30 yas ve uzeriyseniz daha ciddi dusunun yuzde asagi dogru sarkma uzama yapiyor

Yaptırmazsanız zaman geçtikçe kaslar kuvvetlenip eski halini alıyor.

İşlemi yaptırdıktan sonra 10 ayda döndü. :KK43: ben hiç dönsün istemedim ama. Yüzümün inceliği dişil enerji kattığını düşünüyordum. Dikdörtgen olunca daha eril hissediyordum.. ve çene ağrılarım yine arttı bu işlemi yaptırmayınca sabahları ağrılı çene ağrısıyla uyanıyorum( eskiye göre ağrılarım az).. Eğer siz işlemi ilk yaptırışınızsa daha erken döner merak etmeyin.

Massaster botoksu PİŞMANLIKTIR!!
Uzun yıllardır dişlerimi sıkıyorum ve hatta ön dişimi kırmışlığım vardır.
Sürekli alnıma botoks yaptırıyorum ve çok memnunum gerçekten, en son yine botoksumu yenilerken masester botoksu da yaptırayım dedim. Yaptırmaz olaydım. Henuz daha 1 hafta oldu ve etkisi başlamaya başladı. Gülüşüm gitti resmen! Gülerken garip, sanki tiksiniyormuşum gibi bir gülme şekli oluştu. Yanaklarım hiç oynamıyor. Ayrıca yemek yerken de çok çenem yoruluyor, zaten çenem problemliydi benim. Sırf onun için yaptırmak istemiştim halbuki. Kesinlikle yaptırmayın diyorum.. yüzüme bu kadar etki edeceğini bilseydim asla ama asla yaptırmazdım.
GÜLÜŞÜNÜZ DÜZELDİ Mİ

İşlemi yaptırdıktan sonra 10 ayda döndü. :KK43: ben hiç dönsün istemedim ama. Yüzümün inceliği dişil enerji kattığını düşünüyordum. Dikdörtgen olunca daha eril hissediyordum.. ve çene ağrılarım yine arttı bu işlemi yaptırmayınca sabahları ağrılı çene ağrısıyla uyanıyorum( eskiye göre ağrılarım az).. Eğer siz işlemi ilk yaptırışınızsa daha erken döner merak etmeyin.
Siz kime yaptırdınız?

Kolay bir uygulama diye biliyorum. Sadece botoxu sıktığınız kaslara enjekte ediyorlar. Fazla para isteyenlere yüz vermeyin. Botoxu yanınızda açsınlar. Yaşınız uygunsa, alın ve göz çevresinde kırılıklık varsa açtıkları botoxu buralara da enjekte etmelerini isteyebilirsiniz. Çünkü açıldıktan sonra birkaç gün içinde atılması lazım ve genelde insanlardan tüp parasını tam alıyorlar. Sonra kurnazlık yapıp başka insanlara da enjekte edenler ve onlardan da tam tüp parası alanlar var tabii. Plastik cerrahlar ve botox uygulama eğitimi almış tüm doktorlar yapabilir.
Ve de diş hekimleri yapabilir.

Baktım şimdi Samsun’daymış doktor cnö ben İstanbul🥹
Hayır adanada instagram adresi @drmcihangir
Masseter botoks icin iyi bir doktor araştırın isterseniz. 50den fazla mesaj atılıyor doktorun kim diye. Bir açıklık getirmiş olayım. Araştırın kizlar <3 tabii adanadakilere öneriyorum istanbulu bilemem ☺️

Merbalar bende de sikma problemi var dis sikanlarin ne gibi problemi oluyor siddetli dis agrisi ceken var mi yoksa sadece cene agrisi bas agrisi mi yapiyor son 2 haftadir benim dislerim asiri agriyor ve butun dislerime vuruyo fakat hangi disin agridigini bilmiyorum 3 doktorda dislerimde herhangi bi sorun gormediler acaba bu agrilarin sebebi dis sikma olabilir mi ayrica bu agriyla birlikte bas agrisida oluyor bazen kulak agrisi fakat yogun olarak dislerim asiri derecede agriyor ayni seyleri yasayan var mi merak ettim açikçası

Merbalar bende de sikma problemi var dis sikanlarin ne gibi problemi oluyor siddetli dis agrisi ceken var mi yoksa sadece cene agrisi bas agrisi mi yapiyor son 2 haftadir benim dislerim asiri agriyor ve butun dislerime vuruyo fakat hangi disin agridigini bilmiyorum 3 doktorda dislerimde herhangi bi sorun gormediler acaba bu agrilarin sebebi dis sikma olabilir mi ayrica bu agriyla birlikte bas agrisida oluyor bazen kulak agrisi fakat yogun olarak dislerim asiri derecede agriyor ayni seyleri yasayan var mi merak ettim açikçası
Benim çenem ağrıyordu çene ağrısıda dişlerime vuruyordu sabahları özellikle.. çene sıkmasından canm.

ben yaptırdım 4 ay önce ağzım yüzüm yamulmadı sadece az gülebildim bir süre ama sonra düzeldi. benim şikayetim alt yüzüm inceldi. çene kaslarım görünmez oldu. sizce bu etki geçici mi çene
Merhaba, benimde gülmemde sorun var 2 hafta oldu yaptıralı. Bir süre gülemedim ama düzeldi demişsiniz ne kadar zamana gülmemiz düzeldi acaba?

Merhaba hanimlar
Şubat ayında uykuda birer gün arayla diş sıkması (aynı diş) yasadim ve sonrasi o agrilar tam bir kabustu. Uc doktor gezdim neredeyse saglam disime kanal tedavi yapilacakti ki dr bile bekle deyip duruyordu. Agriyi anlatacak kelime bulamıyorum, merdiven cikarken bile kanin yukselmesi ile zonklama başlıyordu. Tam 3 hafta agri kesici almadan uyuyamadim ve tam iyilesecekken hayatimda ilk defa sinuzit oldum.bu seferde disim nasil anlayabilmek icin agri kesici icmemek adima grip hapi bile almadim ve azalan dis agrim çürümüş gibi agriyan elmacil kemigi agrima karisti. Zam disim gecti bu sefer disteki travmaya bagli dis etimde iceriden yara cikti ve once uyusturmadan iltihabi bosaltmaya kalkan dr yuzunden fenalastim . Alnima botox yaptiran biriyim ama dis sıkma ruhsal bir sorunun tezahuru. Kas gevsetici almaya basladim gergin hissedince ama bir gece kendimi yorganla sıkarken uyandim.
Sonuc: 6 aydir psikiyatrist gozetiminde ilac kullanıyorum. Artik dişimi sıkmıyorum ve ilaclar sersemlik de yapmiyor.
Hanimlar botox a degil psikiyatrist e gidin .Ruhsal sorunlar sebep, Diş sıkma sonuçtur.

Merhaba, benimde gülmemde sorun var 2 hafta oldu yaptıralı. Bir süre gülemedim ama düzeldi demişsiniz ne kadar zamana gülmemiz düzeldi acaba?
Merhaba noldu acaba 3-4 yıl geçmiş aradan ama yüzünüz düzeldi mi acaba nolur cevap yazon bende 15 gün önce yaptırdım kahroldum ağlamaktan

buyuk ihtimalle gülme kasıma da geldi botoks.. veya yapması gerekenden fazla doz sıkmış da olabilir. Tek isteğim şuan biran önce botoksun etkisinin geçmesi ve eski gülüşüme geri kavuşmak. Bu arada yanaklarım da biraz sarktılar.
merhaba düzelme oldu mu acaba yüzünüz toparladı mı lütfen cevap yazın günlerdir kahroldum aynı işlemi yaptırdım bende

X