🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰
🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@bernaad26 Mart21 Nisan
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Mart23 Nisan
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
Merveeee57 Merveeee57 14 Nisan13 Mayıs
Aaa görmesem haberim olmayacak 🙈 sat 24 mart bat 20 nisan aşkımm hsg den ilk ay bat gecikebiliyomuş hemen test yapmıcam baştan söyliyim😅😅😅

Ben de yazılmak istiyorum ama nisanda adet olmadım en son 6 martta adet oldum kan idrar negatif hala regl olursam ben de yazılmak istiyorum😂

Merhabalar kızlar sat 7 Nisan yani adetin bittiği günü söylüyoruz dimi 😊 bat için bişey diyecemeyecem benim düzensiz oluyor ama Ovalüsyon takibi yaptım 11 12 Nisan da yumurtlama gördüm hatta il kez erken yumurtlama oldu normalde hep adet bittikten 25 bazen 30 gün sonra görürdüm iki aydır bazı vitaminler kullanıyorum onun etkisi olabilir mi sizce? Birde iki ay önce (Şubat) histeroskopi oldum bu ay adetten sonra başladık denemeleri iki ay dinlenme vermişti doktorum

Kızcelerim lütfen cvp verin ovülasyon testini hep 13de yaptım 1saat geri ceksem 12 gibi yapsam sonuç degisirmi.. 1saat ileri veya geri sonuçta oynama olurmu 🙃

Aaa görmesem haberim olmayacak 🙈 sat 24 mart bat 20 nisan aşkımm hsg den ilk ay bat gecikebiliyomuş hemen test yapmıcam baştan söyliyim😅😅😅
Zumruduanka96 Zumruduanka96 aşkım sen gece ki msjımı görene kadar benim bat oldu 😅 hani hsg de gec geliyodu adet erken geldi iki gün ay neyim varsa mevcut düzene hep ters 😅😅 sat 18 nisan bat 13 mayıs 🤦🏻‍♀️

Bende diyorum kızlar nerde burdaymışsınızz benim sat 20 mart bat 19 nisan🙈 bir umut çıkar mı diye dün test yaptım negatif heyecanla yarını bekliyorum 🤍 daha önce düşük yaşadım onda da erken yaptıklarım çıkmamıştı adet günümde pozitifi görebilmiştim kendimi şuan böyle avutuyorum bir de adet gecikmesi hiç yaşayan birisi değilim yaani kısacası yarın benim için çok önemli

X