Meme Büyütme Mersin Vasfi Çelik

melishn122

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
69
6
19
Haziran ayından önce meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum doktora karar vermeden önce Vasfi Çelik ile görüşmek istedim fakat en erken Hazirana randevu veriyorlar. Ortalama bir fiyat bilgisi rica ettim fakat söyleyemediler. Vasfi Bey'e yakın zamanda ameliyat olan veya fiyat bilen varsa lütfen yazabilir mi🙏🏻

Merhaba konuyla ilgili araştırmak yaparken bi çok yazınızı okudum. Vasfi bey e geçen sene muayene oldum. Muayenesi ücretli. Geçen sene 750 vermiştim. Normal doktorlar 60 civarı derken mentor. Marka için 80 civarı bşey demişti. Elinde bir de farklı baya hafif bi marka varmış 140 demişti

Mersin de yaşamıyorum yaşasaydım hafif olanı için mutlaka ona giderdim ama iyi tanıtım yaptığı için de fiyatlarda reklam payının yüksek olduğunu düşünüyorum. Ayrıca acelesi varmış parayla muayene etmesine rağmen çok hızlı davranmıştı hiç hoşuma gitmemişti ilgilenmemişti doğru düzgün. Acelesi vardı ama benim için bahane değil

Merhaba zaten Vasfi beyin pahalı olduğunu düşünüyordum sizin yorumunuzu okuyunca da içim rahatladı benim bütçemin çok üstünde bir fiyat söyleyeceği kesinmiş. Peki siz bir başka doktora meme estetiği oldunuz mu?

Merhaba zaten Vasfi beyin pahalı olduğunu düşünüyordum sizin yorumunuzu okuyunca da içim rahatladı benim bütçemin çok üstünde bir fiyat söyleyeceği kesinmiş. Peki siz bir başka doktora meme estetiği oldunuz mu?
Olamadım maalesef hala doktor arayışındayım. Buradaki em son gittiğim doktor da uçuk bi fiyat söyledi ama sorun şu. Göğüs kafesim çıkıntılı olduğu için bazı doktorlar meme ayrrok durur derken bazıları birleşik durur diyor. Buda beni tedirgin etti. Nasıl bu kadar zıt şeyler söylerler diye. Bir de son gittiğim 2 doktorda 300 ccden fazlası olmaz dedi. 300 cm de ben de çok küçük durur gibi geldi memem yok denecek kadar küçğj

Benimde göğüs kafesimden dolayı memelerim ayrık duracakmış 2 doktorla görüştüm ikiside aynısını söyledi. Zaten ben aynaya baktığımda da ortadaki boşluktan dolayı fazla birleşik olamayacağını anlamıştım ama sizinki nasıldır birleşme imkanı var mıdır bilmiyorum. Cc konusunda eğer kas üstü yapılıyorsa daha küçük ccler konuluyor ama kas altı olursa daha büyük olma imkanı var. Size kas altına mı üstüne mi 300 cc dediler?

Benimde göğüs kafesimden dolayı memelerim ayrık duracakmış 2 doktorla görüştüm ikiside aynısını söyledi. Zaten ben aynaya baktığımda da ortadaki boşluktan dolayı fazla birleşik olamayacağını anlamıştım ama sizinki nasıldır birleşme imkanı var mıdır bilmiyorum. Cc konusunda eğer kas üstü yapılıyorsa daha küçük ccler konuluyor ama kas altı olursa daha büyük olma imkanı var. Size kas altına mı üstüne mi 300 cc dediler?
Kas üstü dediler evet. Ama kas üstü olmasının sebebini tam anlayamadım. Kas altı olmaz dedi son gittiğim 3 doktor. En son gittiğim bi yöntem anlatıp şöyle yaparsam estetik durur dedi. Ama bugüne kadar gittiğim bütün doktorlar ayrık durur diyordu. Bu gittiğim çok birleşik dırur. Böyle yapmam lazım dedi

Kas üstü dediler evet. Ama kas üstü olmasının sebebini tam anlayamadım. Kas altı olmaz dedi son gittiğim 3 doktor. En son gittiğim bi yöntem anlatıp şöyle yaparsam estetik durur dedi. Ama bugüne kadar gittiğim bütün doktorlar ayrık durur diyordu. Bu gittiğim çok birleşik dırur. Böyle yapmam lazım dedi
Biraz tabi fiyatı da fazlaydı

Bir de kas üstü iyileşme ve yumuşaklık konusunda daha iyi bi seçenekmiş. Yine de Vasfi bey e gidip ayrıklı birleşiklik durumunu sorabilirsiniz belki

Haziran ayından önce meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum doktora karar vermeden önce Vasfi Çelik ile görüşmek istedim fakat en erken Hazirana randevu veriyorlar. Ortalama bir fiyat bilgisi rica ettim fakat söyleyemediler. Vasfi Bey'e yakın zamanda ameliyat olan veya fiyat bilen varsa lütfen yazabilir mi🙏🏻
Ben de Mersin'de doktor araştırıyorum. İçime sinmezse İstanbul'da olmayı düşünüyorum. Hangi doktorlarla görüştünüz acaba? İçinize sindi mi? Aslında aklımda bir isim daha vardı ama Adana'da bir yakınımız olmadığı için kararsız kaldım. Doktorun ismi Niyazi Şimdivar. İsterseniz bir araştırın.

X