Merhabalar transferimin 8 günü kanda testi versem çıkar mı arkadaşlar

Hakkımızda hayırlısı canım pes etmek yok Allah niyetimiz en kısa zamanda kabul etsin bebeklerimize kavuşalım isteyen dileyen herkese nasip etsin.bende Şuan kimyasal gebelik geçiriyorum mayısta dondurulmuş embriyom var onu transfer edeceğiz hayırı ile onun tutulanması için dua edeceğim
Amin inşallah 🙏🏻 Bende ara vermek istemiyorum . Geçen transferde doğal silküs denemiştim . Bu sefer ilaçlı denicem. Bu ay dan ilaç kullanmaya başlanıyor diğer adet döneminde de transfer oluyor . Bakalım doktorum kabul edicek mi bu ay başlamama 🤷🏻‍♀️

Merhaba bende perşembe günü 1 adet 5. Gün embiryo transferi yapıldı. Bugün test yaptım negatif çıktı. Moralim çok bozuldu bu durumu yaşayıp sonradan negatifi gören var mı?

Bugün beşinci gününüz sanırım altıncı gün silik görenler oluyormuş yarın sabah bir test yapın yine kontrol edin benim de bugün dördün günüm
Siz söyleyince Bugün yaptım ilk idrarla hemen 5 dk içinde belirdi kafam karıştı ya Umrarım test bozul değildir

Eklentiler

• IMG_5604.jpeg
    IMG_5604.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleme:
Siz söyleyince Bugün yaptım ilk idrarla hemen 5 dk içinde belirdi kafam karıştı ya Umrarım test bozul değildir
İnş doğrudur olumlu olun elinizde test varsa 1 gün arayla yine tekrarlayın bence normal test ile yapın erken değil benimde dördüncü günüm altıncı gün yapacağım idrar testi

Belirtim ilk 3 gün rahminde sanki kazı çalışması vardı 😂 bide çok ağrım var adet olacakmışım gibi bakalım cuma günü test yapacağım
Hadi inşallah şekerim dua ediyorum haber et olur mı benimde yarın 5.gün siz 6.gün bu testi yaptınız doğru mu bide erken gebelik testi mi normal mi

Önceki yaptığım teste herkes yaşancı pozitif demiş bende dayanamadım bugun farklı erken gebelik testini ve kaset test denedim 10 sn içinde böyle oldu var gibi görünüyor 🫣

Eklentiler

• IMG_5616.jpeg
    IMG_5616.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 121
Maalesef 8. Günü kan testi yaptım beta Hcg 1.2 çıktı .
Ama hemşirem erken yaptığın için ilaçlara devam etmemi söyledi açıkçası pek ümidim yok ama kullanmaya devam ediyorum . Hayırlısı hakkımızda 🙏🏻
Benim bugün transfer gününü sayarsak 7. Günüm dondurulmuş 6. Gün embriyosuydu. sabah erken gebelik testi yaptım hayalet cizgi vardı. Kan vereyim dedim 1.3 cıktı sizce yükselir mi ben pek sanmıyorum. 4 günde yükselmez istediğimiz seviyeye diye düsünüyorum.

Benim bugün transfer gününü sayarsak 7. Günüm dondurulmuş 6. Gün embriyosuydu. sabah erken gebelik testi yaptım hayalet cizgi vardı. Kan vereyim dedim 1.3 cıktı sizce yükselir mi ben pek sanmıyorum. 4 günde yükselmez istediğimiz seviyeye diye düsünüyorum.
Benimde 5.gğn embriyosu bugün 5.gğn normal test yaptım negatif

X