Lazer Epilasyon mersin de lazer epilasyon

enigma_33

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
714
26
merhaba arkadaşlar ben gittiğim yerden oldukça memnunum,lazere başlamadan önce yaklaşık 3-4 ay araştırma yapıp tek tek merkezleri hastaneleri de gezdim(görüşmediğim yerleride şikayet üzerine gitmedim),eğer mersinde oturuyorsanız sorunlarımız paylaşalım diyorum...
herkese mutlu bir gün diliyorum...

olumunekankayizsmile

Merhaba gittiğin yer hakkında bilgi verebilirmisin bende arıyorum mersinde ve fiyatlar nasıl

canım mezo ya gidiyorum çok ta memnunum fiyatlarda heryerdeki gibi sayılır yeni eskisi kadar çok para harcanmıyor lazere ben tüm vücut + yüz e gidiyorum 4.seansım bitti...

canım mezo ya gidiyorum çok ta memnunum fiyatlarda heryerdeki gibi sayılır yeni eskisi kadar çok para harcanmıyor lazere ben tüm vücut + yüz e gidiyorum 4.seansım bitti...

Canım telefon numarasını varsa mesaj atabilirmisin bi görüşeyim ben..

slm,bende mersinde lazer öneren yok mu diye düşünüyordum :) başlığı görünce sevindim :)
bende yer arıyorum 3 seans yaptırmıştım şimdi ince kıllarda var onları da görecek bir cihaz lazım bana

Arkadaşlar ben yeni atandım tarsusta yaşıyorum kime sorsam mersine gitme bu iş için diolar bana adanaya git diolar bu işi pek iyi yapamıyolar die ben çok kararsız kaldım banada memnun kaldınız yerin adres ve fiyatını yazarmısınız tüm vücut

mezo harika bir yer geçen seansta yeni bir alet daha almışlar teknolojiyi çok yalından takip ediyorlar acısız dı bu alet yüzümü onunla yaptılar çok memnun kaldım harikaydı...

Evet Mezo Klinik ütüleme epilasyon teknolojisi cihazlarından olan Soprano XL kullanıyor kesinlikle tavsiye ediyorum sıfır acı ve etkisi çok iyi.

edahan ben özel bölge için hala alexe giriyorum acaba Soprano XL özel bölgedeki kalın kıllar içinde işe yararmı yani malum alex oldukça acı verici...

enigma, canim soprano xl ile hic aci duymuyorsun utuleme teknolojisi o demek zaten. bence yukarda adi yazilan yere gidip soprano xl e gir derim hayatin degisecek, alex cihazi ile can cekismeyin artik.

Canım ben zaten mezo ya gidiyorum tüm vucut + yüze özel bölgem hariç hepsini son seansımda zaten soprano xl ie yaptılar özel bölgeyi de yaparlarmı diye soruyordum ki sanırım yapılır ha???

pardooon yanlis anladim ben:) tabiki yaparlar ama zaten genital bolge daha hassas oldugu icin sinek isirmasi seklinde duyuyorsun ama ben yaptridim soprano xl ile.

Canım çok saol sende mi mezo ya gidiyorsun,ben orayı çok beğeniyorum ve tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum aerık yüzüme emle krem sürmüyordum soprano sayesinde genital e de sürmicem oleyyy....
mezo ya girdiğin anda güler yüz bekliyor seni birde çok ilgileniyorlar sağolsunlar...

Mezo'ya gitmiyorum ancak Soprano XL kullandigini duydum, en dogru karari vermisler harika bir icat harika bir acisiz cihaz. :)):81:

slm arkadaşlar bende ara vermiştim lazere ama başlayacağım tekrar çook kararsızım ne yapsam :KK43: ben 3 seans alex yaptırdım tarsus ta çok ta memnun kaldım ama ilaç kullandığım için ara verdim 10 ay oldu bırakalı lazeri alt bacak yaptırmıştım şimdi kıllarım çok açık renkte ve oldukça seyrek, yaptırdığım yerde cihaz alex ona devam etsem mi başka bir cihaza mı geçmem gerekir bilemiyorum ,alex in ince ve açık renkteki kıllara etki etmediği hatta arttırdığı söyleniyor forumda,bahsettiğiniz cihaz açık renkteki kıllara etkili mi bilginiz var mı?ayrıca sakıncası yoksa önerdiğiniz yerde hangi bölgeye ne kadar ödüyorsunuz paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürlerr

rassal canım benim gittiğim yerde her aletten mevcut,alex le yaptırıyordum ben vücudumu. Orada aleksandrite lazer, diode lazer, IPL ve ND-yag lazer ve şimdide soptano xl de geldi en son genital bölge hariç her yeri soprano ile yaptılar yüzümü ince tüy lazeri ile yapıyorlardı ama ismi aklımda değil.yani tüylerin inceldimi yoksa rengimi değişti bu çok önemli ince tüyler için çözüm var ama tüyler beyazlaştıysa onun için bir şey diyemem ama belki başka arkadaşların fikri vardır danışmak lağzım umut ediyorum ki yardımcı olabilmişimdir.

sağol çok teşekkür ederim , dediğin doğru tüylerin durumuna göre hangi cihazla çalışmak gerekir? ben en iyisi bir mezoya uğrayıp görüşeyim bi ara, durumum neymiş bakalım:) her cihazın olması da çok güzelmiş duruma göre değiştirme şansı olur

Canım öyle yapıyorlar mezo da incelince tüyler ince tüy aletine alıyorlar ben memnunum oradan umarım sende memnun kalırsın...

slm tekrardan, ben henüz fırsat bulamadım gitmeye de şu mezo netten araştırdığımızda çıkan yer değil mi emin olamadım da. Tarsusta olduğum için pek bilmiyorum, nette bulduğumuz yerden farklıysa tel no yollayabilir misin, çok teşekkür ederim ilgilenip fikir verdiğin için

X