Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Micro Saç Kaynağı yaptıran var mı?

Böyle bir bilgi buldum sadece

Mıcro Bant Saç Kaynağnın saçlarda dökülmeden kalma süresi 4-5 ay olup bir tel dahi dökülme yapmamaktadır diğer kaynaklardan farkı saçların diplerinde boncuğun ve keratinin verdiği sertliğin aksine saç diplerinde sertlik hissetmesiniz

Forumda daha önce de konuşmuştuk bu konuda, ben yaptırdım micro saç kaynağı. ama micro bant farklı bir şey, micro bant yaptırmadım. yaptırmadan önce kendi kuaförüme sormuştum nasıl birşey micro kaynak diye, o da yaptırma çok zararlı vs. iyi birşey olsa biz yapardık demişti. iyi ki inanmayıp yaptırmışım. micro kaynak yaparken çok küçük tutamlar takılıyor ve farklı bir malzeme kullanıyorlar şeffaf. kaynaklar çok küçük dışardan bakınca hiçbir şekilde görünmüyor, anlaşılmıyor. yatarken, şapka takınca kafama batmıyor boncuk gibi. diplerde karışma falan da yapmıyor. benim şimdiye kadar kullandığım en rahat kaynak şekli bu oldu...

Forumda daha önce de konuşmuştuk bu konuda, ben yaptırdım micro saç kaynağı. ama micro bant farklı bir şey, micro bant yaptırmadım. yaptırmadan önce kendi kuaförüme sormuştum nasıl birşey micro kaynak diye, o da yaptırma çok zararlı vs. iyi birşey olsa biz yapardık demişti. iyi ki inanmayıp yaptırmışım. micro kaynak yaparken çok küçük tutamlar takılıyor ve farklı bir malzeme kullanıyorlar şeffaf. kaynaklar çok küçük dışardan bakınca hiçbir şekilde görünmüyor, anlaşılmıyor. yatarken, şapka takınca kafama batmıyor boncuk gibi. diplerde karışma falan da yapmıyor. benim şimdiye kadar kullandığım en rahat kaynak şekli bu oldu...

hmm... Bunu bir araştırayım o zaman. Teşekkürler:KK1:

rica ederim, kaynak yaptırmadan önce iyi araştırmak lazım, iyi yapılınca ne kadar güzel görünüyorsa, kötü yapılam kaynak da bir o kadar rahatsızlık ve zarar verebiliyor.

ben yaptırdım ve çok rahat kullanıyorum şimdi, ben bile hissetmiyorum saçlarımın kaynak olduğunu. ilk başta saçlarıma zarar verirmi diye çekinmiştim, hatta kuaförüme sordum, o da " bu çok zararlı, iyi birşey olsa biz yapardık" dedi. ben yine de gittim görüştüm ve gayet de hoşuma gitti yaptıkları kaynak ve yaptırdım bende. 3 hafta oldu yaptıralı, iyi ki de yaptırmışım, çok rahat. hiçbir şekilde anlaşılmıyor kaynaklar, kaynakları tarayabiliyorum, saç diplerimi yıkayabiliyorum vs... bir daha boncuk yada keratin mi, tövbe =)

ben yaptırdım ve çok rahat kullanıyorum şimdi, ben bile hissetmiyorum saçlarımın kaynak olduğunu. ilk başta saçlarıma zarar verirmi diye çekinmiştim, hatta kuaförüme sordum, o da " bu çok zararlı, iyi birşey olsa biz yapardık" dedi. ben yine de gittim görüştüm ve gayet de hoşuma gitti yaptıkları kaynak ve yaptırdım bende. 3 hafta oldu yaptıralı, iyi ki de yaptırmışım, çok rahat. hiçbir şekilde anlaşılmıyor kaynaklar, kaynakları tarayabiliyorum, saç diplerimi yıkayabiliyorum vs... bir daha boncuk yada keratin mi, tövbe =)

kuaförlerin hepsi birbirini kötülüyor, bu yüzden ben hiç inanmam kuaföre. benim kaynaklarımı görünce kuaförüm de neler söyledi bir duysan... şahsen ben çok rahatım micro kaynaklarla, şimdiye kadar yaptırdığım en rahat ve doğal kaynak bu. hiçbir zararrı da yok, tek kötü yanı uzun sürmesi, ama değiyor =))

kızlar bende çıt çıt kullanıyorum ama işe giderken tak çıkar zor oluyor o yüzden kaynağa geçmek istiyorum uzunsaçlar.com dan almıştım çıtçıtlarımı kaynak için girdiğimde mikro uçlu kaynakları gördüm aklıma yattı gibi merak ettiklerim
ne kadar sürede çıkartıp tekrar taktırmam gerek we min kaç parça almam gerek saça zararı yok mu

kızlar bende çıt çıt kullanıyorum ama işe giderken tak çıkar zor oluyor o yüzden kaynağa geçmek istiyorum uzunsaçlar.com dan almıştım çıtçıtlarımı kaynak için girdiğimde mikro uçlu kaynakları gördüm aklıma yattı gibi merak ettiklerim
ne kadar sürede çıkartıp tekrar taktırmam gerek we min kaç parça almam gerek saça zararı yok mu

çıtçıt özel gecelerde falan güzel oluyor ama günlük kullanımda pek rahat değil gerçekten. uzunsaçları bilmiyorum ama sackaynakpro.com da yaptırdım ben micro kaynağı, hiç zararını da görmedim. 5-6 ay kadar kullanabiliyorsun, sonra aynı saçları tekrar tekrar istediğin kadar kaynak yapabiliyorlarmış. çıtçıtlarını da kaynağa çevirebilirler sanırım, arayıp sor istersen.

ewet canım ben yıllarıdır çıtçıt kullanıyorum ama ozmanlar ya üni zamanıydı yada çalışmıyordum yani waktim oluyordu ama çalışırken çok zor oluyor bazen çıtçıtlarla yatıyorum zararlıdır saçı çekiştirip duruyor ama napıyım uykudan zaman kazanıyorum :76: dediğin yeride arıcam yarın bakalım orası ne söyliyecek

boncuk kaynak kullanıp çok da memnun kalmıştım hatta saçlarımı bu sayede uzattım şimdi kendi saçım belimde :KK61: merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim

micro yaptranlar hangi şehrlerde ve kaça yaptrdnz acaba?
ben de önmzdeki ay yaptrmayı düşünyrm da,fiyatı az mı syledi kuafr çok mu bilemedm..

Merhaba kızlar,

Bende micro kaynak düşünüyorum. İstanbul'da nerde ve kaça yapıyorlar? Daha önce boncuk kaynak yaptırmıştım. Saçlarım bi tutam kalmıştı. şimdi bakım yaptım filan yeni saç çıkıyor hala kafamdan. Biraz kendine geldi ama sırtımın ortasına geliyor.

Saçıma zarar versin istemiyorum ve doğal dursun, rahatsız etmesin istiyorum. Diplerini yıkayabilmek de önemli. Bilgi verirseniz sevinirim.

Tşkler.

kızlar dipleri dolaşmıyor öncelikle söyleyeyim.gözükme sorunu da yok küçücükler çünkü.yalnız uzunsaçlarda değilde şişlide küçük biyerde yaptırdım.ali bey ve eşi vardı.alışveriş center var oralara yakın.internetten araştırın çıkıyor.özele yazamıyom ben daha yeniymişim.fiyatlar azıcık tuzlu tabiki.ama değiyo.yıkarkende dibini bile yıkayabiliyosun.çok rahatım ben sormak istediğiniz sorular varsa sorun.:21:

kızlar dipleri dolaşmıyor öncelikle söyleyeyim.gözükme sorunu da yok küçücükler çünkü.yalnız uzunsaçlarda değilde şişlide küçük biyerde yaptırdım.ali bey ve eşi vardı.alışveriş center var oralara yakın.internetten araştırın çıkıyor.özele yazamıyom ben daha yeniymişim.fiyatlar azıcık tuzlu tabiki.ama değiyo.yıkarkende dibini bile yıkayabiliyosun.çok rahatım ben sormak istediğiniz sorular varsa sorun.:21:
sanırım dediğin yer s..kynk.pro isimli yer ama sitesinde fiyatlar senin söylediğinden farklı.???

X