Makyaj Ürünleri Mineral içerikli makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım ben de kt naturalsdan alışveriş yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusun

merhaba,
uzun zamandır siteye girmediğim için yeni gördüm msjını.ulaşabildin mi kt naturals'a?ben kullandım sampleları gayet güsel.bundan sonra mineral makyaj kullanmaya karar verdim :) bu sitesi "ecoglominerals".google aratırsan çıkıyor hemen.

bende freshmınerals kullanıyorum kızlar eczacı ıd bare artık yok dedı onu yapan fırma yapıyormus bunuda bana o sebeble freshmınerals verdıler ama dogrumudur yalnısmıdır anlamadım....

doğrudur canım fresh daha ii içinde talk ve bizmut da yok likit fondoteni sürdüğünde yokmuş gibi duruyo zaten zarar da vermiyo :)

ben yeni jane irdale mineral fondötenini aldım, yıllardır fondöten kullanmıyordum, cildim karma ve gözenekli çünkü, bu fondöten çok hafif gibi, yağlandırmıyor da, günlük kullanıma uygun olsun dedim bu markayı önerdiler, umarım problem çımaz sonradan çünkü cildimi düzeltmek için uğraşmak istemiyorum sonra...

internetten alışveriş yapmıyorum
ankarada bulabileceğim mineral ürün satan markalar, mağazalar neler arkadaşlar?

youngblood toz fondotenini kullanıyorum, %100 doğal mı bilmiyorum acıkcası yani eczaneden almıştım kız mineral demişti, ama kesinlikle porselen gibi oluyorum sürünce tavsiye ederim, bu zamana kadarda cildime hiç bir zararı dokunmadı

youngblood toz fondotenini kullanıyorum, %100 doğal mı bilmiyorum acıkcası yani eczaneden almıştım kız mineral demişti, ama kesinlikle porselen gibi oluyorum sürünce tavsiye ederim, bu zamana kadarda cildime hiç bir zararı dokunmadı

Gerçek mineral makyajın cilde bir zararı olmaz zaten tam tersi problemler tedavi eder...Ben everyday mineralciyim:KK1::KK1::KK1:

kızlar ben de youngblood'un başlangıç setini aldım strawberry.net'ten. içinde cilt için herşey var. kesinlikle tavsiye ederim mineral ürünleri. çok güzel ve doğal duruyor. içeriğinde kanserojen madde yok. geçen gün de bare'den göz kalemi sipariş ettim. 1 haftaya elime ulaşacak inşallah. bundan sonra kesinlikle mineral ürünler dışında birşey almayacağım.strawberry'nin fiyatları çok uygn, ayrıca kampanyalar da var. 3-4 sefer alışveriş yaptım ne ben ne de arkadaşlarım hiç sorun yaşamadık. kesinlikle güvenebilirsiniz.

Gectiğimiz yazdan beri bende fondoten pudra allık hep id kullanıyorum şimdi yazılanlara şöyle bi goz gezdirdim de durup dururken çene bölgemde anlamsız tuhaf sivilceler yanaklarımda aşırı kızarıklıklar..Acaba gerçekten id den olmus olabilir mi?..

mineral makyaj ürünleri neden çok pahalı acaba(bana göre tabi)? Türkiye'de yeni yeni mi yaygınlaşıyor? Üretiminde mi zorluk var bilemiyorum. Ama, hergün makyaj yapmak durumunda olan, çalışan bayanlar için çok idealler. İlerde çalıştığım zaman kullanmayı düşünüyorum :KK55:

ben lancome un mineralli allığını aldım gerçekten kalıcı ve yüzünüzde olduğunu hissetmiyosunuz bile

ben freshminerals kullanıyorum 6 aydır çok memnunum süper:),fiyatları da çok uçuk değil..
bi de şimdi kampanya yapmış 3 al 2 öde kaçırmayın derim,eczanelerde satılıyo

internet sitesixxxxxxxden eczane listesine bakabilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
i.d. bare aliyim yurtdışına gidince diodum ama tırstım ya cildimi bozarsa gözenek mözenek sivilce falan:KK59:

Gerçek mineral makyajın cilde bir zararı olmaz zaten tam tersi problemler tedavi eder...Ben everyday mineralciyim:KK1::KK1::KK1:

Fiyatları da diğerlerine göre uygun. Yani mesela physican formula 60 lirayla alllıkları everyday mineral 33. Yarı fiyatına nerdeyse. İçeriği nasıl acaba canım. Talk ve bizmut var mıdır?

Şimdi iyice inceledim de kendi orjinal ingilizce sitesinde daha uygun mesela allıklar tr fiyatı 33, orjinal sitesinde 10 dolar civarı...
Everyday mineralsın kendi ingilizce sitesinden Türkiye'ye gönderi var mı? Bilenler lütfen cevap yazsın..

Son düzenleme:
ben yıllardır mineral makyaj malzemesı kullanıyorum aslında ilk etapta pahalı gibi gelıyor ama mineral makyaj mazlzemelrınde dıkat edın son kullanma tarhi yoktur çünki içinde diğer makyaj malzemerlınde olan zararlı ürünler yok ve bozulmuyorlar bu yüğzden atmanız gerekmıyor ve daha kalıcı ve doğğal bu yüzden ben mineralciyim :) ve kullanmak isteye herkese tavsiye ediyorum eczanelerden temin edebilirsiniz:KK3:

Hayvanlar üzerinde eney yapmayan marka olduğu için bir siteden sipariş verdim fakat ekranda görüp beğendiğim ruj ve allık parıltılı çıkınca kullanamadım . Parıltılı sevmiyorum.Ruju bir kez deneme amaçlı sürdüm rengi bana uymadı .
BB kremi bir kaç kez kullandım ama çok bir şey anlayamadım (ilk kez bb krem aldım ondan olabilir.)
Sadece göz kalemini henüz kullanmadım umarım , güzel çıkar.
Nurlumcum, kullanmaya devam ediyor musun bu markayı? ? Tavsiye eder misin?

X