Makyaj Ürünleri missha bb krem mucizesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ebaydan sipariş verip bu missha ürünlerini toplu bir şekilde alabilme imkanımız yok mu yarı fiyatına geliyor yahuu ancak ben bilmiyorum sipariş vermeyii ve kredi kartımda yok bu ebaydan alışveriş yapan arkadaşlar getirip aynı fiyataq bizede yolllayamazlar mı malum işin içinde kargoda var

canım malesef ebayden yasa gereği kozmetik gelmiyor hele toplu kozmetik hiç gelmez gümrükte takılır ayrıca kozmetikte ebay çok tehlikeli orjinalliğini asla bilemezsin malum genelde çinden satış yapılıyor çinlilerde nerdeyse benim bile taklitimi yapıcaklar :KK1:

missha çok pahalı bir marka değil bu kalitesine rağmen en azından mac kadar değil

iki site var şuan hem com olarak ki daha orjinal hemde shop olarak
ben com olanı ile face den konuştum bir kaç aya tüm avm lerde mağazalar açılacakmış ben bekliyeyim dedim uygun renk için bana tester göndereceklerini söylediler :KK1:

missha signature real complete bb krem aldım siparişle kesinlikle mükemmel bişey ben en açık milky beige aldım tenime tam uydu hiç birşey sürmüşgbi durmuyor arkadaşlar hayatımda aldığım ve iyiki aldığım ilk sey .. ilk aldığım bb krem ama süper diyenbilirim. umarım cilde zararı yoktur

canim sen bu kremib hangi tonunu kullaniyorsun acik bugday tenliyim bende hangi tonunu aliyim yardimci olurmusun

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben uzun zamandır missha perkect cover bb krem kullanıyordum ve yoğun kıvamı nedeniyle 6 aya kadar giden bir kremdi ve çok memnundum ama geçenlerde misshanın farklı kremlerinide kullanmaya karar verdim ve missha signature real complete bb krem aldım bunun kıvamı daha sıvı ama bir öncekinden nasıl memnunsam bundanda acayip memnunum kızlar cildim aşırı derecede yağlı siyah noktalarım var ve cildim gözenekli ama inanılmaz bir kapatıcılık sağlayarak cildimi bebeksi bir hale getiriyor. piyasadaki garnier vb markaların bb kremi tambir fiyasko valla biraz paraya kıyıp missha alın derim kızlar. sitenin linki de bu...
Missha Turkiye/Missha BB KREM/Missha Türkiye Online Satış Mağazası

kızlar yüzümdeki etkisini görmeniz için fotoda çektim

Eki Görüntüle 647085 Eki Görüntüle 647086

Eki Görüntüle 647087 Eki Görüntüle 647088

canim cilt tonlarimiz ayni gibi bende acik bugday tenliyim kremin hangi tonunu almami onerirsin yardimci olurmusun

ya kimse fiyatını yazmamaış sır mı fiyatı bide şişesinin resmini merak ettim bi kaç çeşit var bb kreminde bi tam anlatır mısınzzz lütfen

kızlar merhaba ben uzun zamandır missha perkect cover bb krem kullanıyordum ve yoğun kıvamı nedeniyle 6 aya kadar giden bir kremdi ve çok memnundum ama geçenlerde misshanın farklı kremlerinide kullanmaya karar verdim ve missha signature real complete bb krem aldım bunun kıvamı daha sıvı ama bir öncekinden nasıl memnunsam bundanda acayip memnunum kızlar cildim aşırı derecede yağlı siyah noktalarım var ve cildim gözenekli ama inanılmaz bir kapatıcılık sağlayarak cildimi bebeksi bir hale getiriyor. piyasadaki garnier vb markaların bb kremi tambir fiyasko valla biraz paraya kıyıp missha alın derim kızlar. sitenin linki de bu...
Missha Turkiye/Missha BB KREM/Missha Türkiye Online Satış Mağazası

kızlar yüzümdeki etkisini görmeniz için fotoda çektim

Eki Görüntüle 647085 Eki Görüntüle 647086

Eki Görüntüle 647087 Eki Görüntüle 647088

fiyat ne acaba bu bb kremin bilen varmı

ben buğday tenliyim 23 numarasını kullanıyorum 21 numarası çok açık durdu bende.

testerları alışveriş yaptıktan sonra hangisini istiyorsanız seçim yapıyorsunuz ondan sonra gönderiyorlar diye biliyorum alışveriş öncesinde gönderim vardı bilgim yok ama müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

X