Miyom ameliyatı özel hastane mi? Hacettepe mi

kartanesi50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
2
0
47
Miyom ameliyatıni Hacettepe de robotla olan var mı? Arkadaşım önermedi, asistanlar yapıyor dedi ameliyatı sizlerin tecrübesi var mi

Merhaba arkadaslar miyom ameliyati ile ilgili tecrubemi paylasmak istiyorum. Kisa bir zaman once acik miyom ameliyati oldum ve tam 30 adet miyom cikartildi rahmim hic zarar gormeden🙏 gecen hafta rahim filmi cektirdim rahim ameliyattan sonra ne duruma geldi gormek icin, filmi ceken doktor bu kadar iyi beklemiyordum inanin cok basarili bir ameliyat gecirmissiniz dedi sukurler olsun ki🙏 tabi oncesinde cok arastirma yaptim size uzak durmaniz gereken doktorlari yazmak icin bu gonderiyi yapmaya karar verdim, ben yapi olarak cok detayci, ince eleyen sık dokuyan bir insanimdir, bu sebepten 6 ayri profesore muayene oldum hepsi Ankaradaydi, ilk gittigim ve neredeyse karar verdigim dr Onder Koc idi, son ana kadar kafama yatmisti ancak bana ameliyatimin dikine cizgi ile olacagini soyledi yani boydan boya karnimda buyuk dik bir yara izi olacakti vazgectim, bu dr disinda tum doktorlar ameliyatimin enine kesi sezaryen usulu olacagini soylediler iyi ki vazgecmisim, diger gittigim doktorlar sirasiyla Polat Dursun, Firat Ortac, Tuncay Nas, Murat Gultekin, Gokcen Erdogan… bu yazdigim doktorlarin icerisinde en moral bozucu sekilde beni yonlendiren ve tamamen para odakli olan kisi Gokcen Erdogandi, diger tum hocalar miyom ameliyatimin 80 bin tl ile 110 bin tl tutacagini soylediler tabiiki ozel hastanede, sadece Murat Gultekin hacettepenin hocasi cok cok tatli bir insan, eger hacettepede olursam 20 bin eger Losante de ozelde olursam 50 bin tutar dedi fakat ne hikmetse Gokcen Erdogan bu ameliyati 450 BIN TL’ye yapacagini cok cok asiri zor bir miyom ameliyatiyla karsi karsiya oldugunu ve rahmi kurtarmaya da garanti veremedigini soyledi o kadar moralim bozulduki ofisinden cikinca sattlerce aglamistim, ozellikle cok zor bir isi yukleniyor havasina girip sizi tamamen cokertiyor ve ondan sonra ortaya o yazdigi korkunc senaryoyu hakli kilinir hale getirmek adina muthis bir fiyat cikartiyor!!!! Uzak durun sadece para odakli bir tip ayrica miyom ameliyati ucretiyle ilgili bilgi soran bir takipcisine 450 bin istiyor diye yazinca aninda engelledi ama tabii ki baska sikayet kanallarindan engelleyemedigi icin herkesin bilgilenmesi adina yaziyorum. Firat Ortac ve Polat Dursun’u da hic tavsiye etmem ikisi de hem ilgisiz hem cok para odakli asla guven vermiyorlar.

X