Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Adını unuttum da
Karısının yeğenini taciz eden adamin konusu sonuca ulaştı mı?
Bi gün baktim, ona denk gelmistim, hâlâ aklimda, merakta kaldim.
Anneleri (nine) kayıptı esas, onu arıyorlardı.
yanlis hatirlamiyorsam o eniste ve karısı tutuklandi.

Denizler kurursa benim Sevgi'ye olan aşkım o zaman biter.

Aşka bak be :))

gerçekten dünya nereye gidiyor belli değil halası ve amcası arasındaki bir ilişkiye şahit olmuş olabilir diyolar ikranur için de. günahları boynuna artık
Hala 25 amca 14 yaşında arasında ne tarz ilişki olabilir ki bence başka şeylerde çıkacak gibi vahh gidene olan küçük kıza oldu

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️

Müge ile ilgili topik arıyorum olayların konuşulduğu kritik yapıldığı🤣🤣
Bunu buldum ama buraya Şubatta yazılmış. Bildiğiniz başka yer var mı? Veya burda devam edelim😂😂

Selam kızlar 🙋🏼‍♀️

Müge ile ilgili topik arıyorum olayların konuşulduğu kritik yapıldığı🤣🤣
Bunu buldum ama buraya Şubatta yazılmış. Bildiğiniz başka yer var mı? Veya burda devam edelim😂😂
bende onun icin geldim kocaeli de ki iki kadinin oldurulmesi ile ilgili paylasim yapilmis mi diye dusundum ama aktif topik yok sanirim .

Bu Sinan a üzülen bir tek ben miyim ya.Evet hiç olmayacak saçma sapan şeyler yapmış,bunları kimse de kabullenemez ama adamın çok ciddi kişilik problemi var yani normal bir insan değil.Takintili ve kişilik bozukluğu var.Kesinlikle tedavi olması gerektiğini düşünüyorum.Yanlis mi düşünüyorum bilmiyorum.

Bu Sinan a üzülen bir tek ben miyim ya.Evet hiç olmayacak saçma sapan şeyler yapmış,bunları kimse de kabullenemez ama adamın çok ciddi kişilik problemi var yani normal bir insan değil.Takintili ve kişilik bozukluğu var.Kesinlikle tedavi olması gerektiğini düşünüyorum.Yanlis mi düşünüyorum bilmiyorum.
tedaviyi ailesi uapacakti onlarin sorumluluguydu demek ki ailesi de cahildi yada farketmediler

X