Lazer Epilasyon ND-YAG lazerle uygulama yaptıranlar

ben seansımı tam tamamlamadım. 6 seanstan sonra gitmedim. çok az ve seyrek biraz kaldı. 3 ayda bir makina ile alıyorum ben üstten. devam etsem biterdi belki de. genitale alex. ile gittim. 3 seans. bundan da çok memnunum az çıkıyor. 3 ayda bir gidiyorum seansa artık. ndyag ile koltukaltına gitmiyorum artık.

10. senasıma gittim bir kaç seaans kaldı dediler ama bilemiyrum yüz bölgesine gidiyorum ben o da geç cevap verenlerden
baya azalma var tabi %70 kadar

Bende bugün başladım kol bölgesi için. Valla çok acıyormuş ya kendimi sıkmaktan öldüm :KK42: Kemiğe yakın yerler bilek dirsek etrafı çok kötü acıyor. Gelişmeleri yazarım ama araştırdığım kadarıyla yavaşta olsa zamanla gerçekten bitiren lazer nd yağ lazermiş.

alex te sarı tüyler uyanıp siyahlaşıo. ben çenemi yaptırırken öle oldu, ama siyahlaşanıda yaptırıorum, şurayıda al diorum alıolar. 2 yıl giderim ama en asından bölge bütüdü fiyat farkı ver demiolar. nd de ise sarılar bile kalmıomuş öle diodu dr, ki herkeste onu sölüo :)

mutlaka vardır yoksa da gelir adanaya da die düşünüorum:) bi nd için ta ankaraya da gidilmeski :KK70:

Merhaba Adana'da yapan yerler var arkadaslar. Yillardir lazerlw ugrasan ve bitiremeyen biri olarak sizlere tavsiyem asla ama asla doktor olmayan bir mekanda yaptirmayin. Ve yuz bolgenize sakin Alex yaptirmayin. Ben lazerin hepsini denedim. Suan yine Ndyaga devam ediyorum. Malesef yuz cok gec bitiyor. Sabirla devam edicez yapicak bisey yok.

Merhaba arkadaslar ilk basladigimda lise 3 e gidiyordum. Bir doktorla basladim ve baslamaz olaydim kadin mekani kapatti ve gitti. Bend3 mecbur yeniden arastirmaya basladim. Cunku yuzum erkek gibi olmustu. Ve Adanada bir mekan buldum. Uzunca zaman devam ettim. Tuylerimde buyuk oranda azalma olmasi gerekiyordu ama malesed olmadi 4 yil boyunca gittim en son biraktim. Ve Alexe gittim gitmez olaydim. Cok pismanim alexten. Isi bilmeyenlere yaptirirsak boyle olur tabi. Sonra dioda gittim hastanede ilk yapan kisi estetisyendi 4-5 seans gittim guzel ilerliyoduk. Ama kizi isten cikarinca yeni eleman girdi ve ben sadece 2 seans gittim ona ilkinde hic dokulmedi yuuzum 2.de de yakti yuzumu. Bende ayrildim tekrar Nd yag yapan doktoruma devam ediyorum. Gecer gecmez bilemem gitmeye mecburum. Ve doktorum iyi icim rahat en azindan. Sizlerden ricam yuz bolgesi cok zor bitiyor. Cok azsa tuyler igneliye gidin. Coksada iyice dusunun .yas kucukken baslamayin. Hormonlr hizli calisiyor ve bu da malesef lazerin etkisini azaltiyor. Hormon bozuklugu falan varsa ilk olarak ona cozum arayin sonra lazere baslayin
Umarim bir gun tuylerim bitti hic cikmiyor yazarim. Kafaniza takilan olursa sorun. Doktor kadar bilgim olustu gide gele :))) Iyi gunler...

ben seansımı tam tamamlamadım. 6 seanstan sonra gitmedim. çok az ve seyrek biraz kaldı. 3 ayda bir makina ile alıyorum ben üstten. devam etsem biterdi belki de. genitale alex. ile gittim. 3 seans. bundan da çok memnunum az çıkıyor. 3 ayda bir gidiyorum seansa artık. ndyag ile koltukaltına gitmiyorum artık.
Meraba sizin hangi merkeze gittiginizi ve 6 seans için ne kadar ücret odediginizi öğrenebilir miyim sayenizde baya bi umitlendim umarım bende sevincimi burda sizlerle paylasirim nasip olsa da bi baslasam :)

B
Bende bugün başladım kol bölgesi için. Valla çok acıyormuş ya kendimi sıkmaktan öldüm :KK42: Kemiğe yakın yerler bilek dirsek etrafı çok kötü acıyor. Gelişmeleri yazarım ama araştırdığım kadarıyla yavaşta olsa zamanla gerçekten bitiren lazer nd yağ lazermiş.
Bende kol için gitmeyi düşünüyorum. Gittiğim yerde diode kullanılıyor ve kollarimdaki tüyleri cihazın gormicegni söylediler bugün deneme atışı yapıldı ama ben tamamen bitircegni yada ciddi oranda bi azalma olcagni düşünmuyorum hangi merkez sizin gittiğiniz ve ne gelişme azalma oldu mu olumlu sonuç var mı

B

Bende kol için gitmeyi düşünüyorum. Gittiğim yerde diode kullanılıyor ve kollarimdaki tüyleri cihazın gormicegni söylediler bugün deneme atışı yapıldı ama ben tamamen bitircegni yada ciddi oranda bi azalma olcagni düşünmuyorum hangi merkez sizin gittiğiniz ve ne gelişme azalma oldu mu olumlu sonuç var mı

tamamen bitmiyor ama ciddi anlamda azalıyor. ben artık lazer işlemini bıraktım. 2-3 ayda bir uzuyor bazıları onları alıyorum makina ile. tamamen bitmese de şahsi anlamda memnunum. çünkü 5 günde bir maximum makina ile alırdım ben. çok çabuk uzardı ve kalındı.

Merhaba Adana'da yapan yerler var arkadaslar. Yillardir lazerlw ugrasan ve bitiremeyen biri olarak sizlere tavsiyem asla ama asla doktor olmayan bir mekanda yaptirmayin. Ve yuz bolgenize sakin Alex yaptirmayin. Ben lazerin hepsini denedim. Suan yine Ndyaga devam ediyorum. Malesef yuz cok gec bitiyor. Sabirla devam edicez yapicak bisey yok.
Merhaba son durumunuz nedir nd yag iyi geldi mi

X