Lazer Epilasyon ND-YAG lazerle uygulama yaptıranlar

benim gittigim yerdeki makina nd yag lyra i modeli
super denen bu mudur bilmiyorum ucunda sogutucu var sanırımhem sıcaklık hem sogukluk hissediyorum acısı agda dan kat be kat azz çok rahat yaptırdım
super denen bu mudur acaba arkadaslar ??
super nd/yag diye birşey olamaz,nd/yag 1064 nanometre dalga boyundaki ışığa verilen isimdir ve sektörde lyra ,cutera ,epicare duo ve fotona markaları en bilinenleridir,bunların içinden fotona markasının xp/max modeli 130wattlık çıkış gücü ve scanner tarama teknolojisi nedeni ile en başarılı modelidir.

super nd/yag diye birşey olamaz,nd/yag 1064 nanometre dalga boyundaki ışığa verilen isimdir ve sektörde lyra ,cutera ,epicare duo ve fotona markaları en bilinenleridir,bunların içinden fotona markasının xp/max modeli 130wattlık çıkış gücü ve scanner tarama teknolojisi nedeni ile en başarılı modelidir.

cutera hakkında bilginiz var mı?ben dört seanstır ona gidiyorum.önceki alex seanslarımı kendileri saymıyorlar benim nroamlde altı onlar dört diyor.başka yere gitsem değiştirsem o da kendininkine 1.seansın mı diyecek.valla artık bu işi temiz hakkıyla vicdanıyla yapan çok azdır sanıyorum

benım seans saymıolar ben sayıyorum.. bır daha gıttıgımde sorcam daha ne kdr surer dıe.

süper nd yag diye birşey vardır.markası ise sciton.haa diğerlerinden ayırt etmek ve reklammamçlı olarak belki böyle isimlendiriyor olabilirler.

ilk seansımda dusuk doz yapılmıs çok iyi anladım bu ikinci seansta yukselttiler acayip acıdı ama dayanılır yani sonunda bitecek insallah ama çok acıyormus ugercekten yazıldıgı gibi

ndyag için internette bazı sayfalarda derine inmiyo bazı sayfalarda derine iniyo hatta o yüzden ağrılı diye yazmışlar hangisi doğru aceba? bi de ndyag kalın kıllara da faydalı oluyo mu yaptıranlara soruyorum

derıne ınıo ınmıo mevzusu sole sanırım. alexe ya da dıger cıhazlara gore kıl kokune ınme uzunlugu olarak daha derıne ınıyor. ama mesela genıtalde yumurtalıklar gıbı onemlı bolgelere ulasabılecek kdr da derıne ınmıor. bunu kastetmıs olabılırler

yok genital için yazmıyolar ama ben daha başka bi sayfada okudum anladım işin doğrusunu
şimdi burayı boşuna işgal etmiyim

kızlar benim gittiğim uzman nd yag ve alexi birlikte kullanıyoruz dedi
nasıl oluyo ki?

birlikte derken donusumlu yani kilın durumuna cilt rengin gore vs yazın nd yag kısları aleks gibi kllanıyorm demek istemistir sistem bu sekilde

ikinci nd yag seansıma gittim . gecen sefer ilk seansdı dusuk doz vermislerdi hiç acımamıstı zaten ve dokulmeye sahit olmadım cok da incelemimistim ilk seans diye.
ama ikinci yiaptırdim 10 gun oldu ve camasırımda surekli doklenleri goruyorum banyoda falan elimı gezdirdigimde de elime geliyor acayip mutlu oluyoru çekilen tum acılara deger bu gorunutu

ya arkadaşlar bu ndyag etkili mi alex kadar iyi mi mesela alex benim tüylerimi dökmediği için ndyag düşünüyorum bi de diode gerçi onlar da ilk seanslarda fazla dökülme olmuyomuş galiba ama alex te olması gerekiyodu olmadı ne yazık ki kıllar siyah ama kalın değil belki bu sebeptendir aceba kalın olmayıp siyah olan kıllarda ndyag ile sonuç alınabilir mi zamanla

şimdi karar veremedim alxe mi gitmeliyim nd yaga mı :26:

bende alex ıle basladım ndyaga dondum. ama alex e de cok gıtmedım ndyag daha ıı gıbı geldı tam bıtmedıgı ıcın net bıse de dıemıo ınsan ..

Nd yağa gidiyorum. 2.senansımı yaptırdım daha önce yüzüme ve koltuk altıma alex yaptırmıştım ama kalıcılık elde edemedim. Belli bi süre sonra kaymak gibi oluyor ama tekrardan çıkıyor. koltuk altıma 10 seans gittim, daha da seans hakkım kalmasına rağmen vAZGEÇTİM GİTMEYE. ŞİMDİ TÜM VÜCUT İÇİN ND YAGA başladım. İlk senanstan sonra yaptıran yerle kavga edicektim insan mı kandırıyosunuz diye ama tepkiler gördümki hep aynı, ilk seanstan sonra tertemiz bi görüntü kesinlikle olmadı henüz 2.seansımı yaptıralı 3 gün oluyor ama yaptırdığım yer alex deki gibi bişiy bekleme ama daha kalıcı olacağına inan dedi, özel bölgedeki dökülmelere baktığımda saç kıran tarzı dökülmeler var en çok o bölgede farkettim dökülmeleri, umarım kurtulurum bu dertten. bilginize :)

kızlar bende izmitte yaklsık 3 senedır lazer epılasyon yaptırıyorum yüz bölgesine ve inanın artık sabrım falan kalmadı . nd yag lazer ve alex. birlikte uygulanıyordu daha çok agırlıklı olarak nd yag.uygulandı alex. her seansta uygunlanmadı ve ben memnun değilim. ewt tüylerimde azalma oldu ancak 3 sene gibi bir zamanda artık kalmaması gerekıyor dimi ama bitmediler.birde yaptırdıgım yer ole güzellik merkezi falan değil cildiye doktorunun klıniğinde yaptırdım. bugün başka bir özel hastanenin dermotologu ile görüştüm diğer yerden memnun kalmadıgım için öcelikle hormon tahlılı istedi ve yüzümün şuan için lazer epilasyonuna uygun olmadıgını belırtti. yani tüyler lazerle alıncak gibi değilmiş. okadar sinirliyimki hemen maddi hem manevi çok büyük kayıp oldu benim için. sizlerde yaptırırken kesinlikle ve kesinliklşe dikkatli olun zamanınızı ve paranızı çalmalarına izin vermeyin.ve bikaç yere gidip sorun yüzünüzünüzdeki yütlerin lazere uygun olup olmadığını. ben doktor diye çok güvendim ama sonuç hüsran:KK43:(((((

Yorumlar güncel kalmamış. En az 5-6 seanstır nd-yag lazer yaptırmaya devam edenler tecrübelerini paylaşabilir mi? Ben de bu lazere gideceğim..

kızlar bende izmitte yaklsık 3 senedır lazer epılasyon yaptırıyorum yüz bölgesine ve inanın artık sabrım falan kalmadı . nd yag lazer ve alex. birlikte uygulanıyordu daha çok agırlıklı olarak nd yag.uygulandı alex. her seansta uygunlanmadı ve ben memnun değilim. ewt tüylerimde azalma oldu ancak 3 sene gibi bir zamanda artık kalmaması gerekıyor dimi ama bitmediler.birde yaptırdıgım yer ole güzellik merkezi falan değil cildiye doktorunun klıniğinde yaptırdım. bugün başka bir özel hastanenin dermotologu ile görüştüm diğer yerden memnun kalmadıgım için öcelikle hormon tahlılı istedi ve yüzümün şuan için lazer epilasyonuna uygun olmadıgını belırtti. yani tüyler lazerle alıncak gibi değilmiş. okadar sinirliyimki hemen maddi hem manevi çok büyük kayıp oldu benim için. sizlerde yaptırırken kesinlikle ve kesinliklşe dikkatli olun zamanınızı ve paranızı çalmalarına izin vermeyin.ve bikaç yere gidip sorun yüzünüzünüzdeki yütlerin lazere uygun olup olmadığını. ben doktor diye çok güvendim ama sonuç hüsran:KK43:(((((

meraba izmitte ben de gitmeyi düşünüyorum doktorunuz füsun töremi acaba nd yag için gittiğiniz yani ?:2::KK4::KK5:

X