ne zaman peki?

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
iliskide, eger ki hamile kalirsan, ne zaman sonra hamile oldugunu anlarsin ve ne zaman belirtiler belli olur??
Simdiden tesekkürler:nazar:turkbayragi

herkeste farklı oluyor belirtiler canım en garantı sonuç adet gecikmesinden sonra alınır...allahımgönlüne göre versin..

tesekkür ederim canim...yani 1 ay sonra baslar belirtiler diyorlar, artik ne kadar dogru bilmiyorum ama..

canım belki hiç hissetmessin bile belirtilerini herkezde bir deil benim adetime 4 gün kala kanda 2 gün kala da idrarda cıkmıştı

orasi dogru herkes ayni olmuyor ama ben hissedecegime eminim diyebilirim...rahatsizligima normalde 2 hafta var, peki o zamana hamile kalma durumum varmi?? yoksa en azindan 1 ay mi gecmeli aradan ki hamile oldugum anlasilsin? Neese

ama hap kullanmistim, ne kadar korur acaba, kullanan varsa ne kadar korudu sizi? Ben 1 sene bile kullanmadim

bende kullandım doğum kontrol hapı bırakalı 6 ay oldu 2 aydır deniyoruz daha bebiş yola düşmedi

ah canim insallah olur yaaaa...hap koruyor diye duymustum ama herkeste degil, tanidigim varda o da birakir birakmaz hamile kalmis!! kismet

X