Neden kilo vermemişim veya veremiyorum

165 boya 75 kilo balina gibi durmaz.
Bence biraz abartıyorsunuz.
Diyete rağmen kilo vermediyseniz belki tiroidlerde bi sorun vardır veya başka bi eksiklik.
Kan verin bence bi kontrol ettirin değerlerinizi.
Şuan vermeye başladım kilo güncel olrak bu sabah 71 i gördüm hatta kız kardeşimle konusmuyordum şimdiye kadar kustuk neyse bugün barıştık ben ona kaç kilo verdigimi söyleyince yanlışın var dedi 75 değil 78 di kilon dedi ben yanlış hatirliyormusum meğerse. diyetten önceki tartimi onunla yapmıştım çünkü neyse ben insülin direnci demir eksikliği B12 v.s vardı şuan vücudumun bütün eksikliğini takviye ettiğim için dahada iyi hissediyorum ve kilo verimim hızlandı diye düşünüyorum ama şuan çok kötü bir dönemden geçiyorum ciddi bir soğuk algınlığı içindeyim atlatinca egzersizle de destekliycem ve evet bence balina gibi duruyorum ilk defa bu kadar kilom beni rahatsız ediyor aslında çok laf söyleyen oldu çevremde herkez manken gibi kendime bakınca böyle dusunmem normal 😌

Kaloriyi nasıl hesaplayacagiz mesela ben bu akşam bir adet biber dolması (ici bulgurlu)ve 3 kaşık yoğurt yedim bu kaç kalori mesela. Yani okadar canım sıkıldı ki bir haftadır aç geziyorum gram oynamamis sıvı tüketiyorum wcye hergun çıkamıyorum buda sinir ediyor beni 65 kiloyum eski kiloma geri dönmek istiyorum 56ya razıyım şuan aç yazıyorum yani oturup aglayasim var
Merhaba bı tavsiyem olacak size tabiki sizde araştırın bir saglik sorununuz yoksa sürekli olarak kesinlikle kullanmayın ama acı çehre üzüm olarak işlenmemiş günde 3 adet tuvalete çıkmanızı kolaylastirir burda da acı çehre ile yada sandoloz sakızı ile ile çok zayıflayan var ben ikisini de destek olarak kullanıyorum ama acı çehre sık kullanilmaz sadece zorda isen çok net işe yarar 1 saate çıkarır tuvalete

IMG_20240528_014701.jpg
buda burda dursun💪

X