Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    192
İkinci olarak russian doll,yani matruska.
(Bayan matruskadan öneriler)
Her gün ölüp ölüp aynı güne uyanan bir kızin 14 bölümlük hikayesi. Konu çok klasik, sıradan. Ama inanın ki film öyle değil. Bir içim su , vallahi çok güzel :)

evet bunu da bitirdim ...

Merhaba
Şuan : breaking bad
Dark
Tepedeki ev
Rain
Black mirror bir kısmı
Bird box
Havari
Parfume

Valla sinema filmlerinde aşırı izledim şuan isim aklıma gelmiyor kimini çok beğendim kimini izlerken uyumuşum okadar sıkıcı :KK70: ama bu yazdıklarım begendiklerim

Esimin aklında şu ara

ben pek anlamıyorum belki de anlamak istemiyorum yabancı filmleri şahsen 4 film ard Arda izleyebilecek kapasitesi olan bir adam için de

Hiç istemiyorum böyle bir aboneliği bağımlı çünkü izlemedigi film dizi yok yabancı olarak ://

La casa de papel tek kelimeyle muhteşem.
Narcos da güzel.
Bird Box çok iyi bi yapım, mutlaka izlenmeli. İncelemesini okumak isteyenler için paylaştım, bakabilirsiniz.

Esimin aklında şu ara

ben pek anlamıyorum belki de anlamak istemiyorum yabancı filmleri şahsen 4 film ard Arda izleyebilecek kapasitesi olan bir adam için de

Hiç istemiyorum böyle bir aboneliği bağımlı çünkü izlemedigi film dizi yok yabancı olarak ://

Bu platform Amerika da ulasacagi uye sayisina ulasmis, simdi hedefi dunya ulkeleri oldugundan o ulkelerin kendi oyunculariyla dizi film cekiyor ki pazara girsin. Puhu tv bizde ucretsiz ama icerik yok denecek kadar az, blu tv bildigim ucretli ve yine yeterli icerik yok. Yani sadece yabanci dizi/film yok yerli de mevcut ( pazarlamaci gibi oldum, netflix kardes bir paket yollarsin artik)

Netflix icinde yerli yabanci yapimlar mevcut ama bilmiyorum netflixtr nin icinde turk dizileri var mi? Mesela ben Börü serisini ordan izledim. Kendinize uygun bir seyler bulursunuz eminim.
Benim esim de 50lerin en iyi filmleri diye baslayip 2019 a gelip begendiklerini tekrar tekrar izliyor, ucretsiz bir deneyin memnun kalirsaniz devam edersiniz.

La casa de papel tek kelimeyle muhteşem.
Narcos da güzel.
Bird Box çok iyi bi yapım, mutlaka izlenmeli. İncelemesini okumak isteyenler için paylaştım, bakabilirsiniz.
Incelemeye soyle kisa bir goz attim ama sunu sormak istedim, yeni dogan bebeklere gunes/gun yuzu gosterilseydi kendilerini intihar edemeyeceklerine gore nasil bir sey olurdu acaba?
Birkac yorumda dinlere gonderme yapmislar, gormeden bir yaraticinin varligina inanma ve baglanma diye, yaklasimlari dogru buldunuz mu eger okuduysaniz?

Bu platform Amerika da ulasacagi uye sayisina ulasmis, simdi hedefi dunya ulkeleri oldugundan o ulkelerin kendi oyunculariyla dizi film cekiyor ki pazara girsin. Puhu tv bizde ucretsiz ama icerik yok denecek kadar az, blu tv bildigim ucretli ve yine yeterli icerik yok. Yani sadece yabanci dizi/film yok yerli de mevcut ( pazarlamaci gibi oldum, netflix kardes bir paket yollarsin artik)

Netflix icinde yerli yabanci yapimlar mevcut ama bilmiyorum netflixtr nin icinde turk dizileri var mi? Mesela ben Börü serisini ordan izledim. Kendinize uygun bir seyler bulursunuz eminim.
Benim esim de 50lerin en iyi filmleri diye baslayip 2019 a gelip begendiklerini tekrar tekrar izliyor, ucretsiz bir deneyin memnun kalirsaniz devam edersiniz.
Eşim biliyor zaten içeriğini de ben pek anlamıyorum aslında ben pek TV de izlemiyorum son 5 yıldır izlediğim tek dizi UTC idi mesela

Ama dikkatimi çeken yabancı film olsa izlerim

İns Netflix kardeş görürde size de yapar bir güzellik :-)

Incelemeye soyle kisa bir goz attim ama sunu sormak istedim, yeni dogan bebeklere gunes/gun yuzu gosterilseydi kendilerini intihar edemeyeceklerine gore nasil bir sey olurdu acaba?
Birkac yorumda dinlere gonderme yapmislar, gormeden bir yaraticinin varligina inanma ve baglanma diye, yaklasimlari dogru buldunuz mu eger okuduysaniz?
Evet incelemeyi okudum. Dinlere gönderme olduğu konusunda aynı çıkarımda bulunabilirim. Filmde gizli bir güç var ve insanlarinsa ışığını gördüğünde etkileniyolar.
Bebekler konusuna gelirsek bu film yüzünden kafamda birçok soru işareti oluştu, sorduğunuz sorunun cevabını bende merak ediyorum. Filmde inanılmaz boşluklar var, bunları doldurmak kişiselliğe kalıyor birazda.

Animasyon severler için:
Bojack horseman
F is for family
Veeee big mouth

Tabii ki Black mirror. Gerçekliği ürkütücü, yada gerçek olabilme ihtimali.

Sonra You. Yani en azından hala aklımda 2 hafta oldu bitireli.
Maniac fena değil büyük ekşınlar yok ama izlenilmeli boş vakitte.

La casa’yı zaten söylemiyoruz :)

Hakan Muhafızı eşim izledi ama pek tat almadı o yüzden izlemedim.

X