Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

kızlar 25 nisanda nezle olduğum için ilaç almam gerekiyırdu önlem almak için o gün betam 4.2 çıktı çok şüphede kaldım aslında negatif ti ama daha önce hiç böyle bir negatifim yoktu.Birkaç gün sonra tekrar kan testi yaptırdığım da pozitifi gördüm umarım sağlıkla ilerler 🙏Çok şükür rabbime hamileyim, ☺️🍀 dualarım sizinle inşallah dileyen isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın 🙏🍀🌸
Ne güzel bir haber bu bu başlık ne gızel şans getirdi herkese tablodaki gelişmeleri hayal bile edemezdim sağlıkla büyüsün miniğimize🧿💕

Günaydın kizlarr reglime 3 gün var ama pek belirti yok gibi midem bi garip sivilce falan çıkardı bende çıkmadı bu sefer hayrola 😂😂 öğrencilerim de sorup duruyor Allah'ım olsam bari de üzülmeseler 😂😂

Günaydın kizlarr reglime 3 gün var ama pek belirti yok gibi midem bi garip sivilce falan çıkardı bende çıkmadı bu sefer hayrola 😂😂 öğrencilerim de sorup duruyor Allah'ım olsam bari de üzülmeseler 😂😂
Mercan bende aynı durumdayım sivilce yok mide yanması var dünden beri sabahta alakasız çise otururken mide öz suyum ağzıma geldi noluyo noluyo modumdayım şuan hdhdhd
Bu arada bat 4 Mayıs diye hesapladım yani atarsa 4 hdhfhdhsg

Birdeeee
Laboquik marka erken gebelik testi aldım
Daha önce bu markayı kullanan deneyimleyen arkadaşlarımız varmı

Eklentiler

• IMG_20240430_081638.jpg
    IMG_20240430_081638.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 10
Teşekkür ederim cevap verdiğin için sağlıkla kucağınıza doğsun bebişin🥹 hepimize nasip olsun inşallah🧿
kız bir dua et bari bize el ver hamiş duası kabul olurmuş 😂😂😂
Her zaman dualarimda bütün bebek bekleyenler ❤️
Amin inşallah ben mesajı yazarken sen çoktan bizim için dua etmişsin bile inşallah kardeşinin de kısmeti bahtı açık ve hayırlı olur 🧿🤍
Amin canım dua edin, ikisinin de yaşı geçti sayılır,biri 39 yaşında diğeri 35 çok istiyorlar ama bir türlü olmuyor
Canim sende rahim kısmında şişkinlik gibi böyle doluluk hissi var mı yani bunu çok merak ediyorum bitek bende mi var acaba bu bi belirti mi anlamadım 😂 bu arada dualarin kabul olsun en kısa zamanda inşallah canm🙏🙏
Evet var ,belirti mi bilmiyorum ama var

Merhaba öncelikle tebrik ederim. Yumurtlama gününü değerlendirdik yazmışsınız yani testin siliklestigi gün mü degerlendirdiniz. Mesela benim 12. Ve 13.gun iki çizgi koyuydu ve o günleri değerlendirdik. 14.gun siliklesmisti ama değerlendirmedik üst üste olmasın diye 15.gunu degerlendirmistik. Yani aslında 13. Ve 14.gunu mu değerlendirmek lazımdı. İlk kez ovu testi kullandım anlayamadım bu ay🙈bilginiz varsa yardımcı olur musun
Teşekkür ederim canım darısı sizlerin başına. Şöyle anlatayım; ovulasyon testinde iki çizginin de koyu olduğu gün yumurtlama günü ( biz o günleri değerlendirdik) sonra ki gün siliklesiyor oda çatladığı gün o günü es geçtik 😂 yani bende aynı senin ki gibi yaptım. Umarım güzel sonuç alırsın

Teşekkür ederim canım darısı sizlerin başına. Şöyle anlatayım; ovulasyon testinde iki çizginin de koyu olduğu gün yumurtlama günü ( biz o günleri değerlendirdik) sonra ki gün siliklesiyor oda çatladığı gün o günü es geçtik 😂 yani bende aynı senin ki gibi yaptım. Umarım güzel sonuç alırsın
Teşekkür ederim 1 buçuk yıldır deniyoruz pek ümidim kalmadı, 3 mayıs bat günüm. Regl olursam 2. Aşılama sürecine başlayacağız,herkes için hayırlısı olsun🙏🙏sizin de gebeliğiniz sağlıkla ilerler insallah

Teşekkür ederim 1 buçuk yıldır deniyoruz pek ümidim kalmadı, 3 mayıs bat günüm. Regl olursam 2. Aşılama sürecine başlayacağız,herkes için hayırlısı olsun🙏🙏sizin de gebeliğiniz sağlıkla ilerler insallah
Teşekkür ederim canım, inşallah güzel sonuç alırsın

Merhaba kızlar burada yeniyim anlamaya çalısıyorum 4mayıs adet günüm henüz adet olmadım test yaptım negatif malesef :KK43: yinede bekliyorum gögüslerim acıyor yalnızca

X