Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar ben elendim bu ay ama zaten pek belirti de yoktu. Sadece klasik karın ağrısı vardı ve son 2-3 gündir göğüs hassasiyeti oldu.
Bugün doğum günümdü belki bir sürpriz olur diye sabah test yapsam mı dedim (bat’a 3 var) sonra gecikirsem yaparım diye vazgeçtim. Ofise gittim ve öğlen regl oldum.
sdaak sdaak beni güncelleyebilir misin rica etsem? SAT 16 Mayıs BAT 15 Haziran

Ya geçmişte çok şeyler var da sırf o yüzden takıldım söze İnan ki tabii kızım da çok istiyor 2 yılı geçti kardeş kardeş diyor evimizden uzakta da sürekli dilinde kardeş olduğu için hadi dedim zaten niyetine gireceğim . Ama olursa bebiş kaynanam şok😆
E zaten yapıcak mışsın ha seneye ha şimdi yap gitsin düşma çatlatırsın

Neler neler yaptım ya kızımdan önce daha kiloluydum hamilelikte de çok almadım emzirdim tam 2 yıl oldu o beni çökertti sonra babam vefat etti emzirmeyi bıraktım kilo alırım dedim derken bir türlü alamıyorum Yani aslında almaya başlıyorum ama metabolizmam çok hızlı olduğu için kalıcı olmuyor
inşallah alırsın kilo pekmez tahin ye diyecem ben evlendiğimde 55 kilo idim evlendim bir sene boyunca kahvaltıda pekmez tahin karışım ekmeğe banıp banıp yedim tam 74 kilo oldum zar zor verdim ama şuan 67 kilouom veremiyorum şimdi de belki kilo versem adetim düzene gireecek ve bebek tutunacak da işte gel gör ki olmuyor

hakkında hayırlısı olsun senden güzel haberler bekliyorum yeter ki inan ve dua et inanıyorum çok güzel haberler vereceksin sen bize
Yaaa teşekkür ederim kuzum çok mutlu oluyorum birbirimizi tanımadığımız halde destek oluyoruz iyiki varsınız hepimiz güzel haberler alalım inşallah tez zamanda

inşallah alırsın kilo pekmez tahin ye diyecem ben evlendiğimde 55 kilo idim evlendim bir sene boyunca kahvaltıda pekmez tahin karışım ekmeğe banıp banıp yedim tam 74 kilo oldum zar zor verdim ama şuan 67 kilouom veremiyorum şimdi de belki kilo versem adetim düzene gireecek ve bebek tutunacak da işte gel gör ki olmuyor
Instagram sulekorkmaz takıp et canım benm memleketimden. Güvenilir biri zayıflama çayları kahvelerı ole yuzlerce kadın zayıfladı mutlaka bak derm

Yaaa teşekkür ederim kuzum çok mutlu oluyorum birbirimizi tanımadığımız halde destek oluyoruz iyiki varsınız hepimiz güzel haberler alalım inşallah tez zamanda
amin tez zamanda inşallah ben de mutlu oluyorum tanımadığım insanları mutlu etmekten rabbim kat kat iyi etsin hepimizi güzel haberler vermeyi nasip etsin hepimize en en en kısa zamanda @prensesannesi32

amin tez zamanda inşallah ben de mutlu oluyorum tanımadığım insanları mutlu etmekten rabbim kat kat iyi etsin hepimizi güzel haberler vermeyi nasip etsin hepimize en en en kısa zamanda @prensesannesi32
Allah razı olsun İnşallah sen de dilediğin kiloya kavuşursun tez zamanda belki de kilolu kafana taktığın için yumurtlama gecikiyor olabilir lütfen kafanı da rahat tutmaya bak çünkü çevremde çok kişi var senden çok daha fazla ağırlıkta olup hamilelik olan umudunu kaybetme kiloyu düşman gibi görme☺️😍❤️

tamam canım çok teşekkürler hemen takibe alıyorum
Rica ederim kendisini tanımıyorum reklam falan yapmadım yanlış anlaşılmasın sadece ondan çekilişten hediye kazanmıştım bir gün sonrasında baktım aynı şehirdeyiz sürekli de takip ediyorum kendisi çok zayıfladı evine yemekler geldi tabii onunki hep ayrıydı ama onun öncesinde zayıflama çayları ve kahvelere başladı iştah kapatıyormuş hala daha mesajlar yazıyorlar biz de zayıfladık diye

Allah razı olsun İnşallah sen de dilediğin kiloya kavuşursun tez zamanda belki de kilolu kafana taktığın için yumurtlama gecikiyor olabilir lütfen kafanı da rahat tutmaya bak çünkü çevremde çok kişi var senden çok daha fazla ağırlıkta olup hamilelik olan umudunu kaybetme kiloyu düşman gibi görme☺️😍❤️
ayy inşallah şuanki akıntım adete dönmezse yerleşme olsa ne mutlu bana işte hala bir umut var şuan bakalım yazarım size

ayy inşallah şuanki akıntım adete dönmezse yerleşme olsa ne mutlu bana işte hala bir umut var şuan bakalım yazarım size
İnşallah inşallahh dualarla her şey değişiyor durmadan pes etmeden dua etmek lazım Bir de dua kabulünde Teheccüd namazının faydasını biliyorsunuzdur tabii ki ama bazen böyle şeylere çok önem veremiyoruz. Geçenlerde bir sohbete denk geldim Teheccüd duanın %50'si diyorlar..

Rica ederim kendisini tanımıyorum reklam falan yapmadım yanlış anlaşılmasın sadece ondan çekilişten hediye kazanmıştım bir gün sonrasında baktım aynı şehirdeyiz sürekli de takip ediyorum kendisi çok zayıfladı evine yemekler geldi tabii onunki hep ayrıydı ama onun öncesinde zayıflama çayları ve kahvelere başladı iştah kapatıyormuş hala daha mesajlar yazıyorlar biz de zayıfladık diye
hmm doğrudur canım bakalım önce bir kan değerlerimi ölçeyim düzene sokayım sonra tekrar bir diyete başlarım vs onu da takip ederim çay falan alırım

İnşallah inşallahh dualarla her şey değişiyor durmadan pes etmeden dua etmek lazım Bir de dua kabulünde Teheccüd namazının faydasını biliyorsunuzdur tabii ki ama bazen böyle şeylere çok önem veremiyoruz. Geçenlerde bir sohbete denk geldim Teheccüd duanın %50'si diyorlar..
evet biliyorum son haftalarda gece bir anda kalkıyorum ama hiç kılmadım biliyor musun. :KK43: tek yaptığım yemek yemek oldu gece

Yok Yok estağfurullah eskiden zamnlamasına dikkat etmezdim şimdi 2. Deneme olacagı için bariz yumurtalığım ağrıdı 5. Günü başladı agrılar ondan dolayı ay dedim erken mi yumurtlayacagım hatta çok acık kahve kıvamlı olarak geldi ondan tribe girdim kaçırmayaym dıye henüz bitmedi de adetim ılıskı de olamıyor leke oldukca sancım da çok gb bıraz dozunu kacırdım dışarıda ara ogun olarak cok yedım etkilemıs olablr. Artık nasip🙈 belki gelişiyor diye agrıyodur🥲
Tabi tabi gelişmeye çalıştığı için ağrı yapar. Ben bazen yarım saat kendime gelemem 😅😅😅. Ocak ayında incir havuc kürü yapmıştım adet bitimi hemen. Uygulamaya göre olan tarihten 3-4 gün erken yumurtlamıştım. Hatta onun etkisi şubatta da devam etti ay kısa da olunca iki kere adet olmuş gibi oldum hem 30 ocak 3 şubat gibi hem de şubat 26 sı gibi 😅 bi işe de yaramayınca bıraktım allah var karnım kazınırsa atıyorum ağzıma bir iki tane. Tok tutuyo o huyunu seviyorum incirin 😅😅

X