Normal doğum sonrası kabızlık

Eternal_8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
671
1.043
29
Selam kızlar, doğum yapalı 4 gün oldu çok fazla alttan dikişim var. Kabız olmamak için kayısı kompostosu falan içiyorum fakat normalde de çok kabız olan birisi olduğum içim bugün kendimi kabız gibi hissediyorum tuvalete çıkmaya korktum 😢 eğer kabız olmuşsam ne yapcağım??
Sizler ne yaptınız ne yediniz ne içtiniz?
Kabız olmuşsam hastaneye mi gitmeliyim

Selam kızlar, doğum yapalı 4 gün oldu çok fazla alttan dikişim var. Kabız olmamak için kayısı kompostosu falan içiyorum fakat normalde de çok kabız olan birisi olduğum içim bugün kendimi kabız gibi hissediyorum tuvalete çıkmaya korktum 😢 eğer kabız olmuşsam ne yapcağım??
Ya canım çok kötü bir durum Allah kolaylık versin ilk başta Ben de bu 2. sezeryandan sonra oldum kayısı suyu kuşburnu suyu günde 2,5 litre su içmelisin çok kötü bir şey ben hala daha çekiyorum sezeryandan sonra oldu ama bunlara dikkat edersen iyi olacağını düşünüyorum Bir de çok katı şeyler yeme.

Laxaday diyr bi ürün var, Türkiye’de de muadili olmalı internetten bakın etken maddesi aynıdır eczaneye sorun. Hastaneden vermediler mi size bunu ne biçim iş yapıyorlar ya hayret bişey.

X