nurovic diyet yolculuğu

Sabah sporu:
15 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
11 dakika agirlikli leslie (3kilo)
+7 dakika leslie

Akşam sporu:
31 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut egzersizi+koşu
5 dakika leslie
5 dakika koşu
Bugün spor fazla oldu suflenin cezası olarak 😂

Eklentiler

• IMG_20240521_010315.jpg
    IMG_20240521_010315.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240521_010301.jpg
    IMG_20240521_010301.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 11
Sabah sporu:
15 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
11 dakika agirlikli leslie (3kilo)
+7 dakika leslie

Akşam sporu:
31 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut egzersizi+koşu
5 dakika leslie
5 dakika koşu
Bugün spor fazla oldu suflenin cezası olarak 😂
Oooo afiyet olsun. Çok severim kendilerini.
Koşuyu nasıl yaptın ?

Oooo afiyet olsun. Çok severim kendilerini.
Koşuyu nasıl yaptın ?
Teşekkürler canım🥰 yatılı mısafir geldi sufle istediler illa yapınca bende yedim 🤭
Odanın ıcınde hızlı tempo koşuyorum daire çiziyorum 😂 ayaklar kalçaya deyecek sekılde hızlı aralarda tempoyu hafif düşürüp tekrar arttırıyorum hit kardiyo gibi nabız bı yüksek bı düşük gibi

selam kızlar 26. günü dünü menüsü

sabah
hindiba kahve
1 avuç kiraz
1 avuç erik

öğle 12:00
çoban salata
1 dilim kepek ekmeği
ayran

ara
türk kahvesi
1 avuç erik
1 tane hurma topu
detoks çayı

akşam 17:00
muz + granola + yoğurt + 1 ceviz+ 1tk fıstık ezmesi

40 dk yürüyüş yaptım tempolu
toplamda 867 kalori almışım.

eve gidincede yeşil çay içtim sadece

dün hafta sonundan dolayı + çıkmıştım ama dünkü menümle toparladım.:KK66: yarın sabah daha iyi sonuç alacağım inşallah.:dua:
yarın sabah 55 göremem ama cumaya kurdum kendimi bu hafta dedim bu hafta olucak 55 :rolleyes::super::KK49:
biskrem hala çekmecemde hedefime ulaşmamı bekliyor:KK70:

Kızlar yeni dambıl sipariş verdim 3 kiloluk bendeki dambıllar 3 yazıyor üstünde ama bana hıc 3 gibi gelmiyor sanki daha hafif gibi boşuna kullanıyor musum gibi hissediyorum oyüzden yenisini aldım yarın gelir inşallah karsılastırırım ikisini bu bendeki dambıllar eliptik bisiklet aldıgımda yanında hediye gelmişti oyüzden pek guvenemedım agırlıgına 3 kilodan sonra bir kaç ay alısma süreci olacak sonrasında 4 kilo alacagım elimde 5 kilo da var daha sonra 6 7 8 kilo derken 1 sene sonunda halter seti almayı düşünüyorum 25 30 kiloluk 😂 evi spor salonu yapıcam kafaya koydum 😂

Kızlar yeni dambıl sipariş verdim 3 kiloluk bendeki dambıllar 3 yazıyor üstünde ama bana hıc 3 gibi gelmiyor sanki daha hafif gibi boşuna kullanıyor musum gibi hissediyorum oyüzden yenisini aldım yarın gelir inşallah karsılastırırım ikisini bu bendeki dambıllar eliptik bisiklet aldıgımda yanında hediye gelmişti oyüzden pek guvenemedım agırlıgına 3 kilodan sonra bir kaç ay alısma süreci olacak sonrasında 4 kilo alacagım elimde 5 kilo da var daha sonra 6 7 8 kilo derken 1 sene sonunda halter seti almayı düşünüyorum 25 30 kiloluk 😂 evi spor salonu yapıcam kafaya koydum 😂
bizdede 5 kg lık var ama çok ağırlar onlarla bişey yapamıyorum bende en kısa zamanda 3 kg lık almayı düşünüyorum.

bizdede 5 kg lık var ama çok ağırlar onlarla bişey yapamıyorum bende en kısa zamanda 3 kg lık almayı düşünüyorum.
5 kilo ile tüm vücut yada tek bölge odaklı set halınde calısman lazım canım her videoda olmuyor agırlar çünkü ama 2 3 kilo ile ağırlıklı kardiyo yaparsın alıstıkca ben 5 kilo ile mesela 3 şet 10 15 tekrar squat yapıyorum hemen arkasından 40 saniye koşu 20 30 saniye arası dinlenme fakat oturmadan yavaş yüruyus seklınde bu sekılde yaparsan cok zorlanmazsın 5 kilo bana biraz az geliyor eskısı kadar yormuyor elimde bilek agırlıgı var ayak için 2 kiloluk olmazsa onlarıda takıp 7 kilo olarak calısabilirim yada dambıla takıp direk onu 7 kilo olarak kaldırabılırım squat lunch omuz sırt hareketlerinde

X