Trend Çanta Modelleri O Bag ile içinizdeki tasarımcıyı açığa çıkarın !

Omuz Çantası Modelleri, Abiye Çanta Modelleri, Clutch Portföy, El Çantası Modelleri

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.263
2.984
İtalyan tasarımı ve markası olan O Bag; kişiselleştirilebilir özelliğiyle tüm rakiplerinden ayrışıyor.

obagturkiye.jpg

O Bag çantanızı oluşturan tüm parçalar kolayca değiştirilebilir. Elinizdeki parçaları bir araya getirilerek o günkü ruh halinize ya da kıyafetinize göre çantanızı tekrar tasarlayabilirsiniz. Emanuele Magenta tasarımı bu birbirinden renkli, kullanışlı ve bir o kadar da hafif çantalar renkleri ve modeliyle herkesi hayran bıraktıran cinsten.

obagturkiyeinstagram.jpg

O Bag’in en önemli özelliği insanlara kendi çantalarını tasarlama imkânı vermesi ve kişiye özel hissettirmesidir. Dolayısıyla O Bag’den satın alınan bir modelin aynısını başkasında göremezsiniz. Çoğu kadın her sabah giyeceği kıyafetten makyajına kadar her detayla bir tasarımcı gibi titizlikle ilgileniyor ve ayna karşısında en az yarım saatini harcıyor. Dolayısıyla tasarlamak kadınların doğasında var ve O Bag kadınlara istedikleri çantaları tasarlama zevkini tattırıyor. O Bag çantalarının sapları ve aksesuarları kişinin kendi zevkine göre değiştirilebiliyor. Böylece O Bag’i tercih edenler bir tasarımcı gibi kendi çantalarını yaratabiliyorlar.

trendycanta.jpg

O Bag’den bir çanta aldığınızda küçük bir aksesuarla modelin bütün havasını değiştirebiliyorsunuz. Bu ayrıcalıklı özellik O Bag’in saatlerinde ve gözlüklerinde de sunuluyor. O Bag saatlerinin ve gözlüklerinin çerçeveleri değiştirilebiliyor. Hatta saatlerin mekanizmalarında bile değişiklik yapılabiliyor.

Kişiler tasarımlarını ister evlerinde isterlerse mağazamızda yapabiliyorlar. Her şey onların hayal gücüne kalıyor. Bu süreçte onlara destek oluyoruz. O Bag ile kişinin her gün tasarımcı ruhu açığa çıktığı için hayal dünyası da gelişiyor.

20 farklı renk seçeneği ile plastik ya da kadife çanta gövdesini seçip, çanta sapını deri ya da ip tercih edebilirsiniz. Çantanın kenarlarına ise kürk, kumaş ya da yün takabilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize bırakılan bu tasarım çantalar isterseniz yazın isterseniz kışın kullanabileceğiniz formlara girebiliyor.

obagturkiyecalyon.jpg

O Bag çantalarının ağzı kapalı değil, hatta fermuarı da yok. Ama siz eşyalarım düzenli durmayacak diye üzülmeyin. O Bag onu da düşünmüş. Dilerseniz 20den farklı renkte ve tarzda cep ve çanta astarı bulunuyor.

Rengini ve tarzını beğen, sapını seç, astarını belirle ve Obag çantan hazır.

O Bag herkese, her zevke ve her bütçeye hitap eden bir çanta markası.

trendycantalar.jpg

ayy hep istediğim anında katıldım:))

Çok güzeller bayılıyordum zaten bu modellere umarım bi şanslı kazanan da ben olurum ❤️

K Kazen
instagram kullanmiyorum:/
fotograflara baktim bir ipucu bulamadim.
kendi sitesinde gezindim gene bulamadim.
bi ipucu sen versen cok mu kek anima denk geldi nedir. : (

X