off sizce hamilemiyim?

canım yazdıklarını okudum..bende aynı belirtiler var...sen kanda mı baktırdın negatif çıktı

canım adetin noırmalden daha az olma gibi bi durum oldu mu ki. çünkü 4-5 gün sonra hamilelik olmaz fakat üstüne görme olabilir. eğer adetin az olduysa idrar testine güvenme her zaman doğru olmuyor

idrar testi yaptım negatif çıktı ancak 3 gün önce bi ağrı sağ tarafıma duramadım sancıdan acile gitttik apandis dediler snra ameliyata aldılar beni apandisimi aldılar ve yumurtalığımda kis varmış o patlamış içim kan olmuş hep doktor onu temizlemiş bikaç gün hastenede yattım şuan dikişlrim hafif acıyo yürüyebiliyorum ama iyiyim çok şükür ee bekledik ne çıktı nasip..:1no2:

bı sorum olucak cvplarsanz cok sevnırım.nişanlımla surtunerek ılskı yasadık 10 gun once.sdece zevk suyu değdi bundan eminim kaçmış da olabılır.adetım duzensız oluyor 3 aydır 8 hazıran 16 temmuz bu ay da 24 unde falan olcagmı tahmn edıyorum.regl olmadan 10 gun once hep gogslerm şişer suanda oyle ama hamılemıyımdır dıye dusunuyorum.bulantı yok kasıklarıma sancı gırmıyor belım falan agrımıyor hıcbır belırtı yok sadcee gogslerım şiş acaba hmılemıyımdır bı tahmnde bulunsanız cok sevncem

zevk suyuyla hamile kalınmaz düzensizlik nden olur bilmiyorum ama ne zamanki nişanlın içine boşalır ozaman hamile kalabilirsin..şişlik adet gecikmenden dolayı olur korkma yani kaydirigubbakcemile5

slm arkadaşlar adetim 22 temmuzda başladı 31inde bitti 4-5 gün sonrasında halsizlik hafif mide bulantıları bacaklarımda ağrı yorgunluk var ve hep uyumak istiyorum sizce hamilemiyim?:uhm:
arkadaşım seninki, moralini bozmus gibi olmak istemem ama klasik yalancı hamilelik olabilir bende senin gibiydım artık aştım onları.sanada tavsiye ederim.yinede insallah hamilesindir.

bı sorum olucak cvplarsanz cok sevnırım.nişanlımla surtunerek ılskı yasadık 10 gun once.sdece zevk suyu değdi bundan eminim kaçmış da olabılır.adetım duzensız oluyor 3 aydır 8 hazıran 16 temmuz bu ay da 24 unde falan olcagmı tahmn edıyorum.regl olmadan 10 gun once hep gogslerm şişer suanda oyle ama hamılemıyımdır dıye dusunuyorum.bulantı yok kasıklarıma sancı gırmıyor belım falan agrımıyor hıcbır belırtı yok sadcee gogslerım şiş acaba hmılemıyımdır bı tahmnde bulunsanız cok sevncem

Hamile kalmak o kadar kolay bişey değil. Zevk suyunda bir miktar sperm olabilir ama sen bu ilişkiyi yaşadığında yumurtlama döneminde olmadığından onunda senin zarını geçip yumurtaya ulaşması pek olası değil.
yani 20milyon canlı sperm çoğu zaman 1ml uzağındaki sağlıklı yumurtayı dölleyemiyoken sen içine bile girmemiş zevk suyundan hamile kalırsan literatüre geçersin.

dr. haftada 3 kez ilişkiye giren çiftlerin (düzenli seks hayatı) olanların korunduktan sonra bebek olma süreçlerini 18 ayla sınırladı:KK43: nasıl olur yaa çok uzun bi zaman ... o günden beri psikolojim bozuldu düzenli seks hayatımı kaldı şimdi yine olmayacak korkusu ile ilişkiye girmek istemiyorum:KK43: bu ay son 3 günüm erken olma ihtimalim hep yüksektir ama bu ay olmadı bekliyorum belim ağrıoo ve karnıma arada sırada ağrılar girip çıkıoo gebelik böle belirtiler yaparmış öne atmamasının sebebi gebelik olabilirmi:)

Son düzenleme:
X