Oğlumun ilkokul mezunuyet yemeği benim kıyafet kombinim

AlerjikRinit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2021
1.058
830
38
Arkadaşlar merhaba;

Nerde ne giyilir çok anlamıyorum bana yardım eder misiniz lütfen🙏
Oğlum ilkokuldan mezun oldu bu sene haftaiçi yemeği var. Kıyafet olarak beyaz pantolon mavi bluz aldım. Eşim lacivert kumaş şort beyaz gömlek giyecek uyumlu olmak adına.

Küçük oğlumda lacivert beyaz. Diğerine bakıcaz. Resim ekliycem lütfen olur yada olmaz der misiniz.

Yemek akşam 19.30 da başlıyor.
Fotoğraf çekimi olucak o yüzden özeniyorum açıkcası.

Eklentiler

• F84C8B82-E172-43AD-822E-758DAF669731.jpeg
    F84C8B82-E172-43AD-822E-758DAF669731.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 397
Arkadaşlar merhaba;

Oğlum ilkokuldan mezun oldu bu sene haftaiçi yemeği var. Kıyafet olarak beyaz pantolon mavi bluz aldım. Eşim lacivert kumaş şort beyaz gömlek giyecek uyumlu olmak adına.

Küçük oğlumda lacivert beyaz. Diğerine bakıcaz. Resim ekliycem lütfen olur yada olmaz der misiniz.

Eşinizin şort giymesi uygun olmaz. Siz de bu kombinin altına klasik tarzda bir ayakabı giyin bence.

Sizin günlük gibi olmuş eşinize de şort olmaz bence.Siz bir elbise giyseydiniz tek renk daha koyu bir tonda arkadan onden yandan yırtmaçlı olabilir yakası kruvaze yakaniza zarif bir kolye.Esiniz de ayni renk olması önemli degil kanvas pantolon üstüne bir gömlek 👍

Merhaba, ben bu tip özel yerlere hep elbise tercih ederim. Trendyoldan uygun fiyata bir sürü elbise bulabilirsiniz. Pantolon giymeyi tercih etmiyorum. Eşinizde kumaş pantolon ve üstüne beyaz gömlek giyebilir. Tabii kıyafet seçiminde sizin tarzınızda önemli ama ben olsam elbise tercih ederdim.

Arkadaşlar merhaba;

Bence sade bir elbise çok daha hoş olabilir. Gömlek elbise gibi. Eşiniz de şort giymemeli bence. Pantolonunuz şık. Eğer pantolon giyecekseniz üzerinde gömlek daha hoş durur.

Sizin günlük gibi olmuş eşinize de şort olmaz bence.Siz bir elbise giyseydiniz tek renk daha koyu bir tonda arkadan onden yandan yırtmaçlı olabilir yakası kruvaze yakaniza zarif bir kolye.Esiniz de ayni renk olması önemli degil kanvas pantolon üstüne bir gömlek 👍
Tamda öyle kombini.
Kanvas klasik bir şort.

Merhaba. Ben de bluzu bir tık günlük buldum. Gömlek veya daha şık bir bluz tercih edilebilir. Boynunuza kibar bir kolye, altına stiletto topuklu ayakkabı, gözü çok yormayacak bir çanta ile güzel bir görüntü olabilir :))

Merhaba. Ben de bluzu bir tık günlük buldum. Gömlek veya daha şık bir bluz tercih edilebilir. Boynunuza kibar bir kolye, altına stiletto topuklu ayakkabı, gözü çok yormayacak bir çanta ile güzel bir görüntü olabilir :))
Aslında biliyor musunuz bluz pantolon a göre daha şık. Pantolon daha günlük mon jeans bluz ışıltıları olan klasik tarzı olan bir markanın bluzu.

X