Oğlumun okul süreci

Cok yoruldum ben

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
1
0
33
Arkadaşlar herkese merhaba benim sorunum 1.sınıfa giden oğlumla bazılarınız la sorunumuz ortak olsada içimi dökmek istedim belki göstereceğiniz bir yol olur ve onuda denerim.. Oğlum okulda arkadaşlarına vuruyor sürekli şikayet alıyorum vurmadığı zamanlarda bile artık vurdu diyen arkadaşları bile var maalesef adı çıkmış artık ve çok üzülüyorum aksine şiddet yanlısı kavgacı bir aile asla değiliz özel bir şey konuşacak olsak hemen başka odaya geçeriz evde akıllı okulda neden böyle anlam veremiyorum artık psikolog pedagog v.s götürüyorum ilaca başladık ilk hafta hiç şikayet duymadık sonrasında yine drumuzla iletişime geçtik 1 hafta 10 gün bilmedin 1 ay hemen bişi beklemeyin dedi öğretmenimizde çok iyi çok anlayışlı bir beyefendi varsın hiç okumasın 2sınıfta okusun yeterki şu eli kalmasın ne ben ne siz şikayet duyun diyor haklı oğlumda seviyor ve tabi oğlumda onu buarada bizim küçükbey birazda zekidir aslında anlamıyorumki çok bildiğinden mi yapar ben biliyorum nasılsa der geçer.Ama bu vurma olayıda davranış bozukluğu be Annecim lütfen vurma artık bizde rahat Bi nefes alalım Allah aşkına 🤲🤲Mesela bir misafir davetimde bir arkadaşıma gelip sen benim elime su dökemezsin buradaki kimse benim elime su dökemez demişti ne gülmüştük 😊😊 Arkadaşlar öneriniz açığım herkese iyi günler 🙏 🥰

X