Olmazlara Meylim Var

Daha kendi bakımına özen göstermeyen bay hödük sarı dişle iyi ki olmamış. İnsan nerede ne konuşacağını, lafının nereye gideceğini tartar. Emekli, çocuklarını evlendirmişsin gibi ne demek ya?! Sizde keşke "sende fazla rahat, lafının nereye gittiğini pek bilmeyen, olgunluktan uzak lise çocuğu gibi" birisin deseydiniz. Ben sinir oldum okurken adama.
Hay çok yaşayın bende sen içkiye sigaraya dokecegin parayla keşke saç ektirseydin yada diş fırçası diye birşey icat edildi duydunmu falan ( ilaçtan yada doğuştan dış rengi sarı olanlar alınmasın bu farklı)der geçerdim öyle tipe böyle yanıt vermeli yani bunu hak ediyor aklinca konu sahibine ben sahaneyim harika erkeğim hissi verdirmeye çalışmış kumbilir kaç kişinin terk ettiği tip

Daha kendi bakımına özen göstermeyen bay hödük sarı dişle iyi ki olmamış. İnsan nerede ne konuşacağını, lafının nereye gideceğini tartar. Emekli, çocuklarını evlendirmişsin gibi ne demek ya?! Sizde keşke "sende fazla rahat, lafının nereye gittiğini pek bilmeyen, olgunluktan uzak lise çocuğu gibi" birisin deseydiniz. Ben sinir oldum okurken adama.

Ay evet ya patlatsaydı keşke bir laf bide seyrek kafalı cumhuriyet altını sarısı dişleri ile söylediği laflara bak mankuş bunlar bu özgüveni nerden alıyor ya 😂😂

Hay çok yaşayın bende sen içkiye sigaraya dokecegin parayla keşke saç ektirseydin yada diş fırçası diye birşey icat edildi duydunmu falan ( ilaçtan yada doğuştan dış rengi sarı olanlar alınmasın bu farklı)der geçerdim öyle tipe böyle yanıt vermeli yani bunu hak ediyor aklinca konu sahibine ben sahaneyim harika erkeğim hissi verdirmeye çalışmış kumbilir kaç kişinin terk ettiği tip

Özgüven tazelemeye ihtiyaç duymuş gibi geldi evet. Başka av arıyordur, efektli resimleri ile. Buluşunca kadınlarda hayal kırıklığı yaratıyor. Ama kadınlar aman kırarım diye birşey demiyor pat diye pek tipim değilsin diyeceksin.

Adam sarı dişlerine, kel kafasına rağmen kriterlerini düşürmüyor siz niye düşünüyorsunuz. Azıcık özgüvenli olun lütfen.
Biraz klişe olacak ama zor kadın dedikleri özgüvenli kadın zaten. İlk buluşmada yanaktan makas almalar falan hoop hayırdır diyen yok Allah'tan başka laubali hareketler yapmadan bitirmiş ilişkiyi 😂

Canlar merhaba. Ben geçen ilk buluşmamı yaptım. Benim için her şey iyiydi. O kadar süslendim, özene bezene gittim. Bu konuştuğum çocuğun aman aman bir tipi yok. Saçı azalmıl, dişleri seyrek ve sarı (sigaradan dolayı sanırım.) Her neyse ama sempatik. Bunları da geçtim çok özgüvenli bu yönünü daha çok sevdim, çok rahattı.(ilk buluşma olmasına ragmen) belki de benden dolayıdır rahat olması. Kalp atışını hızlandıramadım sanırım. Benim yapım gereği biraz utangaçımdır. Neyse bir cafeye gittik. Genelde o konuştu ben sadece ara ara eşlik ettim. Ben sonradan açılanlardanım. Bu benim yanaklarımı beğeniyodu. Fotodaki gibi dedi. Elmacık kemiklerim belirgin sanırım ben pek anlamam ama başkaları da demişti. Sonra modayı takip ediyosun dedi, kolyen güzelmiş dedi. Olumsuz yorum olarakta emekli, çocuklarını evlendirmiş biri gibisin, hayat seni yormuş gibi dedi. Bu da mizaç demişmez dedi.Ben sakin biriyim öyle deli dolu değil konuşmamda yavaş sanırım. Ben bu yorumuna alındım biraz . Neyse onu söylüyorum dedi. Ben de minyon gibi duruyordum fotolarda normalde öyle değilmişsin ve çok rahatsın dedim. Şunları da ekliyeyim ben oruç tutuyorum o tutmuyordu o alevi ben sünniyim. Bunları zaten biliyorduk sorun etmem ,ben de etmem demişti. İlk dakikalar Ramazan bitti alkol ,sigara serbest mi dedi ben de sesimi çıkarmadım. Kullanmıyorum zaten o an dalgınlığıma geldi bi şey diyemedim. Kalkarken hesabı ben ödemeye niyet ettim ,o ödedi. Gider ayak makas aldı. Ben şurdan giderim dedim, yok ben bırakırım dedi ve bıraktı. Bu şapşal 1 gün sonra bi baktım instagramda beni çıkarmış. Ben şoke oldum. Mesaj attım niye çıkardın beni diye ki biz olurda olmazsa arkadaş kalalım demiştik. Dediği şey kafa yapılarımız farklı. İyi tamam arkadaş kalalım kafa dengi değiliz gerek yok dedi. Üzüldüm açıkcası. Aramızda kötü bi şey geçmedi sonuçta. Bu beni beğenmemiş mi bu bahane mi kızlarrr. Ve de nerde hata yapıyorum tavsiye verin lütfeeeeennnnnn.
Önemli olan onun seni değil, senin onu beğenmen tatlımm 😏😏

Bende bi laf sokardım. Bana alttan alttan laf sokacak bende ezilip büzülüp üstüne beni neden arkadaşlıktan çıkardın diye soracağım.. Ben adamı ayrılır ayrılmaz arkadaşlıktan çıkarırdım ona gerek kalmadan. Malesef bu tür adamlar lafını esirgemeyen kadına denk düşmedikleri için kendilerini bir halt sanıyorlar, egoları şişiyor, boş bir öz güvenleri oluyor.

Ay evet ya patlatsaydı keşke bir laf bide seyrek kafalı cumhuriyet altını sarısı dişleri ile söylediği laflara bak mankuş bunlar bu özgüveni nerden alıyor ya 😂😂
Benim içim içimi yedi konu sahibi bir şey demedikçe. Öküze bak, lafları sayıp sayıp bir de arkadaşlıktan çıkarıyor. Bizim konu sahibi de hiçbir şey demiyor, üstüne adamı beğeniyor.
Biz kadınlar bu erkeklerin totosunu kaldırıp egosunu şişirip o tiplerle özgüven patlaması yaşatıyoruz. Ceremesini de yine biz yaşıyoruz. Eminim konu sahibi adamın yanında prenses gibidir. Ama o özgüvene sahip olamadığı için bu adam bu yüzü bulmuş.

geceningolgesi geceningolgesi

Her sözüne katılıyorum. Birde üstüne laubali tip. Sempatiklik farklı şey patavatsızlık ayrı. Konu sahibinde bence özgüven problemleri oluşmuş kriterleri düşürmüş armudun sapı üzümün çöpü neyse demiş yoksa bu konuşma tarzı ve hareketler üstüne birde tipsizliği eklenince eve giderken görüşürüz canım derken kendi şappadanak silecekti. Günümüz ilişki modeli magdem böyle acımak yok. 🤲😂

binde bence özgüven problemleri oluşmuş kriterleri düşürmüş armudun sapı üzümün çöpü neyse demiş yoksa bu konuşma tarzı ve hareketler üstüne birde tipsizliği eklenince eve giderken görüşürüz canım derken kendi şappadanak silecekti. Günümüz ilişki modeli magdem böyle acımak yok. 🤲
Bakın bu gerçekten çok doğru patavatsızlık farklı sempatiklik farklı şeyler. Konu sahibi muhtemelen adamın dilbazlığına, kendisine olan güvenine tutuldu.
Erkeklere ne acınacak yahu, en az 2 tane daha yedekte tuttuğu kız vardır bu adamın mesela.

Biraz klişe olacak ama zor kadın dedikleri özgüvenli kadın zaten. İlk buluşmada yanaktan makas almalar falan hoop hayırdır diyen yok Allah'tan başka laubali hareketler yapmadan bitirmiş ilişkiyi 😂

Konu sahibi "yanağımdan makas aldı" dediği cümleyi okudugumda kesinlikle bu adam konu sahibini red edecek diye düşünmüştüm. Bu hareketi yeni tanıştığını birine yapamaz kimse ancak basit gördüğünüz birine yapabilirsiniz.

Her şeyin bir adabı var da bu kişinin ne adabı var ne muaşereti. Densiz pisliğin tekinden hoşlanmayınız.

Lagubaliligin adı ozguven olmuş, özgüven kişiliğin ve kültür, bilgi birikimin ile kendine güvenirsen karsindakine de güven vererek olur, kavramları karıştırmayın. Bu sadece ucuz karakterlerin şımarık ve sirnasik hareketleri ile karşısındakini küçük görme hareketleri, ezik tıp anlayacağın uzak dur.

Bakın bu gerçekten çok doğru patavatsızlık farklı sempatiklik farklı şeyler. Konu sahibi muhtemelen adamın dilbazlığına, kendisine olan güvenine tutuldu.
Erkeklere ne acınacak yahu, en az 2 tane daha yedekte tuttuğu kız vardır bu adamın mesela.

Ay evet. Bazen kendinde olmayan özelikler toplanmışsa birde karşı tarafta hafif bir özenme , hayranlık oluşuyor bunu hoşlantı olarak nitelendirebiliyoruz.
Onda özgüven azsa o özgüvenli ise gözünde farklı konumlandırıyor.
Ben 2 gün beni ghostladı diye uzun boylu, fizikli sarışın adamı beğendiğim halde aynı durumu ben misli ile ona yaşatmıştım, ekleme isteğine de dönmedim. Sanıyor ki eriyip gitcez 🫠😂 Erkeklerin egosunu besleyecek değiliz. 😂

Ay evet. Bazen kendinde olmayan özelikler toplanmışsa birde karşı tarafta hafif bir özenme , hayranlık oluşuyor bunu hoşlantı olarak nitelendirebiliyoruz.
Onda özgüven azsa o özgüvenli ise gözünde farklı konumlandırıyor.
Ben 2 gün beni ghostladı diye uzun boylu, fizikli sarışın adamı beğendiğim halde aynı durumu ben misli ile ona yaşatmıştım, ekleme isteğine de dönmedim. Sanıyor ki eriyip gitcez 🫠😂 Erkeklerin egosunu besleyecek değiliz. 😂
Helal olsun bence en doğrusunu yapıyorsunuz. Bende ilgi yoksa, birden yok olup sonra tekrar ortaya çıkıyorsa, bu şekilde alttan alta laf sokuyorsa, beni arada bırakıp net olamıyorsa direk onu kendi diyarına uğurluyorum. Böyle yapa yapa da evde kalacağım ama olsun. Yanlış insanların peşinden gidip onlara tutunmaya çalışmaktansa böyle olmak daha iyi. Bakın biz kızlar erkeklerin rollerini aldıkça (onlar daha fazla ilgi, şefkat, nezaket gosterecekken biz kadınlar bunu yaptıkça) erkekler bi dişil enerjili oldu. Trip atan, ortadan bir iki gün yok olan kadınlarken bunu artık erkekler yapar oldu. Ben çok muzdarip ve şikayetçiyim bu durumdan 🥲 Prenses erkeklere hayır, hödük ve öküz erkeklere hayır!

Dişleri sarıdan sonrasını okumadım. Özgüvenli değil düpedüz küstah bu. Şöylesin böylesin diye konuşması terbiyesizlik. Seni instadan sildiğini anladığında iletişime geçmeyecektin. Asıl ben beğenmedim seni de ayıp olmasın diye belli etmedim moduna geçecektin.Zaten bu tür buluşmların raconu şudur, yüzyüzeyken fikrini belli etmezsin sonradan haberleşirsin de bu keko nerden bilecek…

Adam sarı dişlerine, kel kafasına rağmen kriterlerini düşürmüyor siz niye düşünüyorsunuz. Azıcık özgüvenli olun lütfen.
Ben özgüvenliydim tipime yönelik yani ama daha öncesinde de bu tarz şeyler yaşadım. İlk buluşma sonrası beğenilmemek yani. İnsan ister istemez etkileniyor

Olumsuz yorum olarakta emekli, çocuklarını evlendirmiş biri gibisin, hayat seni yormuş gibi dedi. Bu da mizaç demişmez dedi.Ben sakin biriyim öyle deli dolu değil konuşmamda yavaş sanırım. Ben bu yorumuna alındım biraz .
Gider ayak makas aldı.
Aramızda kötü bi şey geçmedi sonuçta. Bu beni beğenmemiş mi bu bahane mi kızlarrr. Ve de nerde hata yapıyorum tavsiye verin lütfeeeeennnnnn.
Ayyyyyyyy ayyyy. Ay bi de sigara içiyor, sarı dişliymiş. Şu üstteki alıntılar ilk buluşmada söylenecek, yaşanacak şeyler mi Allah aşkına. Lütfen yaa, peşine düşme, kendini rencide ettirme.

X