Önümüzdeki Haftalarda Görücüye Çıkacaklar

fatobrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
286
0
38
Kızlar heyecan ve stres yapacak bişey var mı bilmiyorum ama bende şuan her ikiside doruklarda.

Aşkımın ailesi 3 gün önce kışı geçirmek üzere Bursa'ya döndüler ve 1 Kasım Cumartesi günü de ailenin hanımları bize geliyorlar. Bu onlarda kapı açıp, karşı ailenin niyetini öğrenmek için yapılan bir adetmiş. Dualarınıza ihtiyacım var :a015:

Peki benim gibi çok yakın zamanda görücüye çıkacak olanlar var mı aranızda?

ben cıktımda yzüğümde oldu attımda sonra ıkı kez daha ıstedılerde en sonuncusu gecen ptesı gunuydu valla amma ısteyenımm varmış ha sayınca cok oldu kaydirigubbakcemile
heyecan yapman cok normal cnm ama bellı etmemen en onemlısı :1closedeyes: cok fazla heyecan yaprsan konusma emı kem kum edersın sımdık kolay gelsın allah yardımcın olsun

ben cıktımda yzüğümde oldu attımda sonra ıkı kez daha ıstedılerde en sonuncusu gecen ptesı gunuydu valla amma ısteyenımm varmış ha sayınca cok oldu kaydirigubbakcemile
heyecan yapman cok normal cnm ama bellı etmemen en onemlısı :1closedeyes: cok fazla heyecan yaprsan konusma emı kem kum edersın sımdık kolay gelsın allah yardımcın olsun

Maşallah uğurböceği gerçekten tecrübe konuşuyor karşımda şuan. Elimden geleni yapmaya çalışıcam bakalım. Çok teşekkürler arkadaşım.

mutluluk recetem bende o heyecanı bı hafta once yasamıstım gozume uyku gırmıyordu ama onlar gelınce helekı askımı gorunce butun heyecanım gıttı.normal eve mısafır gelmıs gıbı oldu yanı bende ole karsıladım.bıde kahvelerı goturene kadar heyecn yapıyosn ondan sonra heyecanın gıdıyo tatlımŞeniz

benim çok kötüydü ya gelmeden bir hafta önce stres başladı zaten,hiç sivilcesi olmayan bende sivilce bile çıktı sıkıntıdan,allahtan bizde istemeye geldiklerinde az kişi geldiler,isteme ayrı söz ayrı oldu,dedim ben o kadar kişiye kahve yapamam:1no2:kahve mak.almıştım,bol köpüklü oldu kahvem,benden tavsiye giyiceğiniz ayakkabıya ve halıya falan dikkat edin,prova yapın,ben öyle yaptım sakın ince çorapla topuklu terlik giymeyin ayrıca kıyafetiniz in biraz kapalı olmasına dikkaet edin,malum eğiliyrsun ikram yaparken,tv kapatın sonra benmkinde olduğu gibi dizi muhabbetine çevirip saat 10 a kadar isteme işi uzun sürmesina.s

mutluluk recetem bende o heyecanı bı hafta once yasamıstım gozume uyku gırmıyordu ama onlar gelınce helekı askımı gorunce butun heyecanım gıttı.normal eve mısafır gelmıs gıbı oldu yanı bende ole karsıladım.bıde kahvelerı goturene kadar heyecn yapıyosn ondan sonra heyecanın gıdıyo tatlımŞeniz
canim benim eftalyammm cok mutlu oldum ya ŞenizŞeniz Allah tamamina erdirsin gülüm, ya cok sevindim hihoyyyt artik heycan yapmam sanirim, bende normal misafirmis gibi düsünürüm, ama tabi simdi konusmasi kolay hele bi gelsinler ölürüm yine heycandan -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Allahim sizi ayirmasin hic bir zaman eftalyam, hersey gönlünüzce olsun Şeniz

Benim de bu telaşım bayramda oldu vede bitti.Artık nişanlıyım:) Heyecana gerek yok sakin ol ltf.Sevgiler...

hele şu babama sölemeye olayını atlatayım. bizim kapıyıda çalacaklar:dance: valla ben normalde duygusuz biri diye bilinirim ama insan cok heycanlanır ya allah kolaylık versın cümlemize sorunsuz atlatalım inşallah. ben gülerim ya-tatlicadiarzu- bu durumda rezil olmasam barı.tavsiyeler içinde saolun kızlar a.s.

kismetse ben bi kac hafta icinde görücüye cikacagim canim :)

Mutluluk reçetem daha önce tanışmaya geldiler mi? O gün isteme faslında da sanırım ikramlıklar falan oluyormuş neler hazırlayacaksınız? Birde sizinde bizim gibi nişan kurban bayramı sonuna mı kalacak? Ne çok soru sordum yine ıyyy yani bana :)

Mutluluk reçetem daha önce tanışmaya geldiler mi? O gün isteme faslında da sanırım ikramlıklar falan oluyormuş neler hazırlayacaksınız? Birde sizinde bizim gibi nişan kurban bayramı sonuna mı kalacak? Ne çok soru sordum yine ıyyy yani bana :)
daha önce tanismaya geldiler canim.. annem börek yapmisti ilk önce onu ikram ettik cay ile beraber.. sonra yemege gectik yemek yapmistik, ardindan da meyve. ve zaten 3saatlik bir yoldan geldikleri icin erken gittiler.. aksam 7 gibiydi sanirim..

Istemede neler yapacagiz inan ki bilmiyorum..yengemler felan gelecek yani cok kalabalik olacagiz.. uzak yoldan geliyorlar bide istemeye.. bakalim artik annemler yengemler ne diyorsa :sm_confused: bildigimed yazarim buraya canim
:eek:

kızlar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
beni de istemeye gelicekler yaaa. tanışmaya geldiler o kadar heyecan yoktu hafta içi geldikleri için bende işden geldiğim için işin yorgunluğu vardı. onlar içerde konuşurken ben diğer odada uyuyordum o kaadar yani. neyse 2 3 haftaya istemeye gelirler. ama onlar su an bizi yemeğe çagırcaklar. bizimkilerde diyor ki gidilmezmiş kız tarafıyız sonuçta ortada söz yokken isteme yokken niye gidelim. öle işte kararsızlar
gidilir mi ? acaba gitsek çok basit olmazmıyız onların gözünde ?

Kızlar benim kayınvalide adayım da şehir dışında oturuyo..Nisan ayında annesi ve teyzesinin kızı bize gelmişlerdi gündüz tanışmaya.Benim annem ve teyzem bi de ben vardık..İşte çay koydum pasta börek çörek ikram ettik gün gibi oldu hiç heyecan yapmadım..İsteme ve sözü aynı anda yapcaz biz,kurban bayramından sonra inşallah.. annesiyle falan tanıştığım için öle heyecan falan yapmam gibime geliyo ama kahve olayından çok tırsıyorum sakarım da azcıkın :bbo:

Biz de sözde çok kalabalık olcaz elden ele uzattırırım artık kahveleri hahaha :lepi:

kızlar cumartesi günü benide istemeye geliyorlar ve bayağı heycan var aşkımı 1 ay'dan sonra ilk defa görücemŞeniz o heycan mutluluk daha çok tabii:sm_cool: bana şans dileyinyerimseniben

kızlar cumartesi günü benide istemeye geliyorlar ve bayağı heycan var aşkımı 1 ay'dan sonra ilk defa görücemŞeniz o heycan mutluluk daha çok tabii:sm_cool: bana şans dileyinyerimseniben
simdiden bol sans dilerim sana gülüm Şeniz

bende askimi bir senedir göremiyorum senağlama

simdiden bol sans dilerim sana gülüm Şeniz

bende askimi bir senedir göremiyorum senağlama

canım ya kıyamamŞeniz canım bizde 2 senedir beraberiz ama toplasan 5 saat beraber olmamışızdır :1no2:yurt dışında okuyodu ama inşallah askerliğide atlattımı hep beraberiz kavuşuyorumkaydirigubbakcemile3
darısı inşallah başına

canım ya kıyamamŞeniz canım bizde 2 senedir beraberiz ama toplasan 5 saat beraber olmamışızdır :1no2:yurt dışında okuyodu ama inşallah askerliğide atlattımı hep beraberiz kavuşuyorumkaydirigubbakcemile3
darısı inşallah başına
Amin gülüm amin :Saruboceq: 4 senedir cikiyoruz bizde onu deli gibi özlüyorum :asigim:
insallah en kisa zamanda biter bu hasretligimiz dimi canim :teytey:

daha önce tanismaya geldiler canim.. annem börek yapmisti ilk önce onu ikram ettik cay ile beraber.. sonra yemege gectik yemek yapmistik, ardindan da meyve. ve zaten 3saatlik bir yoldan geldikleri icin erken gittiler.. aksam 7 gibiydi sanirim..

Istemede neler yapacagiz inan ki bilmiyorum..yengemler felan gelecek yani cok kalabalik olacagiz.. uzak yoldan geliyorlar bide istemeye.. bakalim artik annemler yengemler ne diyorsa :sm_confused: bildigimed yazarim buraya canim
:eek:

Hımmm anladım canım. Sen ne güzel büyük bir telaşı atlatmışsın darısı başıma inşallah.

İsteme ve diğer ayrıntıları paylaşmanı bekliyorum kaydirigubbakcemile5

Amin gülüm amin :Saruboceq: 4 senedir cikiyoruz bizde onu deli gibi özlüyorum :asigim:
insallah en kisa zamanda biter bu hasretligimiz dimi canim :teytey:[/QUOTbiter

inşallah ya artık resmiyete döküldüya tamamdır çok şükür:teytey:
sen nereye gelin gidicen cnm?

X