Ovulasyon saati

Dün araştırdım havus yönünde yazılar çok bu ay yumurtalama görünce yicem teşekkür ederim :) Bence o gun dr a yumurta baktırmakta fayda olur, belki de iyi biseydir büyümüştür catliyordur.. sonucta testler büyüyen yumurtayı görüyor deniliyor.. benim daha teste başlayalı 3-4 gün bende başta silik gördüm dün hiç görmedim bu ay merak ediyorum..
Bende iste daha gormedim o yuzden :) koyulasmaya basladigi an doktora randevu alsam bakarlar mi ki ? 😊

Bende iste daha gormedim o yuzden :) koyulasmaya basladigi an doktora randevu alsam bakarlar mi ki ? 😊
Bakarlar alttan muayene ile hem daha iyi olur boyunu vs söylerler.. yumurta takibi dr eşliğinde olması gerekiyor aslında da ben çok yoruldum dr a gitmekten o yüzden bi kaç ay test ile deniyim dedim..

Bakarlar alttan muayene ile hem daha iyi olur boyunu vs söylerler.. yumurta takibi dr eşliğinde olması gerekiyor aslında da ben çok yoruldum dr a gitmekten o yüzden bi kaç ay test ile deniyim dedim..
hala boyle cikiyo testlerim o zaman pik olmasina 1 gun kala ben randevu alayim gidim baktirim

Eklentiler

• IMG-20240518-WA0003.jpg
    IMG-20240518-WA0003.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 13
İnşallah canim benim Rabbim kimseyi evlatla sınamasın 🙏🫶
Aminnnnn yumurtlama olduktan sonra insallah hayırlısı ile olur.. bana daha önce dr çatlatma iğnesi yaptı, hamile kaldım sonra yumurta dönmesi oldu ameliyat falan oldum.. hayırlısını istemek lazım olunca şükretmek lazım.. Bebek düştü 6 haftalikken çok üzüldüm ağladım şimdi de regli olunca hep üzülüyorum yine olmadı diye, sonra bi kendime geliyorum.. yeni ay yeni umut hayırlısı olsun insallahhhhhh Allah’ın izniyle olur hepimizin kucağı dolar.. Allah isteyen herkese nasip eder insallah.. sizin mesajlarınıza baktım 8 ay olmuş deneyeli benim gibi acele etmeyin nasip dr lar boşuna 1 yıl bekleyin demiyorlar benim dr acele etti başıma gelmeyecek şeyler geldi..

Aminnnnn yumurtlama olduktan sonra insallah hayırlısı ile olur.. bana daha önce dr çatlatma iğnesi yaptı, hamile kaldım sonra yumurta dönmesi oldu ameliyat falan oldum.. hayırlısını istemek lazım olunca şükretmek lazım.. Bebek düştü 6 haftalikken çok üzüldüm ağladım şimdi de regli olunca hep üzülüyorum yine olmadı diye, sonra bi kendime geliyorum.. yeni ay yeni umut hayırlısı olsun insallahhhhhh Allah’ın izniyle olur hepimizin kucağı dolar.. Allah isteyen herkese nasip eder insallah.. sizin mesajlarınıza baktım 8 ay olmuş deneyeli benim gibi acele etmeyin nasip dr lar boşuna 1 yıl bekleyin demiyorlar benim dr acele etti başıma gelmeyecek şeyler geldi..
Evet benim daha 8 ayim oldu bende hep hayirlisini istiyorum zaten ama kendimi de uzaklaştiramiyorum bu konulardan bakalim ya kader kısmet inşallah Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar verir

Gördün mü canım yumurtlama merak ettim seni 😍 inşallah yumurtlama görmüştür diye girdim
Gordum canim dun ve ertesi gunu bugunde doktor randevum vardi doktorda yumurtlama donemindesin dedi bakalim saat 5de test yapacağım catladi mi catlamadi mi gorucez :)

Eklentiler

• IMG-20240522-WA0007.jpg
    IMG-20240522-WA0007.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 8
İnşallah kuzum benim inşallah bende anneler kervanina katilirim Rabbim o duyguyu bana da yaşatir 🙏
Merak ettim nasıl çıkacak diye ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı ama pazar günü 19 unda silikti çatlamıştı. 1. fotoğraf bugün yaptığım 2. pazar günü yaptığım. Anlamadım asla anlayamıyorum neden böyle çıkıyor olabilir. Silikte değil koyu t

Eklentiler

• IMG_7056.jpeg
    IMG_7056.jpeg
    142,6 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_7031.jpeg
    IMG_7031.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 9
Merak ettim nasıl çıkacak diye ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı ama pazar günü 19 unda silikti çatlamıştı. 1. fotoğraf bugün yaptığım 2. pazar günü yaptığım. Anlamadım asla anlayamıyorum neden böyle çıkıyor olabilir. Silikte değil koyu t
Vallahi hic anlamıyorum ki kuzum bu ovulasyon da cok asiri bi bilgim yok 😞

İnşallah kuzum Rabbim gönlüne göre versin ❤️
Baştan sona okudum ve evet çok güzel pik yapmış testin canım ☺️🥰 bana da yardımcı olabilecek olan var mı acaba? Hem kaset ve innovita testi yaptım acaba yumurtlama başlangıcı mı yoksa daha erken mi?

Eklentiler

• E8D1B8B5-6EA6-41BC-9713-B0BBD6A147AB.jpeg
    E8D1B8B5-6EA6-41BC-9713-B0BBD6A147AB.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 5
X