Ovulasyon testi aldım. Ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

elif_197

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
245
54
25
Merhaba kızlar
Bugün ovulaston testi aldım ne zaman kullanmaya başlamalıyım. İçinde 20 tane var
Adetim dün bitti . Yardımcı olursanız sevinirim ilk defa deniyorum bilgim yok:)

image.jpg

Adetten hemen sonra yumurtlayanlar da var, garanti olsun derseniz hemen başlamanız daha iyi olur ama yetmeyebilir de bi yandan :)

Merhaba kızlar
Bugün ovulaston testi aldım ne zaman kullanmaya başlamalıyım. İçinde 20 tane var
Adetim dün bitti . Yardımcı olursanız sevinirim ilk defa deniyorum bilgim yok:)

Benim doktorum bu testler para tuzağı. Adetten 5 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmek yeterli demişti. (Tabi sağlık sorunu yoksa yumurtlamayla alakalı)

Benim doktorum bu testler para tuzağı. Adetten 5 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmek yeterli demişti. (Tabi sağlık sorunu yoksa yumurtlamayla alakalı)
Yok normal çıktı herşeyim
Herkesin döngüsü farklı ya her günü değerlendirdim yine olmadı
Bunu denemek istedim yorumlarda hamile kalan olmuş
Bi umut işte:)

image.jpg

Böyle olması normal mi ?
Çatlama olunca daha koyu olması lazım heralde bunlar değişik geldi anlamıyorum pek🥹 yardımcı olurmusumuz

Evet 2 -3 saat önceden kesiyorum
10 mayıs adet tarihimdi 3-4 gün sürüyo 5.gün nokta leke yani
9.gündesiniz o zaman size tahminim 15-16.günlerde piki göreceksiniz demiştim bence devam edin, dalgalanmalar olabiliyor lh hormonunda belki o dalgalanmaya denk gelmişsinizdir

9.gündesiniz o zaman size tahminim 15-16.günlerde piki göreceksiniz demiştim bence devam edin, dalgalanmalar olabiliyor lh hormonunda belki o dalgalanmaya denk gelmişsinizdir
Anladım teşekkür ederim 😊
Bu arada çatlamaya kadar ilişki olmasa sorun olmaz dimi
Çünkü önceki aylarda 1-2 gün arayla denedim olmadı çatlama görünce denemek belki daha etkili olur

Anladım teşekkür ederim 😊
Bu arada çatlamaya kadar ilişki olmasa sorun olmaz dimi
Çünkü önceki aylarda 1-2 gün arayla denedim olmadı çatlama görünce denemek belki daha etkili olur
Yaani spermin 5 güne kadar yaşayabildiğini düşünürsek ilişki olması daha garanti olur ama siz bilirsiniz tabii 🫶🏿

X