Ovülasyon testi ve çatlama

Eklentiler

• 89F4D2C8-5B71-4C22-B600-60E25F182223.jpeg
    89F4D2C8-5B71-4C22-B600-60E25F182223.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 101
  • B40FD2FF-B0D6-4139-9026-571BF73951E7.jpeg
    B40FD2FF-B0D6-4139-9026-571BF73951E7.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 110
Canım günaydın şimdi gördüm mesajını benim hep silik ya hatta daha da silikleşti 🙄 ya 16 sı gibi yumurtladım adet 10. Günü test olmadığı için kaçırdım , ya bu ay yumurtlamıcam, yada ben yumurtlamıyom 😀😀😀😀

Benim testim hep 17.04 deki gibi senin fotodaki evde olmadığım için atamıyorum şuan . Ama seninki koyulaşmaya başlamış

Canım günaydın şimdi gördüm mesajını benim hep silik ya hatta daha da silikleşti 🙄 ya 16 sı gibi yumurtladım adet 10. Günü test olmadığı için kaçırdım , ya bu ay yumurtlamıcam, yada ben yumurtlamıyom 😀😀😀😀
Tüh ya :KK43: peki değerlendirmiş miydiniz 10. Güne yakın ya da sonra

Tüh ya :KK43: peki değerlendirmiş miydiniz 10. Güne yakın ya da sonra
13 ve 16 da değerlendirdik 🙏🏻 2 gün yaşasa spermler belki Allah nasip ederse inşallah daha renglime 11 gün var ben erken geb test yapıyorum . Şaka gibi gelebilir sana 😀 sigara kullanıyorum olurda silik görürsem bırakıcam ondan içim rahat olmadığı için yapıyorum paso olsada çıkmıcağını bile bile 😀

13 ve 16 da değerlendirdik 🙏🏻 2 gün yaşasa spermler belki Allah nasip ederse inşallah daha renglime 11 gün var ben erken geb test yapıyorum . Şaka gibi gelebilir sana 😀 sigara kullanıyorum olurda silik görürsem bırakıcam ondan içim rahat olmadığı için yapıyorum paso olsada çıkmıcağını bile bile 😀
Yok canım komik gelir mi hiç 🫠🫠🤭 belli olmaz inşallah birbirimize güzel haberler veririz 🙏🏻🌸 benim koyulaşıyor galiba bugün ovülasyon testi 2 tane yapıcam artık saat 4 de ve akşam 8 de

Yok canım komik gelir mi hiç 🫠🫠🤭 belli olmaz inşallah birbirimize güzel haberler veririz 🙏🏻🌸 benim koyulaşıyor galiba bugün ovülasyon testi 2 tane yapıcam artık saat 4 de ve akşam 8 de
İnşallah canım neden sabah değil bilmediğim için soruyorum

İnşallah canım neden sabah değil bilmediğim için soruyorum
Aslında belli bir sebebi yok 😊 sabah 7 buçukta işe gidiyorum 3 buçukta dönüyorum. 4 de yapıyorum . Sonra bir de akşam 8 de yapıyorum.
Ama en iyisi sabah 10 ile akşam 8 arasında yazmakmış

Benimde forumlardan okuduğum kadarıyla öyle yazıyorlar . Çatlama çok önemliymiş hafif silikleşmeye başlayınca çatlıyormuş . Tutma olasılığı en yüksek zaman diyorlar ama , sen pikken de yapsan 72 saat yaşıyorsa sperm zaten çatlamaya denk gelecek bu 2 gün önemli diyorlar bence değerlendir 2 günüde eğer eşinde sperm problemi yoksa . Problem olanlarda 3 günde 1 diyorlar
Bu akşam ve yarın akşam değerlendirirsek , iki gün üst üste sperm kalitesiz olur mu acaba bilemedim nasıl yapsam ?

X