Onkoloji - Kanser ve Türevleri Pankreas kanseri için doktor arıyoruz

Pet ve biopsi hepsi yapıldı teşhisi koydular.Özele gönderme ihtimalleri kemoterapi yada ameliyat önerirlerse belki özel seçeneğini tercih ederiz ihtimalini düşündüğüm için eve gönderebilirr diye düsünüyorum sizi taburcu edicez dediler cünkü cuma günü onkolojiye kendi hastanelerinde sevk edecek olsalar sevk vericez derlerdi sanirm:/
O zaman doktoru iyi seçin onkoloji hastalarını sonradan değiştiremiyorsunuz doktor .Özelde altından kalkabilecek misiniz ?Özelde bir doktor biliyorum onkolog Gökhan Demir Acıbadem’de .

O zaman doktoru iyi seçin onkoloji hastalarını sonradan değiştiremiyorsunuz doktor .Özelde altından kalkabilecek misiniz ?Özelde bir doktor biliyorum onkolog Gökhan Demir Acıbadem’de .
Yapılacak tedavilerin ne olduğunu tam bilmiyorum açıkcası ortalama ne kadar ödemek gerekecek bilmediğim için kalkıp kalkamayacağımızı bilemiyorum :/

Nasıl kanserin türü
Pankreas kanserinden soru sorulmuş pankreas kanserinde sağ kalım max 1 yıldır
Sizin bilginiz var sanırm pankreas konusunda paylasırmısınız suan her yoruma deneyime açığım

Bir yakınıma yeni teşhis konuldu. 6ay 1 yıl arası ömür biçildi. Berbat bir psikolojiyi yeni atlattık. Bir doktor, bir yol arıyoruz. Bilgisi olan varsa lütfen bir şeyler söylesin.
Gecmis olsun Allah acil sifalar versin son durum nedir sizde

Gecmis olsun Allah acil sifalar versin son durum nedir sizde
Allah razı olsun. Size de acil şifalar diliyorum. Bizi. Hastamızda ilk kemolar ile kistte küçülme filan saģlandı. Bir ay önce çekilende ise bi değişiklik yoktu. Yani son kemo ise yaramamış ve ilerleme de yoktu. Ama ise yaramamış olması da yeterince kötü bir şey sanırım.

Allah razı olsun. Size de acil şifalar diliyorum. Bizi. Hastamızda ilk kemolar ile kistte küçülme filan saģlandı. Bir ay önce çekilende ise bi değişiklik yoktu. Yani son kemo ise yaramamış ve ilerleme de yoktu. Ama ise yaramamış olması da yeterince kötü bir şey sanırım.
Ne diyeceğimi bilemiyorum Kemo sonrası çok ağrıları oldumu yaptırmayın ağrıları olur diyor herkes

Ne diyeceğimi bilemiyorum Kemo sonrası çok ağrıları oldumu yaptırmayın ağrıları olur diyor herkes
Öncesinde de vardı biraz. Şu an var mı bilmiyorum açıkcası. Aynı sehirde değiliz soramıyorum. Yengem hasta olan. Annem gibi sayılır ama soramıyorum.

Öncesinde de vardı biraz. Şu an var mı bilmiyorum açıkcası. Aynı sehirde değiliz soramıyorum. Yengem hasta olan. Annem gibi sayılır ama soramıyorum.
Cok gecmis olsun:KK43:

Sizin bilginiz var sanırm pankreas konusunda paylasırmısınız suan her yoruma deneyime açığım
Ne gibi bir bilgi
Radyoterapi teknikeriyim
Fakülte hastanesinde çalıştım
Pankreas kanserinin iyilesmedigini biliyorum
Çok üzgünüm size iyi olacak tedaviyle sonuç alırsınız desem de boşuna uzmek hayalkırıklığına ugratmak istemem umutlanmak daha çok yaralar 4. Evrede artık palyatif tedavi uygulanır acılarını dindirip geriye kalan yaşam kalitesini yükseltmek için.

Ne gibi bir bilgi
Radyoterapi teknikeriyim
Fakülte hastanesinde çalıştım
Pankreas kanserinin iyilesmedigini biliyorum
Çok üzgünüm size iyi olacak tedaviyle sonuç alırsınız desem de boşuna uzmek hayalkırıklığına ugratmak istemem umutlanmak daha çok yaralar 4. Evrede artık palyatif tedavi uygulanır acılarını dindirip geriye kalan yaşam kalitesini yükseltmek için.
Tam olarak 4.evre tedavisi için bilgi almak istiyordum ki yazdınız.Boşa kemo almayın diyenler var ve o kemoterapi sonrası çok ağrılar çeker mi alırsa ki önerir mi doktor? Devlet hastanesinde tedavi alsak bile

Tam olarak 4.evre tedavisi için bilgi almak istiyordum ki yazdınız.Boşa kemo almayın diyenler var ve o kemoterapi sonrası çok ağrılar çeker mi alırsa ki önerir mi doktor? Devlet hastanesinde tedavi alsak bile
Zaten tedavi planlaması hastaya özel yapılır onkolojide radyasyon onkolojisine yönlendirirler haftada 5 gün radyoterapi alır muhtemelen
Gerek olursa medikal onkolojide de tedavi planlanır

X